NASZ PIERWSZY TANIEC - PAŃSTWO DĄBROWSCY

JDabrowsky
9 000 wyświetleń 213K

JDabrowsky i Sylwia Przybysz, tzn. Dąbrowska, w pierwszym tańcu.
► SUBSKRYBUJ goo.gl/9InLO
Thank you Pan Operator
plpost.info/wiki/-rq...
Podziekowania za pomoc w przygotowaniu tańca dla Hani i Jacka
firstdanceonline.pl/
JDabrowsky: jdabrowsky
Dziękuję za obejrzenie i pozdrawiam,
JDabrowsky !

Komentarze: 211

 1. nielubiedzieci
  nielubiedzieci
  10 dni temu

  to takie piekne, że youtuber na który się wychowałam wziął ślub i założył rodzinę. szczęścia Jasiu

  1. Alicja
   Alicja
   12 godzin temu

   @Bright soul Właśnie każdy ma prawo żyć po swojemu i każdy ma wybór. Nie będę Ci powtarzała ale ludzie którzy wierzą w Boga , a żyją bez niego to wyłącznie sprawa tych ludzi a nie twoja. Poza tym serio trzeba się czepiać że człowiek wierzy w Boga a żyje bez niego? Ciekawe czy Ty żyjesz z Bogiem i czy w niego wierzysz. Niektóre osoby nie są bezmózgowe więc tak nie obrażaj innych ludzi. Ja wiem co oznacza biel panny młodej więc sobie daruj swoje tłumaczenia. Dzisiejsze kobiety nie są obłudne i bezwstydne. Więc sobie daruj takie obraźliwe komentarze. Właśnie mamy prawo żyć jak chcemy a tobie nic do tego jak ktoś żyje. Zajmij się swoim życiem a nie innych hejtujesz i mieszasz z błotem w necie.

  2. Alicja
   Alicja
   12 godzin temu

   @Bright soul Po co te uszczypliwe uwagi? Ty mi nie będziesz mówił/mówiła co mam robić i jakie mam prawo. Potrafię pisać, więc ze słownika polskiego nie muszę korzystać - Mogę pisać jak chcę i tobie nic tego. Gdybyś ty nie wiedział to nie interesuje mnie to, że są słowniki ortograficzne, wyrazów obcych i frazeologiczny, więc sobie daruj. Dobrze jest również nie mówić drugiej o sobie co ma robić. Ty sam prześladujesz w INTERNECIE, a druga osoba nie może? Ty mi nie będziesz mówił co mam robić, więc daruj sobie. Ja swoim życiem się zajmuje przeciwieństwie do Ciebie. Ty sobie znajdź hobby poza pisaniem zbędnych farmazonów. Twoja osoba sama wylewa swoje żółci i wymyśla swoje bzdurne uwagi o kimś, kogo nie znasz. Ograniczony albo chory umysłowo to Ty jesteś. Znudzony to Ty jesteś, skoro oceniasz kogoś, kogo nie znasz i piszesz swoje bezmyślne wypociny oraz oceniasz i hejtujesz innych ludzi w internecie. Mam prawo pisać co chce i tobie nic do tego. Ty jesteś niedojrzały/niedojrzała, skoro wymyślasz bzdury i piszesz nieprawdziwe rzeczy oraz obrażasz moją osobą. Twój wpisy to jedno wielkie niepoważne pajacowanie, i to Ty piszesz z pełnym jadem i agresji, skoro mnie obrażasz. Ty się ośmieszasz, pisząc swoje zbędne farmazony. Ty nie rozumiesz co ja piszę. Ty sam się nie porywaj z motyką na słońce i wcale nie jesteś mądrzejszy, skoro plujesz jadem. Nie wiesz, co wiem o życiu, więc sobie daruj swoje zbędne farmazony i tak zajmij się swoim życiem. Jedyny gówniarski żałosny bełkot to są twoje teksty. Twoje komentarze to jeden wielki kabaret, skoro obrażasz i oceniasz drugiego człowieka. Weź zajmij się swoim życiem, a nie obrażasz innych ludzi w INTERNECIE i piszesz swoje bzdurne uwagi. Sprawi ci frajdę jak kogoś obrazisz? To popatrz na siebie i na to, jaki poziom Ty zachowujesz.

  3. Bright soul
   Bright soul
   20 godzin temu

   @Alicja Każdy ma prawo żyć po swojemu i każdy ma wybór. Nie będę się powtarzać ale tych, którzy mówią, że wierzą w Boga, a żyją bez niego, jak ateiści - Bóg w odpowiednim czasie rozliczy - wszystkich fałszywie w niego wierzących i się go nie bojących. To więcej niż pewne. A jeśli niektóre bezmózgowe stworzenia nie wiedzą, co oznacza biel sukni panny młodej, to tłumaczę: czystość i niewinność! Dzisiaj dla wielu obłudnych, bezwstydnych panien młodych ta biel nic nie znaczy. Widzą jedynie, że będą pięknie wyglądać - symbolika przez takie została zdeptana. Ale żyjcie sobie wszyscy jak chcecie - tylko nie płaczcie kiedyś - gdy Bóg postanowi was ukarać za wasze grzechy... 😆😂

  4. Bright soul
   Bright soul
   22 godzin temu

   @Alicja "To mają prawo żyć po swojemu i brać ślub kiedy chce". 😆😂🤣 Tak, dorosły dzieciaku, mają prawo - nie tylko oni. Ty natomiast masz prawo i obowiązek korzystać ze słownika języka polskiego - czego widzę, że w dalszym ciągu nie robisz. Gdybyś nie wiedziała, to są jeszcze słowniki: ortograficzny, wyrazów obcych, frazeologiczny. Dobrze jest również nie ograniczać się do przesiadywania w internecie, mediach społecznościowych i poszerzać swoje horyzonty myślowe oraz zasób słów i np. co jakiś czas przeczytać jakąś książkę zamiast z wielkich nudów atakować przypadkowo napotkanych, obcych ludzi w internecie i stać w miejscu lub nawet cofać się umysłowo. To ty zajmij się swoim życiem, znajdź sobie jakieś inne, normalniejsze hobby - niż tylko wylewanie tu żółci - bo wygląda, że to jest twoim ulubionym (co jest typowe właśnie dla osób ograniczonych i chorych umysłowo). Hipokryzją i to wielką jest sugerowanie komuś, by zajął się swoim życiem i jednoczesne wtrącanie się do życia tej osoby. Tak się składa, że mam własne życie (którym codziennie się zajmuję), a w nim całe multum różnych zajęć i zainteresowań - jak na normalnego, poważnego, porządnego człowieka przystało. Więc, niepoważna, znudzona dziewczynko - przestań już się tu produkować tymi swoimi bezmyślnymi wypocinami, bo dla mnie ten temat/wątek jest już zakończony, a ty ciągle pajacujesz i go ciągniesz. I piszesz, że jesteś dorosła 😆 Widać, że dorosła ale nie dojrzała (i nie mam tu na myśli wieku) - bo bycie dorosłą/ym nie zawsze idzie w parze z byciem dojrzałą/ym - czego jesteś ewidentnym przykładem. Każdy twój wpis to jedno wielkie, niepoważne pajacowanie (pełne jadu i agresji) i jednoczesne ośmieszanie się czego najwidoczniej nie widzisz i w dalszym ciągu nie rozumiesz, co piszę. Nie porywaj się z motyką na słońce i nie zaczynaj do osób mądrzejszych od siebie i jeśli niewiele wiesz o życiu, bo praktycznie nie masz żadnych szans na wygranie z kimś takim. Pożyj trochę, nabierz trochę (rozumu, powagi) pokory do tego życia (które chyba jeszcze nie dało ci kopa w dupę), a dopiero potem będziesz mogła się wypowiadać na jakieś życiowe tematy. Bo w tej chwili jest to jedynie gówniarski, żałosny bełkot - taka jest prawda - czy tego chcesz czy nie. Czytanie twoich odpowiedzi jest niczym oglądanie dobrego kabaretu 😁😆😂🤣 Ale mam lepsze (ciekawe, poważne) zajęcia niż odpisywanie śmiesznemu, upartemu głupolowi więc żegnam.

  5. Alicja
   Alicja
   Dzień temu

   @Bright soul Zajmij się swoim życiem i swoimi sprawami. To że nie mieli ślubu i mają dzieci to mają prawo żyć po swojemu i brać ślub kiedy chce.

 2. Kislu
  Kislu
  9 dni temu

  od tego tańca był tylko lepszy dewolaj z suszonymi pomidorami, kocham was w chuj ♥

  1. Julekx
   Julekx
   8 dni temu

   Będziesz chrzestnym? haha

 3. Alicja Uleryk
  Alicja Uleryk
  10 dni temu

  Fajnie ze wychowałam się i dorastałam oglądając ciebie, teraz mam 20 lat i cieszę się ze dawałeś nam dobry przykład w internecie! Cudownie patrzy się na twój rozwój i rodzine, którą tworzycie i oczywiście ten piękny ślub!

  1. paulusiax33
   paulusiax33
   6 dni temu

   @zulka252 czasy starych dziadów już minęły, opuść mentalne średniowiecze

  2. zulka252
   zulka252
   8 dni temu

   Dobry to by dawał gdyby pierwsze był ślub a potem dzieci.

 4. Agnieszka Waw
  Agnieszka Waw
  10 dni temu

  W końcu normalne, polskie wesele wśród youtuberów i osób publicznych. Bez przepychu, zadęcia. Brawo. Skromność i klasa zawsze się obronią.

 5. oliwia dymkowska
  oliwia dymkowska
  10 dni temu

  Coś pięknego, wybór piosenki trafiony w punkt 🥺 Wszystkiego najlepszego dla cudownej pary! ❤️

 6. Julekx
  Julekx
  8 dni temu

  Szkoda że Zbysiu już nie żyje. Myślę że przyjechałby i zaśpiewał wam by na żywo. Tak czy inaczej, jeszcze raz gratuluję małżeństwa, oby żyło wam się długo i szczęśliwie

 7. tasiaaaa
  tasiaaaa
  10 dni temu

  Wzruszyłam się 🥺 tak pięknie patrzy się na waszą miłość ❤ Szczęścia kochani!

 8. Olka
  Olka
  10 dni temu

  Nie mogę się napatrzeć😍Pięknie wyglądaliście🥰

 9. Malgorzata Rychlewska
  Malgorzata Rychlewska
  10 dni temu

  Najpiękniejszy pierwszy taniec!!😍❤ a piosenka wybrana idealnie!😍😍💕

 10. Mistrze Piotrka
  Mistrze Piotrka
  10 dni temu

  Mega że wrzuciłeś 1 taniec

 11. Bożena Szklarczyk
  Bożena Szklarczyk
  10 dni temu

  PIĘKNA PARA

 12. Andzior W.
  Andzior W.
  10 dni temu

  Piękni Wy, piękny utwór, piękny taniec po prostu bajecznie 😍

 13. ok
  ok
  10 dni temu

  Miłego oglądania 💗

 14. Małgorzata Łącka
  Małgorzata Łącka
  10 dni temu

  Wow to niesamowite pamiętam Jasia i jego firanki z GTA V a teraz patrzę jak bierze ślub piękny widok ale i wzruszający ,szczęścia życze PS Największy Ship się spełnił❤❤❤

 15. Koprolity
  Koprolity
  10 dni temu

  Nowa edycja "Tańca z gwiazdami"!

  1. Julekx
   Julekx
   8 dni temu

   Jasiu miał farta heh

 16. Ewelina Trąbka
  Ewelina Trąbka
  10 dni temu

  Pięknie wyszło❤️

 17. Barbara Kowalska
  Barbara Kowalska
  10 dni temu

  Piękny taniec! Cudownie wyglądacie!🤩😍

 18. Oleczusi
  Oleczusi
  10 dni temu

  Wzruszyłem się🥺Piękny taniec💞

 19. Maja Leszczyńska
  Maja Leszczyńska
  10 dni temu

  Piękny taniec !!❤️

 20. Ania Gasik
  Ania Gasik
  10 dni temu

  Piękny taniec 😍❤️

 21. BeciatoJa
  BeciatoJa
  10 dni temu

  Ooooo, jakie to piękne, a wy jeszcze piękniejsi ❤

 22. Paulinka aa
  Paulinka aa
  10 dni temu

  Wielkie wielkie gratulacje! ❤️ Piękny taniec!

 23. Kate Nath
  Kate Nath
  10 dni temu

  gratuluje, naprawdę pięknie wyszliście - życzę Wam dużo szczęścia :)

 24. Jula
  Jula
  10 dni temu

  Pięknie zatańczyliście z Sylwią!❤

 25. love_max
  love_max
  10 dni temu

  Szczęścia wam życzę! ❤️❤️❤️

 26. Hanna Zudziewicz
  Hanna Zudziewicz
  10 dni temu

  Cudownie❤️ jak z bajki!

 27. Julia Ein
  Julia Ein
  10 dni temu

  Świetny dobór piosenki! ♥

 28. STREET DANCE STUDIO Kutno
  STREET DANCE STUDIO Kutno
  10 dni temu

  Pięknie, elegancko i z gracją :) pozdrawiam tanecznie :)

 29. Amelka M
  Amelka M
  8 dni temu

  Oooo 🥺🥺🥺❤❤❤ Wszystkiego dobrego!!! Piękny taniec aż łezka się w oku zakręciło

 30. Paulina Maczuga
  Paulina Maczuga
  10 dni temu

  Przepięknie ❤️❤️❤️

 31. Malgorzata Rychlewska
  Malgorzata Rychlewska
  10 dni temu

  Prześliczne Dąbrowscy!!😍😍💕

 32. Marzena M.
  Marzena M.
  10 dni temu

  Jakbyście tańczyli w chmurach - wyszło pięknie ❣️😍 Dużo szczęścia Państwo Dąbrowscy 🥰😚

 33. Marta Stelmach
  Marta Stelmach
  9 dni temu

  Wspaniałe! Popłakałam się oglądając Wasz taniec

 34. Zuzanna Szyndzielorz
  Zuzanna Szyndzielorz
  10 dni temu

  PIĘKNY TANIEC!!!💗💗💗💗

 35. Bodsen
  Bodsen
  10 dni temu

  Pięknie

 36. Patty Piotrowska
  Patty Piotrowska
  10 dni temu

  Pięknie !!!❤❤

 37. Agritta5
  Agritta5
  10 dni temu

  Pięknie ❤️❤️

 38. lol xd
  lol xd
  10 dni temu

  Przepięknie ❤️❤️

 39. andzela mikaelson
  andzela mikaelson
  10 dni temu

  aż łezka w oku mi się kręci... szczęścia!

 40. Marcela YT
  Marcela YT
  10 dni temu

  Piękny pierwszy taniec 😍😍😍

 41. Ola Kokosza
  Ola Kokosza
  10 dni temu

  Pięknie. Kocham was. Życzę wam szczęścia w miłości i żebyśmy żyli wiecznie. 🥰😍😘

 42. Oleczka🦩Bunieczka🌺
  Oleczka🦩Bunieczka🌺
  9 dni temu

  Jeszcze raz Gratulacje 😍🥰😘❤️

 43. Maja Walczak
  Maja Walczak
  10 dni temu

  Pięknie ❤❤❤

 44. Kamilaaa1820
  Kamilaaa1820
  10 dni temu

  Ten klimat, ta piosenka to wszystkie tak do Was pasuje😁

 45. Nati Nati
  Nati Nati
  10 dni temu

  Piękny taniec i muzyka szczęścia wam życzę Pozdrawiam🙂

 46. paulina a
  paulina a
  10 dni temu

  Pięknie 😍😍

 47. Drawz_XD
  Drawz_XD
  10 dni temu

  Wow ale pieknie tanczycie🤩

 48. Perato vr
  Perato vr
  10 dni temu

  Kocham was Dąbroscy😻

 49. Nataluuu
  Nataluuu
  9 dni temu

  Coś pięknego🥰

 50. Natalia Jakubowska
  Natalia Jakubowska
  10 dni temu

  Sylwia i Janek piękna z Was para i pięknie zatańczyliście 🙂

 51. Chujek Gromek
  Chujek Gromek
  10 dni temu

  Kocham cię Jasiu miłego na nowej drodze życia

 52. Sylwia Cebola
  Sylwia Cebola
  10 dni temu

  Wow pięknie 😍

 53. Dominika Ewa Jankowska
  Dominika Ewa Jankowska
  10 dni temu

  jak w bajce 😍😍😍❤️

 54. konrad
  konrad
  10 dni temu

  Jasiek pamiętam jak się jarałem sceną prysznica w beyond 2 souls, a teraz popatrz jak nam wyrosłeś na przystojnego męża i ojca, wszystkiego najlepszego w przyszłości

 55. Dominika W
  Dominika W
  10 dni temu

  Cudowne ❣️❣️❣️

 56. Julia 1609
  Julia 1609
  10 dni temu

  Przepiękny taniec i piosenka. Ciarki aż przechodzą jak widać tak szczere uczucie jakie was łączy 😍

 57. Na sygnale Fanka cz12
  Na sygnale Fanka cz12
  10 dni temu

  Gratulacje ❤💞Życzę zdrowia ,szczęścia i miłości ❤😘😍🥰❣dla was na nowej drodze życia ❤😘😍🥰❣Piękny taniec❤😘😍🥰❣

 58. bricknet
  bricknet
  10 dni temu

  Jasiu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

 59. Karolina Jacukowicz
  Karolina Jacukowicz
  10 dni temu

  Pare dni przed Waszym ślubem słuchałam tego utworu.Pięknie

 60. Amoreo TV
  Amoreo TV
  4 dni temu

  Jesteście piękną Parą ❤️

 61. jo
  jo
  10 dni temu

  pieknie 🥺

 62. rafalek2115
  rafalek2115
  10 dni temu

  Pięknie Jasiu :)

 63. Klaudia Oleksiuk
  Klaudia Oleksiuk
  9 dni temu

  Coś przepięknego- utwór, Wy, efekty, sala no widać że dużo pracy w to włożyliście, wszystko jest idealnie przemyślane i dopięte. Gratulacje i dużo miłości ♥️ Ps. Nie mam w zwyczaju pisania komentarzy, ale tutaj musiałam 😁😊

 64. Katarzyna Tokarz
  Katarzyna Tokarz
  7 dni temu

  Pięknie i klasycznie ❤️

 65. Julia
  Julia
  10 dni temu

  Wzruszyłam się🤍

 66. PPaulina😎
  PPaulina😎
  8 dni temu

  To jest tak piękne, ze jedna z najsłodszych par influ w w końcu wzięła ślub❤️❤️☺️ aż się łezka w oku kręci❤️❤️🥹🥹

 67. Our wonderful love
  Our wonderful love
  10 dni temu

  Czy tylko ja to widząc przypominam sobie tańce skubance? 😆😆😆 Jak to przeminęło, wszystko się zmienia

 68. kameniu
  kameniu
  8 dni temu

  O jak pięknie 😍❤️

 69. Aleksandra Z.
  Aleksandra Z.
  9 dni temu

  Super 😍😍❤️🥺

 70. nyczek
  nyczek
  7 dni temu

  ale Jasiu ma esse

 71. Małgorzata K
  Małgorzata K
  10 dni temu

  🥂💐🥂🍀❤

 72. Oliwia Cat
  Oliwia Cat
  7 dni temu

  Pięknie!!💗

 73. Angelika
  Angelika
  10 dni temu

  Wesele w mojej miejscowości🥺❤️

  1. Rimini A
   Rimini A
   10 dni temu

   Mozesz napisac nazwę lokum i miasta? Dzięki

 74. Monika Jędrzejczyk
  Monika Jędrzejczyk
  10 dni temu

  Pięknie ❤️❤️

 75. Ewelina Ewelina
  Ewelina Ewelina
  10 dni temu

  Pięknie ❤️❤️❤️

 76. Blume123
  Blume123
  7 dni temu

  Młodość jest piękna, miłość jest piękna! Dużo szczęścia młodej parze!

 77. Natalia
  Natalia
  10 dni temu

  Wow 🤩🤩

 78. Anna Malinowska
  Anna Malinowska
  4 dni temu

  Przepiękny taniec💖🤗

 79. Monika
  Monika
  6 dni temu

  Cudowny taniec

 80. Amelia Bińczycka
  Amelia Bińczycka
  7 dni temu

  Dużo szczęścia w życiu życzę mój youtuberze z dzieciństwa 🥰