Dlaczego KUPUJE na SHEIN i robię ŹLE?💩🤯

Nanami Chan
5 800 wyświetleń 89K

--------ROZWIŃ MNIE-------
Źródła:
1) www.euronews.com/green/2021/0...
2) www.theguardian.com/fashion/2...
3) www.ofeminin.pl/eko/dlaczego-...
4) stories.publiceye.ch/en/shein/
5) pl.shein.com/campaign/evolushein
6) www.conserve-energy-future.co...
KONTAKT:
📩 Mail biznesowy → business.nanamichan@gmail.com
💌 Mail dla fanów → kontakt.nanamichan@gmail.com
.........................................................
MOJE WAŻNE PROFILE
📷 Instagram → pastelcaat pastelcaat...
🌀 TIK-TOK → pastelcaatofficial www.tiktok.com/@pastelcaatoff...
📱FANPAGE: nanamichanpl/

Komentarze: 1 240

 1. Nanami Chan
  Nanami Chan
  10 dni temu

  *Kochani, pod ŻADNYM pozorem nie chciałam abyście czuli się winni*. Chciałam tu pokazać, że był to kontent, który był dla Was interesujący. Jeśli zrozumieliście to tak, że to Wasza „wina” BARDZO PRZEPRASZAM! Kocham swoich widzów całym sercem i nigdy nie chciałabym aby poczuli się skrzywdzeni. To TYLKO I WYŁĄCZNIE moja odpowiedzialność za nagrywanie tych hauli. Wyciągnęłam z tego wnioski i wiem że był to błąd. Przepraszam Wszystkich, których skrzywdziłam.

  1. Maja Boguszewska
   Maja Boguszewska
   2 dni temu

   wiesz co tu mówisz ze mamy nie czuć się winni ale to nasza wina ze nagrywałaś haule z shein ponieważ miałaś duża oglądalność ale czy ty wiesz ze oglądają cię tez dzieci albo osoby które nie maja pojęcia o tym co złego robi shein i mówisz ze to my to napędzaliśmy co to był za problem żeby to przerwać może miałabyś trochę miej widzów ale nie zanieczyszczałabyś środowiska a teraz mnóstwo osób cię hejtuje. I gdybyś to przerwała to SAMA byś tego nie napędzała bo to TY robiłaś haule nie my to ty mówiłaś ze jak będzie ileś tam łapek w górę to zrobisz następny haul ani słowem wcześniej nie powiedziałaś że nie będziesz robiła więcej hauli bo to szkodzi środowisku i ludziom. Wiem że miałaś kontrakt ale tak się nie robi to jest zwykłe oszustwo zgaduje że potem jak ta sprawa ucichnie to wrócisz to nagrywania hauli z shein .Bardzo proszę o to abyś mi odpowiedziała bo to co mówisz mi się nie zgadza.

  2. Karolina Kula
   Karolina Kula
   4 dni temu

   @ROsEk Powiedziała, że ją to nakręcało i motywowało do nagrywania więcej odcinków. Jeśli nie widzisz dalej różnicy, to szczerze nie chce mi się ci tłumaczyć.

  3. Karolina Kula
   Karolina Kula
   4 dni temu

   @Allie No odezwała się stara, szanująca się kobieta. Słuchaj też pewnie jesteś młodą osobą, młoda osoba nie oznacza od razu dziecka. A Nanami nie tylko się tłumaczy, ale także przyznaje do błędu i mówi, że zakończy współpracę. Jeżeli tak prosty przekaz do ciebie nie dociera, to może wytłumaczenie powinno być jeszcze dziecinniejsze? Jak ktoś przyznaje się do błędu, to uwierz można to po prostu uszanować i dać tej osobie spokój. Nie trzeba do tego nie wiadomo jak wysokiego poziomu empatii.

  4. VerQaa
   VerQaa
   5 dni temu

   @ROsEk Cieszę się, że niektórzy potrafią napisać tak mądry komentarz 😇

 2. ѕecreт ѕнyneѕѕ
  ѕecreт ѕнyneѕѕ
  11 dni temu

  Bruh. Co do tej końcówki to "krytykowanie shein" nie stało się modne teraz, już wcześniej ludzie wiedzieli o tym jaka jest ta marka, było wiele filmów/tik toków/postów na ig jakie tak na prawdę jest shein.

  1. Nie mój problem
   Nie mój problem
   4 dni temu

   @Paulina Hawryłko No właśnie na tą większą skalę shein jest gorszy. A ja nie mówię że kradną wzory z sieciówek. Shein nie okrada dużych firm tylko małych tworców którzy tworzą coś bardzo długo i od serca żeby to zarobić a tutaj taki shein przychodzi i kradnie projekty z ich stron. Jest pełno takich osób a Shein nic sobie nie robi z praw autorskich bo jest wielką firmą. To co robia jest obrzydliwe i po prostu jeśli ktokolwiek to popiera i uważa że nic takiego się nie dzieje albo że "inni też tak robią" Jesy śmieciem, po prostu ludzkim śmieciem. To że inne firmy robią podobne rzeczy nie znaczy że można wybaczyć tej. Olga wie o tym wszystkim a jednocześnie to wspiera. A to zachowanie godne miana ludzkiego śmiecia. A przez to co pier*oli dzieciaki mają rytą głowę i zakrzywiony pogląd na świat, pokazuje że zło nie jest złe. Brzydzę się tym

  2. Paulina Hawryłko
   Paulina Hawryłko
   4 dni temu

   @Nie mój problem tak, tylko mi chodzi o osoby które chejtuja samo shein bo u Olgi jest to zrozumiałe ale osobiście aplikacje kupując dużo na podobnych ekogicznje co jest bez sensu, zgadzam się że shein kradnie bo są identyczne rzeczy jak w sieciowkach. Ale np sinsay zamienił się teraz w takie shein bo są rzeczy identyczne więc te osoby kupią więcej rzeczy w Sinsay zamiast shein niby jest to lepsze ale na większą skalę nie robi różnicy

  3. Nie mój problem
   Nie mój problem
   4 dni temu

   @Paulina Hawryłko tak tylko właśnie nie rozumiesz, oni nie promują tego na świat tylko kupują prywatnie, jest to złe, ale chodzi o ten moment kiedy ona dostaje pieniądze od nich bo tak chce za to że będzie ich promować, firmę która jest 10 razy gorsza od jakiejkolwiek innej fast fashion firmy. Shein to najgorsze co może być jeśli chodzi o tego typu sklepy, ale ona pokazuje dzieciom bo "głównie" Oglądają ją osoby poniżej 15 roku życia, że to jest okej. Jednocześnie będąc wege i chcąc być eko, to jest hipokryzja. Jest to zachowanie nie moralne. Naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego że ludzie kupują w sieciówkach, ale skala na jaką produkują inne sieciowki jest mniejsza i te ubrania zwykle są lepszej jakości + są droższe co nie przyczynia się aż tak do zaśmiecania środowiska. Shein robi ubrania z bardzo niskiej jakości materiałów które nie raz barwią, nie są przewiewne bo są aż tak sztuczne i nie zdrowe. Szybko się psują przez co tak samo szybko trafiają do kosza a później wielka sterta ubrań leży na wysypisku, w rzekach zanieczyszczając wodę i stanowiąc zagrożenie pożarowe. Przyczynia się do katastrofy klimatycznej która już nas goni i to szybko. Ubrania są tak tanie że ludzie kupują je w kilogramach a późnej okazuje się ze z 20 bluzek jakie się zamówiło do chodzenia nadaje się może 5 a co z resztą? Kosz. Mówisz że jak ktoś kupuje w sieciowce lub Ali to jest to samo, a właśnie no nie. Jeśli nie wchodzi we współprace i nie promuje ludziom takiego syfu nie jest ma równi winny. Bo jak pisałam przez randoma z shein kupi może coś tam góra 5 innych osób a przez nią (tutaj zobacz na wyświetlenia jej filmów) i conajmniej 1/5 z nich coś zamówi. Szczerze to wszyscy komentujemy Influencerów promujących skamy gdzie ktoś wcgodzi we współpracę z firmą która ma np kradzione projekty. Dlaczego nie nazywamy promowania shein skamem ? Skoro to to samo ale na owiele graszą skalę. Współpraca z shein to też popieranie kradzieży. Tak shein kradnie. Nie można kogoś uniewinniać tylko dlatego że się go lubi, trzeba być obiektywnym. A to że widzowie nanami jej przemówią do rozumu jeśli otworzą oczy i zaakceptują że ich idol może zrobić coś złego to jej tylko pomogą. Bo im dłużej ona to ciągnie tym jest gorzej dla jej reputacji w internecie i szacunku do niej. Jest to przykre że ona sama chce tak zarabiać mimo że jej kanał ma wiele wartościowych treści które są zakryte przez coś takiego.

  4. Paulina Hawryłko
   Paulina Hawryłko
   4 dni temu

   @Nie mój problem w tym racja jednak dużo ludzi ma problem do innych samemu kupując w sieciowkach czy na ali i to najgorsze wypominają innym samemu robiąc źle

  5. Nie mój problem
   Nie mój problem
   4 dni temu

   @Paulina Hawryłko masz rację, trzeba najpierw zacząć od sobie. Jest jednak pewna różnica między przeciętną osobą która zamówi sobie coś prywatnie i nie robi reklamy a osobą taką jak nanami która stworzyła serię w społpracy z tą firmą i promuje to w internecie. Nie mówię że ona ma większy grzech przez samo kupienie, bo obie osoby wtedy i ta randomowa jak i ta publiczna mają coś na sumieniu. Chodzi głównie o to promowanie, bo kiedy ta randomowa osoba powie koleżance że kupiła sobie naszyjnik z shein to może kupią coś 2-3 osoby MOŻE. Ale kiedy osoba publiczna coś promuje trafia do większej ilości osób. Gdyby promowała jakaś inną sieciówkę reakcja byłaby podobna. Bo główny problem tej dramy to "promowanie" Nie samo "kupienie"

 3. zgredzisko
  zgredzisko
  11 dni temu

  Ten film in a nutshell: Przepraszam tych co się poczuli urażeni. Sike! To Wasza wina, że klikaliście w moje sheinowe haule. Ten sklep nie jest wcale taki zły jak Wam się wydaje!!!!! 1,!!

 4. JuleQu
  JuleQu
  11 dni temu

  Po obejrzeniu filmu wychodzi na to że to widzowie są odpowiedzialni za to że kupujesz na shein. Jeśli widzom się spodoba jakaś tematyka oczywistym jest to że będą prosić o więcej. Mimo to wydaje mi się za masz własny rozum i nie musisz robić kolejnych filmów z udziałem rzeczy z shein chyba że działasz jak bot i jak widz ci pisze ,,spoko film kiedy będzie więcej,, to po prostu to robisz nie patrząc na to czy ta rzecz ma na coś negatywny wpływ. Zasłanianie się sieciowkami jest po prostu dziecinne na zasadzie ,, no dobra może shein jest złe ale sieciowki też są złe więc czemu z shein robicie taką aferę a z sieciowek nie,,. Sieciowki nie są sprawą zamiataną pod dywan myślę że po prostu myślenie o nich w ten sposób ( wykorzystywanie pracowników itp.) nie jest aż tak rozpowszechnione tym bardziej że w sieciowkach często jest lepsza jakość kupowanych rzeczy . Poza tym mówisz że nie zaznaczałaś jaka to jakoś nie jest zajebista jeśli taka nie była tymczasem przy praktycznie zdecydowanej większości itemow mówisz jaki to materiał nie jest rozciągliwy i przewiewny a w tym samym czasie materiał jest rozciągliwy bo jest po prostu chu*owy i przewiewny X kur*a D poliester? Przewiewny? Co do ,,eco shein,, nie uważam żeby to jakoś pomagało bo co z tego że z np. 20 butelek zrobisz sukienkę jak ta sukienka przez materiał smaży twoją skórę a przez taki chu*owy materiał założysz to dwa razy a potem i tak to pójdzie na śmietnik. Jako prace przy której zginęło wiele wykorzystywanych ludzi podałaś budowę Dubaju i porównałaś to do pracy w shein a te dwie rzeczy różnią się jednym na Dubaj nie masz realnego wpływu a na promowanie i rozrastanie się shein masz wpływ nie oszukujmy się ludzie kupują i pewnie jeszcze długo będą kupować na tej stronie ubrania itp. ale gdyby tak influ za influ przestali to promować nie byłoby tego na aż taką skalę. I to wcale nie jest tak że ludzie wcześniej byli nastawieni super do shein teraz hejtują a jak ktoś popularny powie że znowu jest super to za tym pójdą po prostu większa część osób głównie młodych jest bardziej świadoma warunków pracy w tej fabryce. Jestem oczywiście za dawaniem ubraniom nowego życia (przerabiając czy sprzedając) a co za tym idzie kupując np.w lumpeksach. Biorąc pod uwagę powyższy nawias i twój pomysł na serię Haulu ubrań z lumpeksu widzisz Nanami że jest z czego robić kontent i nie ma potrzeby zasłaniania się tym że przecież to ty jesteś taka wspaniałomyślna i skoro widzom się to podoba to ty to robisz i TO WIDZOW WINA że to się rozkręca albo tym że inny kontent który nie jest tak inwazyjny słabo lub wcale się nie sprzedaje bo to jest po prostu żałosne.

  1. Lampa
   Lampa
   6 dni temu

   Taka prawda, miłego dnia

  2. Kropka
   Kropka
   9 dni temu

   Zgadzam się!

  3. Kuromi Hanatoko
   Kuromi Hanatoko
   10 dni temu

   This ^^^

  4. Kreda
   Kreda
   10 dni temu

   + dużo

  5. Bzosiaa _
   Bzosiaa _
   10 dni temu

   zgadzam sie w 100%

 5. Allie
  Allie
  10 dni temu

  Dla mnie niesamowitym jest to że dozylismy czasów gdzie młoda widownia płacze, wybacza i gratuluję zmiany "biednej" youtuberce która świadomie wzięła współprace z najgorsza marka i robiła na tym gruby hajs. Ludzie jej piszą że są dumni że się przyznała do błędu i się zmieni. Ja pier... Tak. Bądźmy dumni że Nanami zrezygnowała ze współpracy z której miała tyle hajsu. To na pewno była trudna decyzja ale jednak ją podjęła. Ilez to ją musiało kosztować... Dosłownie XD

  1. Cinia xD
   Cinia xD
   6 dni temu

   Ważne, że hajs się zgadza 😂

  2. Izabela Harasimowicz
   Izabela Harasimowicz
   8 dni temu

   +1111111111111

 6. Marta
  Marta
  11 dni temu

  Tytuł: dlaczego kupuje na SHEIN Film: ludzie to hipokryci, jest dużo innych złych rzeczy na świecie, podawanie danych, które dowodzą, że nie tylko SHEIN jest złe. Dziewczyno, wytykanie błędów ludzi i innych złych rzeczy na świecie w żaden sposób nie zmywa z ciebie winy promowania gówna

  1. Aleksandra Kucharska
   Aleksandra Kucharska
   2 dni temu

   W punkt

  2. Kreda
   Kreda
   7 dni temu

   @Teresa Zbucka po pierwsze : interpunkcja istnieje. Po drugie : nikt nie pisał, że trzeba jej tego zabronić, ale chyba własny rozum ma ?

  3. Teresa Zbucka
   Teresa Zbucka
   7 dni temu

   Nie jej wina że shein istnieje i że tak robią a jej się podobają tam ciuchy i co zabronisz jej? Ale trochę masz rację

  4. Unknow
   Unknow
   10 dni temu

   + duużo Ten komentarz powinien zostać przypięty

  5. Kreda
   Kreda
   10 dni temu

   Zgadzam się w 100%

 7. Loki Bloodground
  Loki Bloodground
  10 dni temu

  Ten film jest pełen: błędów logicznych, Chochołów, spłycania wielu problemów i obwiniania widzów na rzecz wybielenia siebie. To aż ciężko się ogląda. Powiedz mi jak często chodzisz w ubraniach które dostałaś od Shein? Ile razy założyłaś ten pastelowy bodysiut gdzie krocze sięga ci prawie kolan. Albo jakąkolwiek inną rzecz? Raz dwa razy... Chodzi o umiar w tym ile i co kupujemy. Szczerze to ten film totalnie nie ma sensu. Bo z jednej strony mówisz że to twoja sprawa i nikomu do tego bo każdy ma inny kręgosłup moralny, a z drugiej, czujesz się zobligowana do odpowiedzi bo jednak czujesz się z tym źle, podkreślając że nadal z nimi współpracujesz xD. Well, jeśli cały czas czułaś się z tym źle to wystarczyło zerwać umowę a jeśli teraz, bo ci się dupa pali to wiele świadczy to o tobie i twoim kręgosłupie moralnym... Nazwanie tego co robisz hipokryzja to mało lub nic nie powiedzieć. Mówienie o ratowaniu planety, zwierzętach itd przy tym czynne wspieranie maszyny konsumpcjonizmu realnie wpływającej na środowisko i te właśnie zwierzęta. To w prost plucie w twarz ideom które tak bardzo UDAJESZ promować. I tak udajesz bo kupienie jednej lub dwóch rzeczy to jedno. A wzbogacanie się na takich długo terminowych współpracach to drugie. Przez te wszystkie lata nie zmieniłaś się w ogóle. Nadal przy każdej większej dramie nie widzisz w sobie problemu i masz totalnie pretensjonalny ton bo więcej osób zwróciło na to co robisz uwagę. Kiedyś kradłaś prace, teraz czynie wspierasz markę która kradnie. *I to że nie wybrałaś tych ukradzionych projektów nic nie zmienia, skoro wiedziałaś że ta firma to robi* Nie poruszyłem jeszcze wielu innych fikołków ale nie chce mi się. Oglądanie tego 13 minutowego filmu zajmuje mi ponad godzinę. Ps. Przepraszanie siebie, to ego top xD i jest mega żałosne. Mówienie tej całej alegorii o fastfasion=alkoholizm jest spływaniem tej strasznej choroby i samego uzależnienia.

  1. Loki Bloodground
   Loki Bloodground
   6 dni temu

   @Yuri JP Raczej na pewno, problem taki że ciężko dociec od jakiego artysty ta praca została podjebana. Takie bluzki widziałem też na np. dolls kill *kolejnej spierdolonej marce którą Nana czynnie wpiera* Nanami chan się nie zmienia XD

  2. Yuri JP
   Yuri JP
   6 dni temu

   ta jej bluzka z motylem to ponoc kradziony projekt i tak wiec XDDD

  3. Izabela Harasimowicz
   Izabela Harasimowicz
   8 dni temu

   +1111111111111

  4. ♡Maja♡
   ♡Maja♡
   9 dni temu

   nie mam nic więcej do dodania, zgadzam sie absolutnie

  5. świat zofii
   świat zofii
   9 dni temu

   w pełni podpisuję się pod wszystkim, co napisałeś

 8. Karmelowa Kawa
  Karmelowa Kawa
  11 dni temu

  Ostateczny wydźwięk jest nie za ciekawy: influ idą w to, co im się opłaca. Shein się opłaca? Kupują na Shein. Zostali skrytykowani za kupowanie w Shein? Przerzucają się na lumpy. Nie wiem, gdzie ten kręgosłup moralny się podziewa, ja go tu nie widzę

  1. Klaudia
   Klaudia
   6 dni temu

   Tu nie ma kręgosłupa moralnego, są tylko pieniądze

  2. coffe.
   coffe.
   10 dni temu

   Też tak sądzę. To chyba tylko próba rozmycia wizji osoby wspierającej fast fashion xD

 9. shelly
  shelly
  11 dni temu

  1:40 Uważam ze to porównanie jest nietrafione Alkohol w nadmiarze niszczy fizycznie bezpośrednio organizm osoby spożywającej jak i wpływa negatywne na otoczenie tej osoby Promowanie marki ultra fast fashion zwiększając sprzedaż w jakimś stopniu odbije sie na wszystkich teraz i w przyszłości 2:00 Mordo, nie masz mocy prześwietlenia każdej osoby która krytykuje shein Przecież kupowanie w lumpach i korzystanie z vinted jest już spopularyzowane i wiele osób to robi Co prawda wciąż jest sporo osób które kupują w sieciówkach tylko w przeciwieństwie do tego co robią influ reklamujący shein większość nie kupuje kartonow ubran których nawet nie założy tylko raczej to co jest im potrzebne A to o czym mówisz to tylko twoja narracja która nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością Nawet jeśli widzi się ludzi kupujących coś w sieciowce nie masz wglądu w to ile ubran ma z drugiej ręki a ile z sieciowek I owszem ja też tego nie wiem, jedynie chce podkreślić ze płytko patrzysz na ten temat tak zero jedynkowo 2:16 A to nie lepiej nawet ze ludzie patrzą krytycznie na pewne rzeczy i wyrażają własną opinię? Mówisz to tak jakby z pretensja do ludzi ze krytykują bardziej shein. Sama sobie odpowiedziałaś- bo to jest na wieksza skale i zdecydowanie bardziej wybija sie na tle innych przemysłów fast-fashion Gwarantuje ci, też jest spore grono ludzi krytykujących dzualania sieciowek jako takich ale ta krytyka jest nijako przysłaniana przez ten większy problem. 2:30 Bruh nikt nie mówi ze posiadanie więcej niz 3 setow w szafie jest samo w sobie zle tylko żeby przy kupnie ubran uwzględniac sprawy ekologiczne/spoleczne i kupować ze źródeł które mniej szkodzą 3:04 Ojapierdole XDDD Myślałxm ze będę w stanie poprostu luźnie w miarr spokojnie podyskutowac ale słysząc to jednak się wycofuje Nie komukolwiek kto czyta te moje wypociny to miłego dnia/nocy

  1. shelly
   shelly
   Dzień temu

   @Freekie Freekis mógłbyś/mogłabyś sprecyzowac co masz na myśli przez udawanie azjatki k popiarki? Ja przynajmniej tego nie zauważyłem

  2. Tsuu
   Tsuu
   7 dni temu

   w stu procentach się zgadzam z tobą

  3. p0zeraczdzieci666
   p0zeraczdzieci666
   7 dni temu

   Mądre słowa bracie🙏

  4. gejka😋😋
   gejka😋😋
   10 dni temu

   Tf że ci się chciało to pisac

 10. K M
  K M
  11 dni temu

  Usprawiedliwianie się niewiedzą, czy przymusem współpracy jest bezsennowne. Nikt Ci nie kazał podpisywać kontraktu. Mogłaś sprawdzic czy firma nadaje się do współpracy, przecież tyle się o tym jeszcze niedawno mówiło przy okazji afer skamowych. Sam idea nagrywania houlow zakupowych jest szkodliwa, wspiera tylko konsumpcjonizm i jest sprzeczna z praktykowaną podobno przez ciebie ekologią. Wstawka na końcu była nie tylko zbędna ale wrecz komiczna. Manipulacjia? A czym był właściwie jest cały ten film jeśli nie manipulacjia wiernymi widzami. I żeby było wszystko jasne może nie poweidzaialabym że byłam twoją fanką, ale oglądałam Cie z sympatią i byłam zaskoczona czemu ludzie w internecie są tak do Ciebie negatywnie nastawieni, ale Twoje tłumaczenia pokazały mi że w praktyce bardziej niż na srodzwisku, bardziej niż na fanach, bardziej niż na jakiejkolwiek moralności zależało Ci na współpracy i na korzyściach z nią związanych. Przepraszam za wszystkie błędy językowe, z oziębłymi pozdrowieniamin była subskrybetka

  1. •Lemon Fox•
   •Lemon Fox•
   6 dni temu

   @Hitāshi Aro Skończyła z nimi tą współpracę tylko dlatego że teraz ten temat jest głośny w Polsce xD Sama napisała to w tym mailu

  2. gejka😋😋
   gejka😋😋
   10 dni temu

   Rel

  3. Midari Ikishima
   Midari Ikishima
   10 dni temu

   @Allie Wsm lol

  4. Allie
   Allie
   10 dni temu

   @Midari Ikishima bo powiedziała najpierw że nie będzie się usprawiedliwiać niewiedza a później że nie zdawała sobie sprawy jak duży problem stanowi przemysł odzieżowy w skali globalnej. Dopiero jak poczytala z chłopakiem to ogarnęła xD

 11. xD XD
  xD XD
  11 dni temu

  Promujesz Shein i jesteś twórcą, którym wiele młodych osób się inspiruje co znaczy, że skoro fani widzą u ciebie haule, kupią to, bo ma to ich idolka. Czyli napędzasz tą spirale. Promujesz się jako eko, a tłumaczysz się głupimi wymówkami "No przeciez wszyscy tam kupują". Super, że przepraszasz i kończysz współpracę z marką, tylko zastanawiam się czy naprawdę zmienisz punkt widzenia czy znów wszystko pod publiczkę. Jak znów? Gdy ktoś na tt pisał ci o Shein, twoja odpowiedź to była "😂"

  1. xD XD
   xD XD
   7 dni temu

   @Appaloosa to nie moja idolka XD

  2. Appaloosa
   Appaloosa
   7 dni temu

   No i? Nie promuje bo została przyłapana. Proste. Dorośnij dziecko i znajdź sobie innych idoli, np. takich, którzy cokolwiek sobą reprezentują

  3. Unknow
   Unknow
   10 dni temu

   @Paulina Sobucka dokładnie xD

  4. Kreda
   Kreda
   10 dni temu

   + dużo

  5. Miętowa herbatka
   Miętowa herbatka
   10 dni temu

   może nie zagłębiała się w tą całą historie z Shein ._. ja i tak już nic nie ogarniam xD

 12. Sofi
  Sofi
  9 dni temu

  Czuję się opluta i tyle, coraz częściej zawodzisz jako twórca.

 13. Chelsea Jagnes
  Chelsea Jagnes
  11 dni temu

  Cały filmik jest obwinianiem nas za twoje filmy. O słowie „przepraszam” zapominamy już po 20 sekundach. Wybielanie się sieciówkami jest dziecinne, bo takie afery nie są zamiatane pod dywan. Filmik z fabryki Inditex miał duże echo, którego nie poczuliśmy w Polsce. Ale wysokopółkowe marki, a przede wszystkim Balenciaga, Guess i Gucci idą bardzo podobna ścieżka . Nie chodzi o lumpeksy, Vinted czy inne sklepy w używaną odzieżą, ale o umiar, rozsądek i zmianę. Już powstały kolekcje z przemyślaną odzieżą. Nikt też nikogo nie zmusza do ciągłego kupowania ubrań, a tym bardziej tych sztucznych. Nie zmusiliśmy cię do niczego by nagrywać jakikolwiek filmik. Ty decydujesz co znajduje się na twoich profilach, ty i tylko ty. Komentarze to podziw, hejt, opinie, zazdrość, idiotyzmy jak (pierwsza/y), ale koniec końców należy przemyśleć każdy ruch, bo to tworzy twój wizerunek. Podoba mi się, że poinformowałaś, że ostatni film się odbędzie, który jest zakończeniem współpracy (domyślam się, że jest on wynikiem prawnym, a od tego nie da się uciec)

  1. Paulina Anna Grochalska
   Paulina Anna Grochalska
   6 dni temu

   Skończyła się już, nie oszukujmy się, że przed pandemią jej kontent był interesujący. A tak to jest konsumpcjonizm i agresja na widzów

  2. tuulalu
   tuulalu
   6 dni temu

   Tak, ponieważ ona ma swój rozum, mało tego, jest dorosłym człowiekiem, który jest odpowiedzialny za to, co robi.

  3. Gofrownica
   Gofrownica
   7 dni temu

   @Appaloosa nikt jej tu nie broni pod komentarzem Chelsei 👁👄👁

  4. devil3sixi yeah
   devil3sixi yeah
   9 dni temu

   @Gofrownica z tego co m widać to nie, nie ma

 14. Wiktoria Zbróg
  Wiktoria Zbróg
  11 dni temu

  Na początku mówisz, że chciałaś zamieść temat pod dywan, ponieważ uważasz, że każdy ma swój kręgosłup moralny i widzi, co jest dobre i złe, a z drugiej strony to nasza wina, że nakręcaliśmy spiralę hype'u i dawaliśmy Ci motywację od dalszych odcinków, więc je tworzyłaś. Ciekawe

  1. Unknow
   Unknow
   10 dni temu

   Mam taki sam odbiór jej przekazu xD

  2. Eliza Gzyl
   Eliza Gzyl
   10 dni temu

   Tak, unfollow Nanami

  3. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   Przecież jej logika w tym filmie została pod latarnią i czeka na klienta.

 15. Roksana Trawińska
  Roksana Trawińska
  11 dni temu

  Zapomniałaś o jednej ważnej rzeczy dotyczącej alkoholizmu- na tej chorobie ludzie po prostu tracą WSZYSTKO. Rodzinę, zdrowię, samoświadomość. Także życia. Ty jako główna reklama tej marki najzwyczajniej w świecie zyskałaś po czym przyznajesz się do tego kiedy ludzie od dawna na rzecz pracy dla tej marki w jej głównych szwalniach są wykorzystywani. Alkohol też to robi. Wykorzystuję by człowiek potem stracił samego siebie. Więc porównanie warte roztrzaskania o podłogę. Brak słów.

  1. Appaloosa
   Appaloosa
   7 dni temu

   Blagam cię dziewczyno. Nanami sama podkreśliła w filmiku, że ona od samego początku wiedziała, jak działa Shein, z czego słynie itd. I MIMO tego zdecydowała się na współpracę. Broń dalej takich ludzi. Niech Nanami jeszcze ci spluje na twarz a ty jej za to podziękuj

  2. Appaloosa
   Appaloosa
   7 dni temu

   Jesteś najgorszym typem człowieka. "Jest źle, ale nic z tym nie zrobimy, wiń system". To MY, ludzie, tworzymy ten system. WSZYSCY. Również przyczynia się do tego Nanami, która takie rzeczy promuje. Czego ty tu nie rozumiesz? Takie rzeczy trzeba potępiać, a nie machnąć ręką i przyzwalać. Obudź się.

  3. Appaloosa
   Appaloosa
   7 dni temu

   Oczywiście, że jest to wina obu stron. Influencera, który to promuje również. Ile ty masz lat, że trzeba tłumaczyć ci takie rzeczy? Spora jest mowa o tym, że przecież ludzie mają własny kręgosłup moralny. Nanami zdecydowanie go nie ma tak samo jak ludzie jak ty, piszący takie obrzydliwe komentarze. Brak słów.

  4. Dorkimochi
   Dorkimochi
   11 dni temu

   @Goth Anarchia nie każdy ma pieniądze żeby kupić w lumpie?widze ze inflacja w polsce już wysoko poszła.Oczywiście,że ludzie kupują to co przynosi im przyjemność ale mogli by chociaż postarać się odrobinę ograniczyć kupowanie z shein czy innych podobnych,nie mówię że muszą całkowicie ograniczyć(bo jest różnica gdy zamówisz jedną rzecz na np 2 miesiące a całe pudło na tydzień)+ci ludzie co zamawiają w większości nawet razu w lumpeksie nie byli to skąd mają wiedzieć czy nie znajdą tam równie fajnych ubrań.Każda jednostka ma wybór,ludzie to nie manekiny które nie mają wyboru.Niestety masowego zamawiania na takich stronach i brak chęci poprawy nie da się wytłumaczyć niczym innym niż ignorancją.Lepsze są chociaż małe zmiany niż żadne.

  5. Goth Anarchia
   Goth Anarchia
   11 dni temu

   @Dorkimochi jeśli chcesz zmienić system faktycznie to musiała bys zaangażować te wssystkie osoby w jakieś akcje bezpośrednie ktore przez prawo byly by określone przestępstwem xD jasne możemy sobie odmawiać różnych rzeczy w imię bycia ekologicznym i przyniesie to jakiś minimalny skutek i zacząć wszyscy kupować w lumpach albo szyć sobie sami ubrania ale nie każdy ma czas i pieniądze na takie rzeczy, ludzie kupują to co sprawia im jakąś przyjemność i na co ich stać, to normalne, wiń system a nie jednostki które w nim uczestniczą (czasami po prostu z braku wyboru albo czasu)

 16. Klara
  Klara
  11 dni temu

  I jeszcze dość smutne wydaje mi się to, że jako zdeklarowana wegetarianka przez tyle czasu sama nie zauważyłaś, że gromadzenie takiej ilości marnych jakościowo rzeczy, które za chwilę trafią na śmietnik, nie jest korzystne dla środowiska. Lepiej byłoby chyba, gdybyś zjadła kotleta, niż skupowała tony tego badziewia.

 17. Karmelowa Kawa
  Karmelowa Kawa
  11 dni temu

  Doceniam te 13 minut filmu z wepchnietymi danymi dotyczącymi firmy, żeby nawet na wyjaśnieniu swoich błędów dało się zarobić

  1. Misiogenna
   Misiogenna
   9 dni temu

   Nawet oglądając to wyświetliła mi się reklama shein 🤡🤡🤡

  2. Natalie
   Natalie
   10 dni temu

   Dobry komentarz

  3. Karmelowa Kawa
   Karmelowa Kawa
   11 dni temu

   @Goth Anarchia ale to trzeba mieć tupet żeby w filmie z wyjaśnieniami tak chamsko zarabiać xD A PLpostr to nie osoba pakująca paczki i feedback/krytyka do nich docierają i mogą coś zmienić

  4. Goth Anarchia
   Goth Anarchia
   11 dni temu

   Literalnie to jej praca, jeśli np zamówisz przez internet jakąś tam rzecz, ale osoba pakująca paczki której jest płacone za godzine (uznajny że np pakuje 10 zamównień czyli 10 paczek w godzine) się pomyli i spakuje ci złą rzecz, ty to zgłosisz zeby wysłali ci tym razem poprawny produkt, ta osoba pracująca tam pakując drugi raz to samo zamówienia zarobi tak na logikę to więcej bo ma o jedną rzecz więcej do spakowania, gdzie firma nic z tego nie będzie miała bo już wzięła pieniądze za twoje zamówienie a to że będzie pakowane dwa razy nic jej nie da (pakuje wtedy 10 paczek ale firma dostaje pieniądze za 9 zamówień)... też wtedy piszesz tej osobie pracującej tam że specjalnie ci wepchała zły produkt żeby na tym więcej zarobić?? xD

 18. Joanna Hoffman
  Joanna Hoffman
  11 dni temu

  Bruh, porównanie kupowania ubrań do alkoholizmu, czy ty słyszysz co mówisz w ogóle? Alkohol jak najbardziej może być szkodliwy i uzależniający, ale jak ktoś od czasu do czasu napije się lampki wina do obiadu to nie jest jeszcze zbrodnia, a wręcz czerwone wino (dobrej jakości) może wspomóc trawienie. Twoje porównanie nijak się ma do ultra fast fashion. Ponadto, zara do której tak bardzo porównujesz shein mimo wszystko swoją szkodliwością mu nie dorównuje, co z resztą sama stwierdziłaś, więc trochę zabawne, że mówisz o problemie, mówisz skad się bierze i w dalszym ciągu nie rozumiesz dlaczego ludziom tak bardzo się nie podoba promowanie shein. No a przede wszystkim, prostracja na swoim filmie zauważyła, że shein to throw away fashion, czyli Ubrania tak niskiej jakosci, że bardzo szybko lądują na wysypisku. Porównując to do wielokrotnie wspomnianej przez ciebie zary - jakość z shein nijak się do niej nie ma. Większość Ubran z zary jest dużo lepszej jakości niż te z shein, więc ich żywotność tez jest dużo dłuższą i nie lądują tak szybko na śmietniku. Słowem - jedno nijak się ma do drugiego i po prostu przykre jest to, ze niby udajesz skruchę, a tak naprawdę próbujesz wmówi widzowi, że nie ma nic złego w tym co robiłaś. Ja myślałam, że można się po tobie czegoś więcej spodziewać, vo za takie wyjaśnienia to ja dziękuję

  1. Joanna Hoffman
   Joanna Hoffman
   8 dni temu

   @Anna Pff Ubrania z zary akurat nie są produkowane w Chinach (nie oznacza to, ze są super zajebiste i pracownicy mają godne warunki, tylko różnica dostawcy) I tak, jakość ubrań z zary jest dużo lepsza niz większość ubran z shein, choćby z tego względu że zara nie stosuje throw away fashion, mimo bycia fast fashion, szczególnie że na przestrzeni ostatnich lat jakość ubrań z europejskich sieciowek znacznie się polepszyla, mimo że dalej są ogromnymi trucicielami, to jednak stawianie ich na równi z shein jest bardzo niesprawiedliwe

  2. Anna Pff
   Anna Pff
   8 dni temu

   No nie. Te sieciowki typu zara to takie same rzeczy. "Jeden Chińczyk szyje" na Shein można trafić coś dobrej jakości jak i w każdym innym sklepie. Zara wcale nie ma dobrej jakości, ale wiele osób uważa, że cena = jakość. Wystarczy mieć większą wiedzę w zakresie szycia ubrań i materiałów. Mam ubrania z sieciówek i z chińskich stron i gdyby nie metka to często nie byłoby widać różnicy.

  3. Kreda
   Kreda
   10 dni temu

   This ^^

 19. * Amisias *
  * Amisias *
  11 dni temu

  Mimo wszystko, że widzowie pisali komentarze z prośbą o kontynuację serii z shein - inicjatorem tej sytuacji jesteś ty - twoja współpraca, twoja wola dalszego prowadzenia contentu

  1. Izabela Harasimowicz
   Izabela Harasimowicz
   8 dni temu

   +1111111111

  2. Zofia Kowalska
   Zofia Kowalska
   10 dni temu

   Na filmie jest mój komentarz z przed roku kiedy nawet nie wiedziałam czym shein różni się od innych sklepach bo mało ludzi o tym mówiło itd.

  3. Dominika Górska
   Dominika Górska
   11 dni temu

   Dokładnie. Poza tym jej widzowie to głównie dzieci. Co to za argument że nagrywa to bo jakieś 10 latki jej kazały XDDD

 20. chocolatecookie
  chocolatecookie
  11 dni temu

  Tak tak bo to my jesteśmy winni że masz spółprace z shein

  1. ♡ Kotone waifu ♡
   ♡ Kotone waifu ♡
   Dzień temu

   @Patrycja Kochal 2iq dosłownie przecież ona "to wy chcieliście podobały wam się te houle" czyli jasno daje znak że to nasza wina XD a to co powiedzia*** XDDD no tak n zmuszala nas ale reklama polega na tym aby ZACHĘCIĆ DO ZAKUPU Czyli wiedziała i chciała nas zachęcić do kupowania od złodzieja XD i gada ze to nasza wina

  2. Patrycja Kochal
   Patrycja Kochal
   9 dni temu

   Przecież nanami nic takiego nie powiedziała. Chcesz to idziesz i kupujesz nie to nie i tyle

  3. KZ
   KZ
   9 dni temu

   to wszymstko nasza wina jest

  4. Allie
   Allie
   11 dni temu

   @Goth Anarchia literalnie xD nie trzeba dokładać do tego całego systemu swojej "cegiełki"

  5. Goth Anarchia
   Goth Anarchia
   11 dni temu

   *ktoś tworzy produkt* ---> *produkt się sprzedaje i ludzią się podoba* ---> *ktoś tworzy więcej produktu* Literalnie wszystkie firmy działają na tej zasadzie

 21. Agata Pękala
  Agata Pękala
  11 dni temu

  Uważam, że teksty w stylu ,,to Wy to nakręciliście” są do niczego. Nikt nie kazał Ci kupować kolejnych ciuchów. Nikt nie kazał Ci nagrywać kolejnych haulów. To był tylko i wyłącznie Twój wybór. Dodatkowo porównywanie Shein do sieciówek typu h&m czy zara jest niepoważne. Nie to nie jest to samo. Sama powiedziałaś, wymiana produktów w shein trwa 3 dni, w zarze 3 tygodnie. Żadna firma fast fashion nie jest w pełni ,,czysta”, ale shein to ultra fashion, najgorszy rodzaj fast fashion. Dlatego kupowałaś te ubrania w ogromnej ilości, nie jedna czy dwie rzeczy. Sprzedanie tego samego na rynku wtórnym nie jest wcale super rozwiązaniem, bo nadal to kupiłaś, pokazałaś firmie, że jest potrzeba żeby to produkować. Do tego te pełne plastiku, słabej jakości ciuchy nadal są w obiegu.

  1. Alexandra :3
   Alexandra :3
   10 dni temu

   @Eric Cartman Dokładnie. Sama prawda

  2. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   @Alexandra :3 Jeśli chodzi sportowe ciuchy które są dobrej jakości i można kupić je w rozsądnej cenie to polecam Umbro. W sieciówkach w których kupuje ja męski basic kosztuje teraz około 40 zł były po 20-30. Chociaż dużo bardziej mnie śmieszy sytuacja z topami które są wielkości stanika lub krótkimi spodniami które są tańsze w produkcji bo idzie mniej materiału a często są droższe lub w tej samej cenie co normalne bluzki i długie spodnie

  3. Alexandra :3
   Alexandra :3
   10 dni temu

   @Eric Cartman Znaczy, to jest ogólnie śmieszne że teraz zwykłe basic tshirt'y (i to nie tylko w shein ale i innych sieciówkach) kosztują przynajmniej z 60 zł, a jakość przeciętna. A adidas i tego typu marki jadą wyłącznie na logo i przeceniają własne produkty (chociaż jakość jest w porządku)

  4. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   @Alexandra :3 Myślę, że realna wartość tych bluzek wynosi 70-80 groszy za sztukę może za niektóre rzeczy 1,20-1,50 zł. Mnie na przykład rozwaliło to, że w niektórych sieciówkach teraz są t-shirty po 70-80 zł gdzie za to masz adidasa i podobne firmy. Hitem też były bodajże jakieś rajstopy które laska sobie zamówiła i jej pękły jak zakładała od razu w kroku

  5. Alexandra :3
   Alexandra :3
   10 dni temu

   @Eric Cartman No na pewno w lumpie są lepsze jakościowo rzeczy XD Dziwie sie że bluzki z shein mogą kosztować 30,40 zł a ich prawdziwa wartość wynosi może max 3 zł

 22. vrxsns
  vrxsns
  11 dni temu

  Wait... Ale pijąc alkohol w małych ilościach szkodzisz tylko samemu sobie, a kupując z shein... no cóż, po tym wspaniałym porównaniu uznałam, że dalsze oglądanie nie ma sensu

 23. Tost :3
  Tost :3
  11 dni temu

  Nanami jest jak: "Ja wam nie kazałam tego kupować" Ale no przecież nie chodzi o to w płatych współpracach by wypromować daną firmę wśród twoich widzów i sprawić by wydali na nią hajs.

  1. Appaloosa
   Appaloosa
   7 dni temu

   No tak, bo to jej 12-letnie fanki są winne, że to kupują, bo chcą być jak ich idolka. Xddddd Nanami jest obrzydliwa za promowanie takiego czegoś, a wy za takie komentarze. Już pomijając to, że niektóre osoby rzeczywiście mogą być mniej sprytne i nie ma w tym nic uwłaczającego. Ale widownia tej "pani' składa się głównie z 13 letnich dziewczynek, więc kur przestańcie zwalać na nie winę i wybielać Nanami xd fakt, ludzie popełniają błędy, ale tymi "przeprosinami" Nanami udowodniła mi jak ordynarnym, żałosnym i obrzydliwym człowiekiem jest. To nie są przeprosiny, to jest próbą wyjścia cało z sytuacji w której wiesz że nabroiles i zamiatanie tego pod dywan. Obrzydliwosc🤢🤢🤢🤢🤢🤢

  2. Klaudia Jarecka
   Klaudia Jarecka
   7 dni temu

   @XfermiterX ale te fanki mają rodziców, którzy potrafią obsługiwać internet i poczytać na temat min. Jakości ubrań.

  3. jester
   jester
   8 dni temu

   no ale nie kazala XD kazdy powinien miec swoj wlasny kregoslup moralny a youtuberzy musza trzepac na czyms kase

  4. Lilith Snape
   Lilith Snape
   10 dni temu

   No ale ona ci każe to kupić? No nie xDD

 24. Ktoś?¿
  Ktoś?¿
  11 dni temu

  uważam że seria z kupowania w lumpeksach będzie spoko pomysłem, będzie można w ten sposób NIEKTÓRYM ludziom udowodnić że kupowanie w lumpach nie jest wcale obrzydliwe, ponieważ istnieje coś takiego jak pralka, można czasem znaleźć naprawdę świetne rzeczy, nawet markowe, a także nawiązując do filmiku jest to EKOLOGICZNE :)

  1. tuulalu
   tuulalu
   6 dni temu

   Potem je wyrzuca, a jeśli sprzedaje, to ten ciuch i tak w końcu wyląduje w wodzie czy na tej właśnie pustyni.

  2. Beth
   Beth
   10 dni temu

   Seria kupowania w lumpach to kupowanie znowu sterty do niczego nie potrzebnych ciuchów. A może tak po prostu zatrzymać konsumpcjonizm i zmienić kontent?

  3. Miętowa herbatka
   Miętowa herbatka
   10 dni temu

   @Allie napisałam co miałam na myśli. Koniec

 25. vrxsns
  vrxsns
  11 dni temu

  W jakim świecie ty żyjesz, że twierdzisz, że sieciówki nie są krytykowane? Oczywiście, że są, ale to logiczne, że ludzie się bardziej skupiają na tym, co jest „większym złem”

 26. Goldie
  Goldie
  11 dni temu

  Porównanie marek typu fast fashion, do spożywania alkoholu to głupota. Tutaj wpasuje się stare przysłowie "co ma piernik do wiatraka?", alkohol w ilościach umiarkowanych nie szkodzi, raz na jakiś czas można zapomnieć o życiu codziennym. Za to w dużych ilościach, wyniszczy cie psychicznie jak i fizycznie, oraz prawdopodobnie pozbawi zdrowego rozsądku. Kupowanie ubrań słabej jakości typu poliester, jedynie sprawi że zmarnujesz pieniądze. Oczywistym jest że takiego czegoś nie założysz nawet 2 razy, a oddanie tego komuś, jest raczej oznaką braku szacunku. Nie ważne co z tymi ubraniami zrobisz, i tak szybko trafią na wysypiska bądź tak jak podkreśliłaś "na pustynie". Warto też wspomnieć o bardzo głupim posunięciu w tym filmiku, tak zwanym "non-apology apology" czyli gadanie typu "tak robiłam źle, kupowałam dużo na shein, i podpisałam z nimi kontrakt... ALE dużo z WAS chciało tych hauli". Olga zamiast jak dorosła kobieta przeprosić normalnie i przyznać się do błędu, starasz się obrócić kota ogonem i co najmniej połowę winy przenieść na swoją widownie. Warto też wspomnieć że najczęściej oglądają cie osoby w przedziale wiekowym 9-12 lat, osoby tak młode są bardzo podatne na manipulacje oraz na wpływy. Co czuje taka młoda osoba po tym filmiku? "o nie, czyli to moja wina że nana to nagrywała, przecież pisałam że lubię te haule :(, biedna nana, obrażają ją bez powodu". Zaciekawiła mnie też jedna rzecz. Od dawna w komentarzach wiele osób krytykowało twoje zachowanie, a i tak bez wypowiedzenia się, wciąż nagrywałaś te filmy zamiatając sprawę po dywan. W końcu, to że na 400 komentarzy, jest tylko 20 piszących o tym, to chyba jest dobrze? Dopiero gdy inna osoba publiczna ci to wytknęła, a wraz z nią nagle setki jej widzów, to dopiero teraz reagujesz. Podsumowując, cały ten filmik można nazwać "Wypowiadam się o winie, która nie jest moja".

  1. Izabela Harasimowicz
   Izabela Harasimowicz
   8 dni temu

   +1111111111111

 27. xCaMillax
  xCaMillax
  11 dni temu

  Ja robię źle, ale inni robią też źle. Ja robię źle, ale wiele osób robi źle. Ja robię źle, ale nie robię najgorzej, inni robią gorzej. Ludzie i tak są masowo wykorzystywani przez wszystko, wszystkich i wszędzie, w różnych częściach świata. To manipulacja, jest trend na hejtowanie Shein, tylko dlatego hejtujecie. To nie tak że ludzie mogą zmienić zdanie gdy się po prostu dowiedzą prawdy na temat danej rzeczy (w tym przypadku marki SHEIN). Ja tylko robię czego wy oczekujecie. To tak naprawdę wasza wina bo wam się filmiki z SHEIN podobały. A na koniec wielka przemiana o 180 stopni (szukanie w lumpach) i prośba o nie powtarzanie takich zachowań i dbanie o środowisko. Bingo przeprosinowe influencerów ustrzelone jakoś w 85%. Jesteśmy dumni

 28. aguu
  aguu
  8 dni temu

  Hipokryzja. Jestem eko sprzątam lasy, nie jem mięsa itp. Ale biorę współpracę z shein które niszczy na masowa skalę klimat i nasza planetę. Usprawiedliwienie się z całej tej sytuacji pozostawia wiele do życzenia. To że wybrałaś wzory które były nie "kradzione" albo jak twierdzisz "nie namawialas nikogo do kupna" gdzie sam fakt reklamowania tego jest po to aby ludzi zachęcić, nic nie zmienia. Dałaś otoczkę osoby troszczącej się o dobro zwierząt, po czym wzięłaś współpracę z jedną z najbardziej zagrażających naszej planecie firm, która wydaje nowe projekty co kilka dni. Ale po co się tym przejmować, skoro wyświetlenia i pieniądze się zgadzają.

 29. twoja stara
  twoja stara
  11 dni temu

  Nie przepraszaj siebie tylko artystów, których okradasz wspierając jakkolwiek markę, która to robi. Przeproś ludzi, którzy pracują tam w nieludzkich warunkach a ty przyczyniasz się do napędzania tego szkodliwego mechanizmu. Przeproś planetę, do której niszczenia shein się przyczynia strasznie. Przeproś zwierzęta, które giną od odpadów shein. Przeproś swoją widownię, która w wielkim procencie składa się z dzieci podatnych na wpływy a ty jako ich idolka pokazywalas jakby kupowanie tam było czymś w porządku. Zacznij zgodnie z promowanymi przez siebie wartościami działać. Fenomen statystyk pod haulami z shein motywował cię do dalszej współpracy bo twoje ogólne zasięgi spadały. Uwierz mi, że gdybyś zaangażowała się w kontent oparty w jakimś stopniu o istotne globalne tematy czy to ekologia, globalne ocieplenie, weganizm - twoje zasięgi by wróciły. Kiedy miałaś najlepszy moment w karierze? Kiedy poruszałas istotne dla jakiejś grupy społecznej tematy. Przemysl to

  1. Juki Woźniak
   Juki Woźniak
   11 dni temu

   Sama bym tego lepiej nie napisała

 30. martynika
  martynika
  11 dni temu

  oczywiście, h&m, zara itp to są sklepy fast fashion ALE shein to sklep SUPER fast fashion, nowe ubrania tam wychodzą codziennie. Nie staram się wybielić ani nic w tym stylu bo zamówiłam z tej strony kiedyś, ale tetaz to ograniczam. Nie porównuj shein z alkoholizmem bo gdyby każdy uważał ze „nie przesadza” i zamówi kilka paczek to nasza planeta zapewne już byłaby na skraju o ile teraz nie jest. Poza tym to ze będziesz wytykać błędy innych ludzi nie zmyje winy z ciebie ;))

  1. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   Tylko, że widzisz w przypadku zary, h&m i podobnych sprawy wygląda tak iż ich towar musi spełniać pewne standardy bo zwłaszcza przy tych ilościach celnicy na granicy by go zatrzymali lub zawrócili a shein to właściwie pojedyncze sztuki których nikt nie kontroluje

 31. Lena Lena
  Lena Lena
  11 dni temu

  co do końcówki filmu to ludzie nie sa manipulowani przez infencerow, ze shein jest zle, tylko uswiadamiani przez co wiecej osob zdaje sobie sprawę ze szkodliwości shein .

  1. Roksana Kwarc
   Roksana Kwarc
   10 dni temu

   Fakty👆

  2. Krzysztof Sawicki
   Krzysztof Sawicki
   11 dni temu

   dokładnie

 32. Zuzanna
  Zuzanna
  10 dni temu

  Moim zdaniem dobrym przykładem jak można wyjść z takiej "wtopy" z Shein jest True Beauty. A twoj filmik mało mnie przekonuje.

  1. Zuzanna
   Zuzanna
   9 dni temu

   @Martusia nagrała film z sukniami ślubnymi z shein i planowała kontynuować serię. Pod filmem miała sporo komentarzy na temat tej firmy, więc na insta story dodała wstępne wyjaśnienia plus ankietę, czy widzowie chcą drugi film z sukniami ślubnymi z shein, bo paczka już doszła. W ankiecie wyszło, że tak, więc go nagrała, ale na początku dała wstęp, dlaczego to jej ostatni film z ubraniami z shein, wyniki ankiety i dlaczego ta firma jest szkodliwa.

  2. Martusia
   Martusia
   9 dni temu

   A co powiedziała True Beauty? Bo niezbyt się orientuję o co chodzi

 33. seaizu
  seaizu
  7 dni temu

  Nie Nanami, ta cała akcja, to nie jest wina twoich widzów. Masz swoją głowę i kręgosłup moralny i powinnaś wiedzieć co jest dobre a co nie. Cięszę się że po ostatnim filmie kończysz tą współpracę. Dalej jednak uważam że ten film to jakiś żart bo nie przerosiłaś, a gdybyś to zrobiła to byłby koniec tematu. 🤠

 34. Dominika Górska
  Dominika Górska
  11 dni temu

  Najpierw przyznajesz że shein jest złe i obwiniasz częściowo widzów potem stwierdzasz że wszystkie marki fast fashion są złe więc jesteśmy hipokrytami (nie każdego stać na eko ubrania ale jak już kupować w sieciówkach to lepiej wybraç mniejsze zło). Potem wyskakujesz z jakąś eko kolekcją shein co mnie dość rozbawiło a na końcu zwalasz wszystko na trend hejtowania. Nawet jeśli hejtowanie shein jest trendem to bardzo dobrze bo więcej ludzi dowie się jak zła jest ta firma. W twoim filmie nie masz jasnego stanowiska w tej sprawie. Albo kupowanie w shein jest ok albo nie. Zdecyduj się

  1. Appaloosa
   Appaloosa
   7 dni temu

   "obwinianie widzów jest tutaj trafne" dobre, dzięki za poprawę humoru! Ciekawe czy jak pojawia się komentarze żeby Nanami zaczęła promować narkotyki i ona to zrobi to też będzie wina widzów!

  2. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   @御咲 白露〜〜〜 W jakich warunkach? Wiesz, ze co kraj to inne realia życia

  3. 御咲 白露〜〜〜
   御咲 白露〜〜〜
   10 dni temu

   @Eric Cartman jedno to skład, inna rzecz to to, w jakich warunkach jest to robione, niekiedy też przez kogo

  4. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   ''Hejtowanie'' a raczej uzasadniona krytyka shein (specjalnie z małej) nie jest absolutnie żadnym trendem. Sklepy i współprace tego typu są wyśmiewane i ciśnięte od około 8 lat czyli mniej więcej od momentu kiedy influencerki zaczęły to reklamować różnica jest taka, że kiedyś jak to krytykował ktoś to było, ale masz ból czterech liter. W każdej sieciówce praktycznie obecnie masz ubrania eco wystarczy czytać co pisze na metkach. Ja wczoraj kupiłem nerkę w croppie i nawet na takowej było 100% recykling. Poza tym ciuchy z sieciówek myszą spełniać pewne normy bo inaczej na teren UE by nie wjechały bo celnicy by je zatrzymali albo zawróciliby statek/samolot/ciężarówkę.

  5. 御咲 白露〜〜〜
   御咲 白露〜〜〜
   11 dni temu

   @Dominika Górska szczerze nie uważam by znalezienie czegoś było bardzo trudne, może mam niezwykłe szczęście ale raczej zawsze coś zajdę, ale w twojej wypowiedzi również jest trochę racji więc nie warto się spierać

 35. bongo
  bongo
  10 dni temu

  Na początku filmu mówisz, że nie będziesz jak ,,typowe influencerki'' które mówią, że nie wiedziały o szkodliwości shein, a w 7:14 tłumaczysz sie w ten sam sposob. Tracę wiarę w ludzkość po prostu

 36. Moni Nix
  Moni Nix
  10 dni temu

  Jaki trzeba mieć wgl tupet, żeby przepraszać samego siebie za content jaki się tworzy? Jak dla mnie to mało wniosków wyciągnęłaś z dawnych lat swojej działalności. Film jest pełen błędów, a jego ostateczny wydźwięk to obwinianie publiki (poprawiłaś się w komentarzu, ale to niewiele zmienia; jakbyś nie spędziła nad nim wystarczająco czasu, by pomyśleć o przekazie). Z twoim doświadczeniem powinnaś wiedzieć mniej więcej, jak wygląda proces myślowy przeciętnego widza, który jest pewnie od ciebie także sporo młodszy. On sam nic nie kupi, więc technicznie ręce ma czyste, a co może zrobić jedno wyświetlenie dla filmu obejrzanego zapewne z nudów czy do obiadu. To TWOIM zadaniem jest monitorowanie własnej działalności i to TY powinnaś pomyśleć, jaką wiadomość wysyłasz w eter. Nie zmuszałaś nikogo do zakupu, ale nikt nie kazał ci podpisywać kontraktów. Ja najzwyczajniej w świecie jestem zawiedziona, choć nw w sumie czego się spodziewałam.

 37. pzdr maks
  pzdr maks
  8 dni temu

  POTWIERDZONE INFO: Dwunastoletnia Ania przyszła z obstawą do domu Nanami chan (obstawa oczywiscie złożona z innych dwunastolatek), przyłożyła jej spluwę do głowy i kazała nagrywać kolejne haule z Shein.

 38. Alicja Nowak
  Alicja Nowak
  10 dni temu

  Nie kumałam trochę na początku, czemu się na Ciebie wylało takie wiadro dopiero po filmie Prostracji. To, że SHEIN to syf to wiedza powszechna, a Julka swoim filmem nie odkopała jakiegoś brudnego sekretu - wystarczyło wejść na Twój kanał, żeby zobaczyć, że robisz źle, czy jak sama Prostracja zaprezentowała, wyszukać w wyszukiwarce PLpost. Ale tym filmem się naprawdę pogrążyłaś, to jest takie non-apology apology pełne błędów logicznych i podwójnych standardów, że aż ciężko się tego słucha bez podskórnego poczucia dyskomfortu.

 39. Yumiko San
  Yumiko San
  11 dni temu

  Olgo juz rok temu zwracalam ci uwage na twoja hipokryzje wzgledem alie,wish i shei,nie mow nic o manipulowaniu gdy to ty robisz to teraz swoim naiwnym malym widzom. Od minimu roku bylas swiadoma ze robisz zle i gdyby wlasnie taka Prostracja Cie nie wywolala do tablicy dalej mialabys ten temat w dupie wiec swoje przeprosiny wsadz sobie gleboko w zad.

 40. Zuzanna X
  Zuzanna X
  9 dni temu

  Podsumowując: Nagrywając filmy z shein nikogo ✨nie zmuszasz by tam kupował ✨ale nagrywając haule z lumpeksu ✨dajesz dobry przykład ✨ Poza tym to wasza wina bo dorosła kobieta nie wie ile może wypić żeby się nie upić ani jakiś porównań użyć żeby przekazać swoją myśl logicznie

 41. Kropka
  Kropka
  9 dni temu

  Osobiście zgadzam się z komentarzami pod tym filmem, cieszę się bardzo, że krytyka jest w nich uzasadniona, podane argumenty itp. Sama nie jestem Twoją widzką od około roku właśnie dlatego, że nie podobała mi się Twoja współpraca z marką Shein. Myślę, że Twoje haule z lumpeksów nie są tak chętnie oglądane ponieważ zwracasz w nich uwagę nie na wyjątkowość danej rzeczy, a na to, czy jest markowa. Na pewno jest to bardziej ekologiczna opcja, ale czy w ogóle takie filmy są potrzebne? Masz mnóstwo ubrań z różnych sklepów, może warto zakończyć tę karuzelę konsumpcjonizmu i przestać kupować tyle ubrań?

 42. becel
  becel
  11 dni temu

  Okej, w filmie padły przeprosiny, ale nie podoba mi się sposób, w jaki próbujesz podzielić ciężar odpowiedzialności za zaistniałą sytuację pomiędzy siebie a widza. Jako osoba z tak ogromnymi zasięgami i gronem odbiorców niekiedy dużo młodszym od ciebie, powinnaś bardziej zwrócić uwagę na twoją odpowiedzialność twórczą - jeśli dany kontent ma dużo wyświetleń, a ze strony widowni mniej świadomej ekologicznie widać zaangażowanie, nie oznacza to, że automatycznie powinnaś angażować się w tworzenie takich filmików i podejmować współpracę w wątpliwie etyczną marką. Zwróciłam również uwagę na manipulację którą stosujesz w filmie - wytykając widzom oglądanie filmów podróżniczych z miejsc które mają nie po drodze z etyką - wzbudzenie w widzu wyrzutów sumienia mające na celu umniejszenie twojej winy w zaistniałej sytuacji wydaje się trochę niefajne, zwłaszcza, że film w domyśle ma dotyczyć twojej decyzji o podjęciu współpracy z Shein. Nie ukrywajmy - jak wiele twoich widzów oglądających kontent podróżniczy poleci do danego kraju, a jaka część tych samych osób po obejrzeniu twojego filmiku zamówi sobie coś z Shein?

  1. Alin Der
   Alin Der
   11 dni temu

   +1

  2. -Olcia- -Olcia-
   -Olcia- -Olcia-
   11 dni temu

   Lepiej bym tego nie ujęła, całokształt tego filmu ma sprawić, że widz będzie czuł się równie winny. Olga ma dość młodą widownię, więc wiadomo, że widzowie dość łatwo jej przytakną.

  3. Seichiko
   Seichiko
   11 dni temu

   Jakby nie patrzeć, reklamuje ona Tianfun przy którym było też dużo kontrowersji, ze względu na trucie ludzi nieświeżym mlekiem, łamaniem praw autorskich oraz łamaniem zasad sanepidowskich. A to wszystko za parę dodatkowych tysięcy w kieszeni. Z drugiej strony mówi jak bardzo jej zależy na widzach ale robi takie rzeczy. Well

 43. no
  no
  11 dni temu

  chcę zauważyć, że usilnie próbujesz przekręcić słowa prostracji na swoją korzyść np. „zarabiają średnio 7k miesięcznie”, gdzie prostracja powiedziała, że zarabiają tyle w lepszych miesiącach, czyli zazwyczaj zarabiają mniej, takie małe szczegóły w twojej wypowiedzi zmieniają znacząco jej odbiór

 44. Gingerine ine
  Gingerine ine
  8 dni temu

  Ale jak twoi widzowie zadawali niewygodne pytania, to nagle kruszynki były złe. Wyszłaś z live obrażając nas xD lubiłam cię oglądać do odmóżdżenia się i zrelaksowania. Liczyłam, że po starych dramach ogarnęłas się, ale widzę, że jest gorzej. Obwiniasz w WIĘKSZOŚCI NIELETNIE osoby, za swoje dorosłe decyzję, które robiłaś dla hajsu. Twoja hipokryzja i brak autorefleksji, aż boli. Żałuję, że cię oglądałam i straciłam czas myśląc, że dorosłaś. Nie jestem zaskoczona, jestem zawiedziona

  1. Cinia xD
   Cinia xD
   6 dni temu

   Przecież ona to święta zawsze 😂😂 a my wszyscy to zło 🤣

 45. wiki
  wiki
  10 dni temu

  W tym filmie sama się pogrążyłaś. Raz mówisz, że no jednak Shein jest złe, a potem twierdzisz, że nie jest aż takie złe. Dosłownie to był jawny atak, zwalając winę na widzów. Od pierwszego haula ludzie uświadamiali cię, że ta firma jest nieetyczna, ale wolałaś podcierać tyłek tym, że "Niektórzy chcieli haule z Shein" xD

 46. Milena P
  Milena P
  11 dni temu

  "żeby coś zrobić trzeba coś zrobić" wiec będę wspierać przemysł który nie szanuje ludzkich praw żeby hajs z współprac się zgadzał xd

 47. ratatata
  ratatata
  10 dni temu

  Tak, to wina widzów Brawo Nanami, obiecałaś na instagramie, że się nie zblaźnisz, ale nie wyszło Szkoda, liczyłam na rzetelny materiał

 48. ·Ishi·
  ·Ishi·
  11 dni temu

  Wszystko super, ale dlaczego zwaliłaś 99% winy kupowania shein na widzów. Oni mogli i mogą czasem nie wiedzieć o marce, a ty mając z Shein kontrakt w pełni wiesz co i jak jest w firmie. Na dodatek chronienie się tym że inne sieciówki też tak robią jest.. żałosne? Jeszcze na filmach ciągle mówiłaś jaki ten materiał jest cudowny, rozciągliwy i przewiewny, podczas gdy teraz przezabawnie się tłumaczysz mówisz że nigdy nie chwaliłaś jakości ubrań które zamówiłaś. Oczywiście jeszcze mówienie o tym jaka eko jesteś na codzień. Odnosząc się do momentu gdy porównujesz kupowanie na Shein do uzależnienia od alko pominełaś to, że podczas uzależnień, robimy wszystko by mieć rzecz która je tworzy. W twoim przypadku Shein. I na ostatni ogień: bEdZiE jEsZcZe 1 OdCiNeK z ShEiN bAcK tO SkÓl jest żałosne i na twoim miejscu wstydziła bym się dawać jeszcze 1 filmik z haulu Shein. jeżeli jesteś świadoma co robi ta marka i dostałaś hejt, tłumaczyłaś się to to jest aż przykre xD EDIT: na końcu mówiłaś że teraz hejtowanie Shein stało się mOdnE. Co XD? Ludzie od początku to wiedzeli, teraz to nagłośnili i dobrze że to zrobili. Polecam się zastanowić nad sobą bo to jest przykre i rozczarowywujące, jak dziecinnie to tłumaczysz.

 49. Klaudia Walerych
  Klaudia Walerych
  11 dni temu

  Czy tylko ja nic nigdy nie zamówiłam z Shein

  1. Alsema subliminals
   Alsema subliminals
   7 dni temu

   @Agata Pietrzak ja również

  2. Agata Pietrzak
   Agata Pietrzak
   11 dni temu

   Ja też i się cieszę

 50. Karolina
  Karolina
  11 dni temu

  Jeśli chodzi o „przeprosiny” to powinnaś podać sobie ręce z Filipem Chajzerem 😂

 51. rrim
  rrim
  7 dni temu

  Ale rozczarowanie. Myślałam, że więcej się nauczyłaś od dramy z Gargamelem. Tamto już w zbiorowej świadomości Internetu poszło w niepamięć, były gorsze dramy, a Ty byłaś nastolatką. No a teraz widzimy młodą dorosłą osobę, która tak strasznie miota się w zeznaniach. Weź winę na klatę. To była TWOJA wina i TWOJA decyzja. Masz kontrolę nad własnym contentem. Bywasz na zlotach i obozach, wiesz, że Twoi fani to w większości dzieci z podstawówki. To nie są świadomi, oczytani widzowie, wielu rzeczy zupełnie nie łapią jeszcze. Ty jesteś dorosła i to Ty odpowiadasz za to, co tworzysz i jakie wartości promujesz. Masz współpracę z SHEIN, nie dają Ci ubrań z dobrego serca, tylko za, właśnie, reklamę. Po tylu latach bycia influ nie możesz nie wiedzieć, na czym polega reklama (nie na trzymaniu komuś spluwy przy skroni). Tekst o wyświetleniach nietrafiony zupełnie. Patostreamy też mają wielką oglądalność, ale zgadzamy się chyba, że bicie się i chlanie przed kamerą to nie jest spoko content. Haule z lumpeksów imho niczego nie załatwią. Masz problem z nadmierną konsumpcją. Już widzę te filmiki, w których kupujesz za jednym razem 10 rzeczy, które mogłyby trafić do osób, które faktycznie je wykorzystają, bo Ty masz już masę ubrań (wnioskując po wszystkich haulach z różnych sklepów na Twoim kanale). W niektórych zakątkach Tiktoka już panuje moda na haule z secondhandów, gdzie osoby pokazują nabyte góry ciuchów, których tak naprawdę nie potrzebują. To też nie jest okej. Wiedza to nie manipulacja. Bardzo nie lubię gaslightingu i wpędzania w poczucie winy.

 52. Ziomuś.
  Ziomuś.
  11 dni temu

  Hipoktytka? Nie. Bardziej manipulantka, która zrzuca winę na publikę zamiast mieć swoje zdanie i skoro miało być tylko raz to powinno być, a nie robić kontent mimo swojego zdania. Lecąc viralem można zarobić ale stracić kręgosłup moralny. Teraz końcówka, w której pada kolejna manipulacja by oddawać, sprzedawać itd by ludzie się słuchali i znów coś robili. To chyba nie tak powinno wyglądać będąc youtuberka. Ciekawi mnie tylko kiedy zacznie tu być scam reklamowany, bo to powoli idzie w takim kierunku

 53. dominia
  dominia
  11 dni temu

  Ale ona gra na emocjach przytaczanie do złu świata tego oglądać się nieda 😶

 54. Sad x
  Sad x
  11 dni temu

  To nie jest tak że hejtowanie shin jest modne poprostu ludzie się dowiedzieli jak to wygląda

 55. gabriela lejb
  gabriela lejb
  11 dni temu

  Czekam na houl z lumpa , bede ogladać to dużo chętniej niż houle z shain ♻️ czasem może nie warto patrzeć na wyświetlenia a na dobro natury 💚

  1. gabriela lejb
   gabriela lejb
   11 dni temu

   @Alliejeśli Nanami rzeczywiście ma całą szafe w ciuchach , to prawda że mogła by sobie odpuścić kupowanie kolejnych , ale znając życie chcąc zrobić kontekt zapewne bedzie wybierać " houl ubrań pastel goth " lub "alternatywne ubrania z (nazwa sieciówki )" i fajniej było by aby były to houle lub filmy z szukania tego typu rzeczy w lumpie . Ale rozumiem co chcesz przekazać i popieram .

  2. Allie
   Allie
   11 dni temu

   @gabriela lejb i tak i nie. Ja w lumpeksach widzę głównie młody osoby. Sama widzisz po komentarzach że ludzie lubią haule z lumpa itd więc tu nie ma co za bardzo promować. Lepiej nie robić w ogóle hauli jeśli się nie ma potrzeby kupować ubrań. A ona ma cała szafę w ubraniach w których nigdy nie chodziła

  3. gabriela lejb
   gabriela lejb
   11 dni temu

   @Allie chodzi mi prędzej o to , że sama miała chęci nagrywać z lumpów lecz wybrała shain ze względu na wyświetlenia . Czesto na tego typu filmach nie chodzi o kupowanie dużej ilości ubrań ale np. szukanie "perełek " lub porównywanie lumpów a nawet przełamywanie stereotypu osoby" ubranej jak z lumpa " . Do tego widzowie nanami to młode osoby które mogą podążając za tym co robi ich ukochana influenserka a przeciez nje konjecznie mogą mieć poczucie tego że planeta umiera .

  4. Allie
   Allie
   11 dni temu

   Nic nie rozumiecie.... Nie chodzi o to że robiła teraz haule z lumpa. uważam że seria z lumpami będzie porażka. Fajnie ze chce to promować ale po co ma kupować więcej ciuchów i więcej? Ona ma tyle ciuchów że nigdy nie zdąży w tym wszystkim wyjść. Powinniśmy kupować ubrania kiedy ich potrzebujemy a nie nakręcac dalej konsumpcjonizm. Właściciele lumpow też myślą tylko jak zarobić i podwyższają ceny i ten towar w tonach ściągają zza granicy

 56. signaculum .s
  signaculum .s
  11 dni temu

  Wszyscy źli Nanami dobra. Brzmi to jak twoja definicja plagiatu 2.0 xD nie wierzę że jesteśmy w tym samym wieku

  1. signaculum .s
   signaculum .s
   11 dni temu

   Zwalasz winę na widzów i nie rozumiesz różnicy między markami fast fashion i ultrafast fashion mimo że sama je wymieniasz w filmie.Dawno nic mnie tak nie wkurzyło

 57. |Clair de lune •
  |Clair de lune •
  11 dni temu

  Achh no tak. Wszystko dla wyświetleń. Dobrze, że chociaż przyznała jaką jest hipokrytką, ale i tak jest to śmiechu warte, bo widzowie nie zmuszają jej do robienia takiego kontentu. To ona decyduje, co nagrywa, a skoro jej się te haule dobrze klikały, to właśnie nagrywała, żeby zarabiać.

 58. zuza sobczak
  zuza sobczak
  8 dni temu

  Nie wiem jak oglądając ten film przy montowaniu nie zauważyłaś, że pogrążasz się jeszcze bardziej.

 59. Lusia Leusia
  Lusia Leusia
  10 dni temu

  Pod koniec zauważyłam że wrzuciłaś wszystkich ludzi którzy są eko do jednego worka. Tak, zgadza się, niektórzy tylko podążają za trendami: raz eko, raz nie, tylko tak, jak mówi internet, ale są też ludzie którzy naprawdę starają się i troszczą o naszą planetę i to nie ze względu na trendy. Może inni też robili to przed trendami. Jeszcze jedna rzecz, to to, że głupio się wypowiedziałaś w pewnym momencie, tłumacząc się, że "nikogo nie zmuszasz do kupowania w shein.", Tak, nikogo nie zmuszasz, ale jesteś idolką wielu osób, w tym dzieci, które mogą nie wiedzieć, że shein jest złe. Jako tako, że dajesz też zniszki pod różnymi kodami, mówisz, jak to ci się podobają różne ubrania, zachęcasz do ich kupna, nie mówiąc bezpośrednio "kupujcie na shein, to jest super". I właściwie to nie chodzi tylko o młodsza widownie. Osobiście uważam, że pomysł z lumepksami i zakończeniem współpracy z shein to super zmiana, ale sypowiedz nie była do końca sensowna.

 60. Black Raven
  Black Raven
  11 dni temu

  Nie no ten film to żart jakiś, wszyscy winni tylko nie ona. Szkoda, że ktoś poważny się za nią nie wziął i nie sprowadził na ziemię.

 61. sanvlite
  sanvlite
  8 dni temu

  10 min odcinka: ja wiem że źle robiłam, ja wiedziałam że shein jest zły ale to wasza wina bo wy to oglądaliście, tak ja wiem że shein wyzyskuje swoich pracowników i że niszczy środowisko ale patrzcie on robi gorzej ostatnie minuty odcinka: chciałam robić filmy z kupowania ubrań z limpa ale to nie daje mi takich dużych pieniędzy jak współpraca z shein więc ich nie będzie

 62. Lady V
  Lady V
  8 dni temu

  Oczywiście Nanami, że nie namawiasz i nie sugerujesz swoim widzom by kupowali produkty z SHEIN, a w szczególności wtedy kiedy na swoich filmikach (z zakupów w SHEIN) mówisz o nich głównie bardzo dobrze, gdy dajesz im wysokie oceny (jak np. 8/10), a w szczególności gdy swoim widzom dajesz KODY z rabatami na ZAKUPY w tym sklepie.

 63. ♥Arianator♥
  ♥Arianator♥
  11 dni temu

  miałaś tłumaczyć dlaczego kupujesz na shein, a nie próbować wybielać shein

  1. ala jed
   ala jed
   11 dni temu

   @Kasia Ćwieluch nie doczytałam, zwracam honor:)

  2. Kasia Ćwieluch
   Kasia Ćwieluch
   11 dni temu

   @ala jed nie… po pierwsze nie odmieniałam słowa think. Po drugie think odmienia się w przeszłym “thought” a nie “though”

  3. ala jed
   ala jed
   11 dni temu

   @Kasia Ćwieluch did you think* zrobilas błąd gramatyczny/C1

  4. Kasia Ćwieluch
   Kasia Ćwieluch
   11 dni temu

   @Nanami Chan did you though?

  5. Nanami Chan
   Nanami Chan
   11 dni temu

   Ale wyjaśniłam xd

 64. Alicja Obuchowicz
  Alicja Obuchowicz
  11 dni temu

  Odnosząc się do hipokryzji kupujących w bershce widzów którzy cię hejtują. Ogólnie to nie chodzi o to że shein czy sieciówki są złe z zasady. Są potrzebne. Nie każdego stać na lepszej jakości ubrania i nie każdy chce kupować w lampach. I nikt nie jest hipokrytą dlatego, że krytykuje ciebie równocześnie kupując w hm. Problem leży w ilości. Gdybyś raz na rok kupiła sobie 3 szmatki z shein i 5 z jakiejś sieciówki i nawet pokazała to w internecie to nikt nie miałby problemu. Ale ty dostajesz po 20 tych ciuchów na miesiąc żeby nagrać te filmy. I to jest szkodliwe.

  1. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   Przede wszystkim sieciówki od shein różnią się tym, że, aby towar który kupujesz w h&m, berszce czy gdziekolwiek wjechał na sklepowe półki to najpierw wszystkie normy muszą się zgadzać żeby pan celnik wpuścił na teren UE a inczej transport z nowym asortymentem byłby zatrzymany lub zawrócony shein to często wręcz pojedyńcze rzeczy których nikt nie kontroluje.

 65. Anna Jaros
  Anna Jaros
  11 dni temu

  Mam mieszane odczucia co do filmiku. Rozumiem, że chcesz się wytłumaczyć i rozumiem chęć zarabiania pieniędzy, to Twoja praca. Czy masz możliwość przebierać w ofertach? Nie wiem. Długo nie wiedziałam, że Shein jest tak nieetyczną firmą. Miałam ją za masówkę ze słabymi składami. Kiedyś też kupowałam w sieciówkach ubrania tego typu. Dopiero z czasem człowiek zaczyna dostrzegać, że jakość jest ważniejsza niż ilość i warto za nią więcej zapłacić. Bardzo też pomaga fakt, że zaczęłam pracować i zarabiać na siebie ;). Od lat ubieram się w lumpeksach i nawet tam patrzę na składy ubrań. Trafiają się tam rzeczy z Shein i już na sam "dotyk" widać, jak słaba jest to jakość. Dobrze, że kończysz współpracę z Shein. Nieważne, dlaczego to robisz, liczy się fakt. Sama długo oglądałam Twoje haule, nieświadoma (rzadko czytam komentarze). Popieram haule lumpeksowe. Bardzo lubię oglądać takie filmy. Satysfakcja z takich zakupów też jest większa (przynajmniej dla mnie) :).

  1. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   @Allie Właśnie. To też jest ciekawa kwestia jak to jest, że ci wszyscy ludzie mówią o ekologii w kontekście tego typu sklepów jednocześnie wynosząc ciuchy całymi siatkami bo jest tanio

  2. Allie
   Allie
   11 dni temu

   @Anna Jaros ale ona nie musi. O to chodzi. Po prostu nie ma pomysłów na content a takie serię gdzie ma haule to łatwy zarobek xD

  3. Anna Jaros
   Anna Jaros
   11 dni temu

   @Allie ale skoro już ktoś MUSI kupować aż tyle ciuchów to niech one chociaż będą z drugiej ręki. Poza tym w lumpeksie nie zawsze znajdujemy coś ciekawego. Z pewnością tych ubrań będzie mniej. Sama swego czasu "zachłysnęłam się" lumpeksami i kupowałam tam co chwila i cokolwiek mi się podobało. Z czasem mi to przeszło. Teraz kupuję tylko rzeczy, w których faktycznie chodzę latami i mają dobry skład.

  4. Allie
   Allie
   11 dni temu

   Nie popierajmy hauli z lumpa 🙃 ja uważam że to zły pomysł bo ona ma w chu j ciuchów. I teraz nakupi jeszcze więcej byleby porobić content. Po co dalej nakręcac konsumpcjonizm

 66. Kate
  Kate
  11 dni temu

  Pov: oglądasz i prostrację i Nanami

  1. Vannix11
   Vannix11
   11 dni temu

   Bez kitu

  2. Zuzia Stefura
   Zuzia Stefura
   11 dni temu

   Same

  3. anika Ledzianowska
   anika Ledzianowska
   11 dni temu

   Dosłownie

  4. Pixy Nixy45
   Pixy Nixy45
   11 dni temu

   Bez kitu xd

 67. Evelyn Appledaughter
  Evelyn Appledaughter
  11 dni temu

  Przepraszam, że napiszę to któryś raz, ale mówienie, że to twoi widzowie są odpowiedzialni za to, że kupowałaś na Shein jest trochę żałosne. Jesteś dorosłą kobietą i chyba posiadasz własny rozum, żeby zdecydować, czy kupisz jeszcze raz na Shein czy nie. Już same Twoje odpowiedzi co do niektórych komentarzy, że : ,,Wiedziałam, że ta firma niszczy planetę", ale i tak kupiłaś te ubrania. Wiedziałaś, że ta firma nie szanuje praw człowieka, ale i tak znowu i znowu kupowałaś i kupowałaś tonę plastikowych ubrań, bo poliester, z którego są wykonane niektóre ubrania z Shein jest plastikiem i nie rozkłada się tak hop siup. Wiedziałaś, że ta firma okrada ludzi z wartości intelektualnych, ale i tak kupowałaś ubrania, może nie okradzione, ale i tak kupowałaś i promowałaś tą stronę dając kody rabatowe. Mówisz, że Amadeusz Cię uświadomił, mimo tego, że cały internet już wiedział wcześniej, że ta firma jest nieetyczna i nie szanuje praw człowieka. Porównywanie H&M czy Zary do Shein jest śmiechu warte. Te sieciówki wypuszczają ubrania co 3-4 tygodnie, a Shein 1000 modeli dziennie, co daje 7000 ubrań na tydzień. Mówiłaś, że kochasz zwierzęta, segregujesz śmieci, ale i tak kupowałaś tonę ubrań z Shein z plastikowymi foliami i wykonane z kiepskich materiałów. To już lekka hipokryzja. Mam wrażenie, że cały ten film jest trochę bez ładu i składu. Muszę nakreślić jeszcze jedną rzecz. Mówisz, że filmy, które wytykały Ci plagiat, wyciągnęłaś z nich lekcję, ale i tak znowu go popełniasz. Styl Twoich zdań na tym filmie o Shein, są takie same jak w filmie Prostracji, więc Ty się niczego nie nauczyłaś. Tak samo było w przypadku filmiku o MSP 2, gdzie dosłownie mówiłaś to, co Aneta Weronika. Faktem jest to, że w obu przypadkach wspomniałaś te osoby w swoich filmach, ale to nie zmienia faktu, że mówiłaś dokładnie to co one. Ale i tak najbardziej co mnie zdenerwowało w Twojej wypowiedzi to to, że robiłaś to dla pieniędzy i kontentu. Dziewczyno, kontent można robić z innych fajnych i mniej szkodliwych rzeczy, ale nie z zakupoholizmu ! Pamiętaj, że reklamowaniem tej strony płaciłaś swoją godnością. Twoimi widzami są młodzi ludzie i to co oglądają w internecie, bardzo często są wstanie łykać i czasem nie mają krytycznego podejścia do niektórych spraw, ale mówienie, że to oni są winni tego, że kupowałaś tony ubrań z Shein, jest żałosne, bo to nie ich wina, TYLKO TWOJA, bo to ty masz własny rozum i to ty podejmujesz decyzje : złe albo dobre.

  1. Evelyn Appledaughter
   Evelyn Appledaughter
   11 dni temu

   @Dorkimochi Prawda. Niestety w tym spaczonym świecie ludzie wolą kasę zarabiać niż posiadać własną godność.

  2. Dorkimochi
   Dorkimochi
   11 dni temu

   święta prawda.Szkoda,że zamiast nagrywać odcinki z shein po tym jak zobaczyła,że widzowie lubią oglądać to co kupuję nie użyła mózgu i nie stwierdziła ''hej nie musze kupować na shein to się gryzie z moimi poglądami,skoro lubią oglądać jak pokazuję ubrania to mogę je kupować np w lumpeksie''

 68. xCatx Sandess0
  xCatx Sandess0
  11 dni temu

  Kurde TAK BABO MY JESTESMY WINNI PRZEZ TWOJE KUPOWANIE TY WYDAWALAS TE TYŚĄNCE A NIE MY I PO CO CI TO BYLO? :))

 69. Beth
  Beth
  10 dni temu

  Seria kupowania w lumpach to kupowanie znowu sterty do niczego nie potrzebnych ciuchów. A może tak po prostu zatrzymać konsumpcjonizm i zmienić kontent?

 70. Hela🍄
  Hela🍄
  11 dni temu

  No w końcu czekałam na ten filmik ale nie zgadzam się z tym co powiedziałaś o sieciówkach jest różnica między tym jak ktoś kupi coś raz na jakiś czas w sieciówce i będzie to długo nosił a tym jak "influencerki" robią bardzo często jakieś zakupy i nawet nie zdążą założyć na siebie tych wszystkich ubrań.Doceniam że zrobiłaś taki filmik ale to cię nie usprawiedliwia od tego że jesteś strazną zakupoholiczką i nawet jak przestaniesz współpracować z SHEIN to to co się stało się nie odstanie

  1. Hela🍄
   Hela🍄
   9 dni temu

   Dzięki za łapki w górę 😊

 71. Adrian
  Adrian
  11 dni temu

  13:10 ale to co Ty tutaj powiedziałaś to jest odwrócona manipulacja moja droga, nie doszłoby nigdy do takiej sytuacji, gdzie mówilibyśmy, że shein jest super, gdyż to niemożliwe, ponieważ tak nie jest i to po prostu nieprawda, takie gdybanie, a wręcz rzecz, która nawet wydarzyć się nie może.

 72. Wiktoria
  Wiktoria
  11 dni temu

  Dlatego ja bardzo mało kupuje ubrań i jeżeli coś kupuje to nie na jakiś stronkach tylko najczęściej na zwykłym Vinted dla niektórych ludzi jest to siara ale dla mnie jest to w jakimś procencie ratowanie naszej planety!

  1. yoonie-chanꯁ.̮ꯁ
   yoonie-chanꯁ.̮ꯁ
   11 dni temu

   Ja kiedyś kupowałam rzeczy w lumpach, a dokładniej to takiej jakby małej sieci lumpeksow ,ale z tego co wiem to usunęli, No a teraz jak kupuję ubrania to kupuję w takich sieciówkach jak sinsay house, cropp itp, ale kupuje tylko jak np mam urodziny i chce sobie prezent kupić albo bardzo potrzebuję kupić sobie np spodnie. No a jak znajdę jakiś dobry lumpeks to może znowu zacznę tam kupować :)

 73. Linoo Kitkat
  Linoo Kitkat
  7 dni temu

  Nanami, nie oszukujmy sie, skończyłaś się

 74. zachmurzona dziewczyna
  zachmurzona dziewczyna
  9 dni temu

  kiedyś naprawdę lubiłam twój content, ale od jakiegoś czasu już w ogóle nie mam ochoty oglądać twoich filmów. to jest jedno wielkie XD

 75. lou ska
  lou ska
  9 dni temu

  To nie jest trend, tylko ludzie są bardziej uświadomieni :)

 76. colin
  colin
  5 dni temu

  *prosze czytac do konca* Ogladałem cię dawno temu, kiedy miałaś jeszcze niebieskie włosy i grzywkę na bok. Wtedy byłaś jedyna w swoim rodzaju. To ty zapoznałas mnie wtedy z subkulturami, lgbt, depresją i anoreksją. Dzięki twoim starym filmom wyrosłem na otwartego nastolatka. Tamte filmy często były sztuką i miały niepowatarzalny vibe. To dzięki temu wygladam jak chce i nie wystydze się blizn, bycia trans chłopem i mojej depresji. Przykro mi że poszłaś w tą stronę bo o ile nie oczekuje że nie będziesz się zmieniać to jednak czuje się troche zawiedziony że fame i hajs przysłoniły ci to co kiedyś było chyba na pierwszym miejscu na twoim kanale.

 77. Ulecznia13
  Ulecznia13
  11 dni temu

  Dobra, ale dawno nie weszłam w żaden filmik aż tak szybko 😂❤️

  1. FerX
   FerX
   11 dni temu

   Jezu same

  2. Hela
   Hela
   11 dni temu

   Tez

  3. its Britney B!tch
   its Britney B!tch
   11 dni temu

   Bez kitu

  4. Kamila Kosmala
   Kamila Kosmala
   11 dni temu

   Ja tez

 78. 莫娜
  莫娜
  11 dni temu

  ale bo ja nie rozumiem bo twierdzisz ze to wina twoich widzow ze podobaly im sie te haule? to jest glupie bo jako idolka i wzor do nasladowania powinnas nie robic tego co widzowie chca a to co ty, ponadto moglas poprawic swoj wizerunek robiac ten film wczesniej a nie kontynulujac to w ogromnej ilosci

 79. I Purple you
  I Purple you
  11 dni temu

  Nigdy nic nie zamówiłam z Shein i cieszę się, że postanowiłaś zakończyć współpracę ze sklepem. Ja właśnie chętniej oglądam twoje houle z lumpeksów i czekam na taki

  1. I Purple you
   I Purple you
   5 dni temu

   @Bardowa o kurde, nie zwróciłam na to uwagi, która to dokładnie minuta filmu??

  2. Bardowa
   Bardowa
   5 dni temu

   nie postanowiła, jak zobaczysz ponownie na ss z jej wiadomości do SHEIN, to to że zrobi jedynie przerwę aż się skończy hejt w Polsce na fast fashion :D łatwo próbuje manipulować swoimi widzami

  3. Eric Cartman
   Eric Cartman
   10 dni temu

   Tylko, że ona nie zakończyła współpracy z dobrego serca a dla tego iż przestało się jej to opłacać i zaczęło rzutować na jej marketing i to jak inne marki mogą ją postrzegać ewentualnie.

  4. Allie
   Allie
   11 dni temu

   A ja uważam że seria z lumpami będzie porażka. Fajnie ze chce to promować ale po co ma kupować więcej ciuchów i więcej? Ona ma tyle ciuchów że nigdy nie zdąży w tym wszystkim wyjść. Powinniśmy kupować ubrania kiedy ich potrzebujemy a nie nakręcac dalej konsumpcjonizm. Właściciele lumpow też myślą tylko jak zarobić i podwyższają ceny i ten towar w tonach ściągają zza granicy

 80. katie
  katie
  10 dni temu

  to złe ze ludzie potępiają zło? no nie wiec dlaczego to niby jest teraz „trendem”? to chyba dobrze ze potępiają, ale wiadomo dla pieniędzy sie zrobi wszystko…