Neo-Nówka o TVP: "To jest propaganda, tego się nie da oglądać"

Onet News
7 900 wyświetleń 672K

- Tego nie da się oglądać. To jest taka propaganda... I to ma wpływ, dlatego tak jesteśmy podzieleni - kabaret Neo-Nówka na Akademii Sztuk Przepięknych podczas Pol'and'Rock Festival, w rozmowie z Karolem Kosiorowskim z Onetu.
Subskrybuj kanał:
www.youtube.com/user/onetnews...
Facebook Onet Wiadomości: OnetWiadomosci/
Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

Komentarze: 1 245

 1. Krzysztof Zubryk
  Krzysztof Zubryk
  6 dni temu

  U mnie w domu panuje zgoda, bo wszyscy używają rozumu i mają dystans do tzw. polityków od lewa do prawa. O politykach mam niestety złe zdanie, bo wciągają w swoje gierki społeczeństwo. To są ludzie, którzy realizują swoje cele często materialne, ustawiają swoje rodziny, a w ostatnim roku urzędowania, kiedy zbliżają się nowe wybory przypominają sobie o plebsie. I jak starczy czasu to udają, że coś robią dla ludzi.

  1. Mariusz O mnie
   Mariusz O mnie
   2 dni temu

   @ShottasXd Coś napisała o kościele? . Inna sprawa cały kościół nie jest zły . Kolejna czytaj ze zrozumieniem.

  2. Marcin M
   Marcin M
   4 dni temu

   @ShottasXd A gdzie on tam kościół miesza ? Umiesz czytać człowieku ?

  3. Włóczykij Pustynny
   Włóczykij Pustynny
   4 dni temu

   To się w skrócie nazywa "demokracja".

  4. logika
   logika
   4 dni temu

   Czyli w waszej rodzinie doszliscie do wniosku ,że PO i PIS tyle samo zrobili dla polskich dzieci ,emerytów,dla reszty ,-długośc pracy,kwota najniższych zarobków ,ulgi podatkowej?

 2. Mieszko Leszczynski
  Mieszko Leszczynski
  6 dni temu

  Ja nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią rozmawiać na argumenty. Nie ważne w co wierzysz na kogo głosujesz ważne żebyś umiał uargumentować swoje poglądy w kulturalny i mądry sposób.

  1. Grubas
   Grubas
   Dzień temu

   Nie da się rozmawiać każdy ma swój pogląd i nie da się przekonać.

  2. krzysztof skorupski
   krzysztof skorupski
   Dzień temu

   @redis Może poczytaj kto sprzedał Polskie cukrownie Niemcom za pół ceny. A oni je pozamykali by nie były konkurencją.Na koniec Pis kradnie owszem a co robiła pltforma,lewica i psl wytłumacze Ci w prosty sposób PIS po prostu nauczył się od nich jak to się robi.

  3. saddamslupsk
   saddamslupsk
   2 dni temu

   Mój ojciec argumentuje krzykiem - a jak mu zwrócisz uwagę, to jeszcze ciebie opierniczy, że on nie krzyczy, że zaraz może zacząć krzyczeć.. :> dlatego z nim lepiej w ogóle nie rozmawiać.

  4. Rafal Banan
   Rafal Banan
   2 dni temu

   Dokładnie , tacy ludzie nie chcą rozmawiać na takie tematy..

  5. Mariusz O mnie
   Mariusz O mnie
   2 dni temu

   @Marcin Z Z całą sympatią , ja też nie rozumiem , ale ja spotykam takich ludzi codziennie , gdzie ulubione słowo kacz ski to złodziej .Żaden argument nie dociera . Powtarza to co usłyszał w tvn i dla niego jest to wyrocznią . Nie widzi że płaci za paliwo - (nie 2 razy drożej matematyka na poziomie 3 latka) , za chleb - nie 2 razy drożej chyba że piszesz o cenie sprzed ok. 8 lat . Wszystko wina Kacz. Od 7 lat une nie likwidujom klasy średniej jak było wcześniej i dla czego nie ma głodnych dzieci?. Pasuje ? Opisujesz inych a sam jesteś taki sam 😃

 3. Marian Kwiecień
  Marian Kwiecień
  6 dni temu

  Partie idące do wyborów powinny przedstawić 1) program 2) majątkowe NOTARIALNE poręczenie jako gwarancja z adnotacją: "Majątek przejdzie na Skarb Państwa, jeżeli nie otrzymamy absolutorium". BANK nie udzieli nikomu kredytu bez poręczenia. Polityków wybieramy na głoszone ich hasełka i plakatowy uśmiech.

  1. Aga D
   Aga D
   4 dni temu

   I jeszcze, że są Polakami z dziada, pradziada.

  2. kurajoint
   kurajoint
   5 dni temu

   polityka to ciężki zawód trzeba cały czas wmawiać ludzią żeby płacili za to że sie ich okrada.

  3. MarcoMai
   MarcoMai
   6 dni temu

   Dokładnie tak. Ja prowadząc swoją działalność (transport) musiałem podpisać poręczenie (weksel). Później się okazało, że to jest niewystarczające, więc musiałem dać pod zastaw swoje mieszkanie. Dlaczego więc politycy mający do dyspozycji NASZE pieniądze nie mają swojego poręczenia. Druga sprawa to immunitety. Czy człowiekowi uczciwemu jest potrzebny immunitet? (pytanie retoryczne)

  4. Michał Gawlik
   Michał Gawlik
   6 dni temu

   3) rejestr napletków

 4. Robert Skibicki
  Robert Skibicki
  8 dni temu

  Dziel i rządź - to jest stara metoda i zapomnijmy, że jacykolwiek politycy rozwiążą problem podziałów w społeczeństwie. Dla nich podział i polaryzacja to narzędzia uprawiania polityki, które będą wykorzystywać tak długo, jak będą skuteczne. To my, społeczeństwo, musimy się nauczyć z tym walczyć. Różnice zdań i poglądów będą zawsze, a ich ścieranie się jest istotą demokracji. Ale aby te różnice poglądów mogły się scierać, trzeba kontrolować emocje, bo gdy te osiągną zbyt wysoki poziom, dyskusja staje się niemożliwa a strony okopują się na swoich pozycjach. To wygodne zjawisko dla polityków, bo w takim przypadku już żadna krytyka nie trafia do ich elektoratu. Wszyscy musimy nauczyć się kontrolować nasze emocje, aby odebrać politykom ten oręż. Musimy nauczyć się w codziennym życiu studzić emocje w konkretnych sytuacjach, puszczać niektóre uwagi mimo uszu, czasem ugryźć się w język albo odpuszczać, gdy sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Nie dlatego, aby ustąpić drugiej stronie (osobom o odmiennym zdaniu) pola, ale aby nie doprowadzić do sytuacji, gdy ta druga strona już nie słucha naszych argumentów. W skeczu Neo-Nówki kluczową rolę pełni dziadek, który w odpowiednich momentach rozładowywuje napięcie. Każdej rodzinie życzę takiego dziadka, a najlepiej ćwiczmy go wszyscy w sobie. Dlaczego skecz Neo-Nówki ma taki rozdźwięk? Te same słowa (często dalece mocniejsze) wypowiadane przez polityków, także dziennikarzy są ignorowane przez drugą stronę - już się ich nie słucha, skoro są przypisani do innej opcji politycznej. Kabaretów jeszcze słuchają wszyscy i dlatego przekaz trafił.

  1. Rodmar
   Rodmar
   5 dni temu

   @Kinga Kasz to chyba dobrze, nie?

  2. Kinga Kasz
   Kinga Kasz
   6 dni temu

   @Marian Kwiecień połowa z tych bardziej uposledzonych umysłowo posłów zrezygnowała by ze strachu albo z tego że nie dorobi się niczego i niczego nie ukradnie.

  3. Marian Kwiecień
   Marian Kwiecień
   6 dni temu

   Co myślicie o moim pomyśle o majątkowych poręczeniach?

  4. Justyna Eska
   Justyna Eska
   7 dni temu

   Bo system wywodzi się z prawa morskiego handlowego tu jest tylko zawarty interes nic dla dobra ludzi .

 5. __GELO__ KNIVES
  __GELO__ KNIVES
  8 dni temu

  Dziel i rządź .......... o to właśnie chodzi. Nawet jak będzie 3 razy gorzej niż jest teraz ludzie nie wyjdą z domów , nie będą protestować, nie będą walczyć o swoje przez to jak głęboko podzieleni są w sprawach politycznych, obyczajowych czy światopoglądowych. Nie widzę możliwości aby w jednym marszu przeciwko obecnej władzy szli obok siebie zwolennicy konfederacji, pisu , lewicy i po, to jest awykonalne, prędzej powybijają się..... Oj długo nic się nie zmieni w tym pięknym kraju..... a my będziemy dymani przez rządzących i nie mam tu na myśli tylko pisu....

  1. Teresa Wandzel
   Teresa Wandzel
   5 dni temu

   Ja też z panem się zgadzam nie wiem czy jest ktoś w stanie to zmienić może następne pokolenie?

  2. Jurek Kapustyński
   Jurek Kapustyński
   5 dni temu

   Było już trzy razy gorzej - ale wszystkie telewizje grały w Patologii Obywatelskiej orkiestrze.

  3. Grażyna Szczurowska
   Grażyna Szczurowska
   6 dni temu

   @Ewa skłócał!

  4. Grzegorz Andrzejewski
   Grzegorz Andrzejewski
   6 dni temu

   @Ewa z tym, że jest duży problem. W Polsce nie ma takiego rządu i nie zanosi się by w najbliższych latach coś się zmieniło.

 6. Rafal Szewczyk
  Rafal Szewczyk
  7 dni temu

  Ale dopóki ci na dole '' trzymają się za łby" dopóty ci na górze mogą spać spokojnie.

 7. Adam Kowalski
  Adam Kowalski
  4 dni temu

  To media głównie ponoszą odpowiedzialność za taki stan rzeczy, obrzucając się wzajemnie gównem. A później karzą nam to jeść !

 8. Magdalena Włoskowicz
  Magdalena Włoskowicz
  7 dni temu

  A ja powiem, że socjotechnika a z nim dzielenie ludzi nie dotyczy tylko polityki. Znam wielu Polaków, którzy każdą osobę żyjącą inaczej niż ona wyszydzają i próbują ustawić na nowo w.szeregu. Mamu efekty prania mózgu ludziom i wmawiania, że ocenianie innych jest normalną i oczekiwaną cechą charakteru.

  1. Mariusz O mnie
   Mariusz O mnie
   2 dni temu

   @Mateusz Mazurek Ale dowaliłeś 😀 Gorzej komentarza nie dało się napisać w kontekście wpisu Magdaleny . Kto ocenia kto jest "niskiej jakości " ? .Ty?😀

  2. Mateusz Mazurek
   Mateusz Mazurek
   3 dni temu

   @rapidarespondo TVP za to go nie stosuje... jego widzowie by nie zrozumieli przekazu podprogowego :D

  3. rapidarespondo
   rapidarespondo
   3 dni temu

   socjotechniki i przekaz POdprogowy to codzienność w tvn....

  4. Marek Gawronski
   Marek Gawronski
   4 dni temu

   LEWICA TO ABSOLWENCI UNIWERSYTETU MARKSIZMU LENINIZMU JAK KWAŚNIEWSKI MILER ROSSATI I PZPR

  5. bleeszek
   bleeszek
   5 dni temu

   @Mateusz Mazurek NO I .......PODZIELIŁEŚ. TY I RESZTA NISKIEJ JAKOŚCI

 9. Jarek Ziarkowski
  Jarek Ziarkowski
  6 dni temu

  Taa a na Tw24 propagandy nie ma. A skecz dobry, uśmiałem się 🤣

 10. Tomasz Kieltyka
  Tomasz Kieltyka
  3 dni temu

  Kto podzielił ten co przegrał wybory a naszym wrogom o to chodziło byśmy byli skłóceni nic nie musieli robić mają tu swoich parobków od brudnej roboty,a poziom kabaretu nie powala na akademiach szkolnych jest wyższy szkoda że już nie najmłodsi a pamięć mają krótką.

 11. Krisss.79
  Krisss.79
  5 dni temu

  Ciekawe czy jak brali za biletu wstępu to też dzielili ludzi na oglądających tvp czy TVN?, na głupich i mądrych, na tych co mają patent na rację i tych co nie mają. Pewnie nie bo pieniądze nie śmierdzą.

 12. Sherman Rzepnick
  Sherman Rzepnick
  7 dni temu

  Ludzi i tak podzieli pieniądz, walka o socjal, tanie żarcie w marketach i przeżycie. Zimą przygody energetyczne. Będziemy się wokół tego kręcili dopóki nie wyjdziemy z kryzysu.

  1. serry ciok
   serry ciok
   Dzień temu

   jest rozwiązanie które zadowoli wszystkich potrzebujemy demokracji bezpośredniej

 13. SZUKAJĄC PRZECINKÓW
  SZUKAJĄC PRZECINKÓW
  7 dni temu

  Mogę mieć inne zdanie i poglądy jeśli będą takie jak Państwa lub zbliżone.

 14. Malgorzata Tomaszewska
  Malgorzata Tomaszewska
  2 dni temu

  Brawo chłopaki 👊

 15. Jacek Kowalski
  Jacek Kowalski
  8 dni temu

  jest rozwiązanie które zadowoli wszystkich potrzebujemy demokracji bezpośredniej

  1. bleeszek
   bleeszek
   5 dni temu

   Tak. Do tego jednak potrzeba ludzi którym zależy na Polsce a tych musi cechować stosunkowo wysoka inteligencja a o to byloby ciężko.

 16. cuto mcoi
  cuto mcoi
  2 dni temu

  Dzięki Wam, że jedziecie z tematem

 17. Tadzik B
  Tadzik B
  6 dni temu

  Gdzie to można ćale obejrzeć 👏👏👏👏👏

 18. PozeraczGarnkow
  PozeraczGarnkow
  4 dni temu

  Problem polega na tym, że to nie do końca wina polityków że jesteśmy podzieleni, zawsze byliśmy teraz tylko wyszło to na światło dzienne.

 19. Racingtech motovlog
  Racingtech motovlog
  2 dni temu

  Najlepszy skecz Neonówki pokazuje całą prawdę.👌

  1. serry ciok
   serry ciok
   Dzień temu

   Taa a na Tw24 propagandy nie ma. A skecz dobry, uśmiałem się

 20. Jan Milanowski
  Jan Milanowski
  5 dni temu

  Ciekawe ile wy dostaliście za tą swoją propagandę😜😂

 21. ?SYNTAX_ERRoR
  ?SYNTAX_ERRoR
  5 dni temu

  0:38 głośniej tą cenzurę troszkę dajcie bo jej nie słychać ;p

 22. Piotr Poter.
  Piotr Poter.
  8 dni temu

  Prawda , wiele rodzin ma ten sam problem .

 23. Kielce
  Kielce
  4 dni temu

  👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏

 24. lukasz glod
  lukasz glod
  6 dni temu

  Ja nie mam z tym problemów oglądaniem patologi w telewizorze ponieważ nie mam telewizora od 5 lat 😀i jest mi dobrze z tym

 25. Pablito
  Pablito
  5 dni temu

  Przecież jak peło dojdzie do władzy to w TVP info wpąpuja 10 miliardów

  1. bleeszek
   bleeszek
   4 dni temu

   PoMpować od poMpy

 26. Bracciano Bracciano
  Bracciano Bracciano
  5 dni temu

  Wszyscy tacy mądrale, ale tak właśnie będzie - jak tu pan zasygnalizował - przyjdą kolejni i oni będą robić dokładnie to samo. Dzisiejsi zwolennicy PO, itp, tak psioczom na PiSiorki, ale w czym mają razem głosować to głosują. To wszystko to teatr dla naiwnych.

 27. Joanna Romanowska
  Joanna Romanowska
  6 dni temu

  Bravo

 28. Piotr Śnigórski
  Piotr Śnigórski
  8 dni temu

  Czy to chodzi o skecz wigilia??

  1. Piotr Śnigórski
   Piotr Śnigórski
   8 dni temu

   @Adrian S Ok dzięki za odpowiedź 👍

  2. Adrian S
   Adrian S
   8 dni temu

   Tak dokładnie

 29. Anna Wiszniewska
  Anna Wiszniewska
  2 dni temu

  ❤❤

 30. Marcin .Marcinek
  Marcin .Marcinek
  7 dni temu

  👍👍👌

 31. mag. sev
  mag. sev
  6 dni temu

  najlepszpa rola dziadek ... mój Pampers był by pełny!😜 👌

 32. Polak
  Polak
  7 dni temu

  Dobry skecz ale nie podniecać się bo każdy obóz żądzący da wam mega dawki do nowych skeczów. Tylko jest jedno pytanie czy to puszczą czy odetną od mediów. Pamiętacie skecze Smolenia i Laskowika też na tamte czasy były mega śmieszne. Ok skecz super i cala prawda mam tylko pytanie kto ich broni że sie nie bali.

 33. Hernyka Pisarska
  Hernyka Pisarska
  2 godzin temu

  Brawo chłopaki ja 10 lat nie ogladam tv i żyje🤣

 34. Marek Stępień
  Marek Stępień
  3 dni temu

  Jest smutne i to bardzo. Pamiętam wszystkie opcje od 1989r. Stwierdziłam, że nie podobały mi się. TVP jest zawsze tubą rządową nie zależnie od partii rządzącej. Nad jednym tylko ubolewam, że nie ma chociaż jednego wspólnego stanowiska nad 2- 3 przykładowo celami przez wszystkie opcje. Naprawdę przyjemnie byłoby słyszeć, że przynajmniej obronność jest wspólnym celem. Np. Obecny rząd krytykowany był za porzucenie kontraktu na śmigła z Francji. Jak się okazało kilka państw jest nie zadowolonych naprzykład Szwecja. Gdzie nie wywiązują się z dostaw i są zbyt awaryjne.

 35. Monika Frydrych
  Monika Frydrych
  5 dni temu

  👍

 36. Ewa Wiśniewska
  Ewa Wiśniewska
  7 dni temu

  SUPER PROGRAM. 👍👍👍👍👍👍

 37. Mackoss
  Mackoss
  6 dni temu

  Siema WK - widzę że w końcu coś wygrałem 🤙🏻

  1. klio msuo
   klio msuo
   2 dni temu

   Mogę mieć inne zdanie i poglądy jeśli będą takie jak Państwa lub zbliżone.

 38. Jolanta Florek
  Jolanta Florek
  4 dni temu

  👍

 39. lim sowq
  lim sowq
  3 dni temu

  nowo w.szeregu. Mamu efekty prania mózgu ludziom i wmawiania, że ocenianie innych jest normalną i oczekiwaną cechą charakteru.

 40. Irena 259
  Irena 259
  3 dni temu

  Najważniejsze , kierować się rozumem ,umieć odruznic dobro od zła,niemożna komuś narzucić , co ma robić ,w co ma wierzyć , każdy ma głowę , musi wiedziec jak ma postępować ,zgodnie ze swoim sumieniem ,

 41. Tomasz Tomaszewski
  Tomasz Tomaszewski
  7 dni temu

  Dlaczego wycięli to co ten w okularach mówi o onecie

 42. polchern
  polchern
  6 dni temu

  Kiedy kolejna odsłona dzieła Nikodema Dyzmy, pewnie będzie się zwać Niki Dyzma ;)

  1. Film Dream Studio
   Film Dream Studio
   3 dni temu

   Póki co ruda Dyzma w opozycji i raczej już tam zostanie .

 43. Ewa Kotowicz
  Ewa Kotowicz
  8 dni temu

  Szkoda, że nie dali całości 🍀

 44. Krzysztof S
  Krzysztof S
  3 dni temu

  Chyba każdy ma w rodzinie takie osoby o których mowa. Argumenty oraz ideologia tych osób jest identyczna.

 45. bowen voowy
  bowen voowy
  10 godzin temu

  Ah...chętnie bym posłuchał całego spotkania. Pozdrawiam!

 46. kuchar0710
  kuchar0710
  2 dni temu

  Ludzie sami się dzielą , wystarczy spojrzeć jak się zachowują, wystarczy mieć dystans do wszystkiego a nie się napinać

 47. Jaros Maeos
  Jaros Maeos
  8 dni temu

  "Zlikwidować podziały" czyli co? Rozumiem to stwierdzenie w ten sposób że wybrać jakąś "jedynie słuszną" linie parti/poglądów i próbować komuś je narzucać. Bez przesady. W końcu będzie tak że ludzie sie obudzą i stwierdza przy urnie "Aaa sobie wybiorę Konfedracja/Lewica ***** PiS/Po

  1. Rafał Zaborowska
   Rafał Zaborowska
   2 dni temu

   Przecież to niema znaczenia kto z tych partii będzie "rządził" są siebie warci. Grają do jednej bramki i stwarzają tylko pozory różnicy.

  2. Tomek Tomek
   Tomek Tomek
   7 dni temu

   Kwasniewskiego, nalezy go tylko do listy dopisac :)

 48. Robert Bernacki
  Robert Bernacki
  6 dni temu

  Sprawdzę ile wzięli PiSowskich dotacji kowidowych i napiszę.

 49. Balance of life
  Balance of life
  6 dni temu

  Dziel i rządź - stara zasada się kłania. Ludzie podzieleni nie wyjdą na ulice. Covid nas dzieli, wojna na Ukrainie, kościół, aborcja, polityka. Takie życie

  1. Mariusz O mnie
   Mariusz O mnie
   Dzień temu

   @Balance of life W dzisiejszych czasach praktycznie każdy . Nawet ty masz na youtube . Np. Cambridge Analytica firma zbierająca dane . Pracowała np. dla Trumpa . Dane statystyczne są potrzebne dla wielu celów .Mogą być wykorzystywane legalnie i nielegalnie to oczywiste . Mimo wszystko dzisiaj wystarczy internet by pozyskać potrzebne dane.

  2. Balance of life
   Balance of life
   Dzień temu

   @Mariusz O mnieCieszę się że Cię rozbawiła, Ty mnie też 😁 Nie każdy opowiada o sobie w mediach społecznościowych, nawet więcej, nie każdy posiada. Pozdrawiam

  3. Mariusz O mnie
   Mariusz O mnie
   2 dni temu

   @Balance of life Spis powszechny i prześwietlenie 😀😀😀😀 . Wystarczy ze wejdę na twój profil społeczny i wiem gdzie byłeś , co robiłeś. Poczytam twoje komentarze i wiem jakie masz poglądy. Nie rozśmieszaj mnie z tym spisem.

  4. Balance of life
   Balance of life
   5 dni temu

   @Sherman Rzepnick jak już nas podzielili i w spisie powszechnym prześwietlili nasz stan posiadania, to teraz będą nas łoić aż nic nie zostanie i to będzie moment kiedy Polacy wyjdą na ulice ponad podziałami. 😏 Taka karma

  5. Sherman Rzepnick
   Sherman Rzepnick
   5 dni temu

   Socjal, dopłaty do węgla. Obniżki na paliwa. No można bez końca mnożyć ileż rzeczy nas dzieli. Trudniej znaleźć rzeczy, kwestie wokół których zjednoczyć naród, by działać w interesie Polaków.

 50. bofooit gojo
  bofooit gojo
  Dzień temu

  Wszyscy tak zwani artyści zrzucają winę na polityków ,a sami poprzez swoją działalność dzielą ludzi jeszcze bardziej.

 51. Grarzyna Kowalska
  Grarzyna Kowalska
  4 dni temu

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 52. Brunon Weber
  Brunon Weber
  3 dni temu

  Apropos wyborów tylko posłowie niezrzeszeni mają szansę coś w tym kraju jeszcze zmienić ....oby

 53. grze_ chu-PL
  grze_ chu-PL
  4 dni temu

  19:30 jedyne prawdziwe treści 🤣

 54. Petrichor
  Petrichor
  6 dni temu

  👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

 55. Michał W
  Michał W
  8 dni temu

  Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas! plpost.info/base/wideo/yuXe0qu7Se1

 56. Kometa94
  Kometa94
  5 dni temu

  tak jak ich skeczów 😆

 57. Józef Orczyk
  Józef Orczyk
  3 dni temu

  nie martwcie się skecz był zaje fajny obnażył wszystko to co dzieje się w polityce dlatego z głównego ścieku wylali na Was pomyje smutna prawda jest taka że za prawdę o sobie każdy się obraża

 58. Borzysława Droszczak
  Borzysława Droszczak
  8 dni temu

  👏

 59. BezKontentu
  BezKontentu
  4 dni temu

  🤙🎥

 60. Marcin B
  Marcin B
  8 dni temu

  No nie wiem ...? -Piłem ....?

  1. Marcin B
   Marcin B
   8 dni temu

   @Paweł Klich Nie miało boleć a jednak boli? Średnio rozumiem to co powyżej napisane

 61. Tomasz Tomasz
  Tomasz Tomasz
  6 dni temu

  🙃👍👌

 62. niduoe stre
  niduoe stre
  6 dni temu

  sejmie. Pamiętajmy o tym podczas wyborów.

 63. Robert. Humber
  Robert. Humber
  5 dni temu

  😄👍🇵🇱

 64. monia monika
  monia monika
  5 dni temu

  Prawda prawda i cała prawda .

 65. Mateusz Mackiewicz
  Mateusz Mackiewicz
  3 dni temu

  Tak samo nie da się oglądać faktów w Tvn

 66. Prawdziwy Widzewiak
  Prawdziwy Widzewiak
  6 dni temu

  żyjmy tak jak na POland rocku

 67. Tomasz
  Tomasz
  8 dni temu

  Hehe prototyp 😂😂😂 dobre.

 68. Nicdoukrycia
  Nicdoukrycia
  4 dni temu

  Brawo!

 69. Robert Neumann
  Robert Neumann
  2 dni temu

  Brakuje wam tematow ze juz tylko o polityce skecze robicie. Polska piekny i wolny kraj i to sie niektorym niepodoba ze stajemy sie mocniejsi. Aha i niewierzcie w pieniadze z unii to tylko kredyty sa za darmo nic niema i ngdy niebylo. Nas tylko okradadali przez dlugie lata to jest prawda ktora boli zachod.

 70. karol piotrowski
  karol piotrowski
  4 dni temu

  PANOWIE SZACUN ZA SATYRE DNIA CODZIENNEGO.

 71. Adam Bochniarz
  Adam Bochniarz
  5 dni temu

  Zero telewizji. Wszystko wróci do normy, ludzie zaczną samodzielnie myśleć.

 72. Arkadiusz K.
  Arkadiusz K.
  5 dni temu

  Szatan się tu błaźniła. A NeoNówka?!

 73. Iwona Iwicka
  Iwona Iwicka
  2 dni temu

  Jedyny kabaret z jajami🇵🇱

 74. Środa17 Sobota15
  Środa17 Sobota15
  8 dni temu

  Polskojęzyczność to normalność Tusk - a ostatnio to nawet sam Daszkiewicz zadał Tuskowi trudne pytania na Moście Przyjaźni w Cieszynie Polskim i Czeskim

 75. Marta Z
  Marta Z
  5 dni temu

  Opozycja nie jest żadną nadzieją. Obecnie nie ma, żadnej sensownej alternatywy. Ewentualnie lepszym rozwiązaniem, choć nie idealnych jest demokracja bezpośrednia.

 76. Zefliczek
  Zefliczek
  3 dni temu

  Brawo!

 77. Ku Kiz
  Ku Kiz
  7 dni temu

  Nareszcie otwieramy oczy?ale z 20 lat za późno?

 78. Wawel Wawel
  Wawel Wawel
  5 dni temu

  A może nie chce żyć jak na polandsrocu

 79. Marek Mierzynski
  Marek Mierzynski
  7 dni temu

  🖐️✌️👌🥀🥀🥀🥀🥀

 80. Barbara Kaczmarek
  Barbara Kaczmarek
  5 dni temu

  Jaśnie oświecony bucu- nie oglądaj i spoko. Pieprzycie niesamowite banały. .