Ostatnie wiadomości rosyjskiego żołnierza do mamy. Na sali ONZ zapadła cisza

Onet News
10 000 wyświetleń 1,4M

Na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ ambasador Ukrainy Serhij Kysłycia odczytał wiadomości, które pewien rosyjski żołnierz wymienił ze swoją mamą chwilę przed swoją śmiercią. Chłopak usłyszał od dowództwa, że Ukraińcy przywitają ich z radością. Nie spodziewał się wojny. Po tym, jak dyplomata zacytował wiadomości, na sali zapanowała absolutna cisza.
Subskrybuj kanał:
www.youtube.com/user/onetnews...
Facebook Onet Wiadomości: OnetWiadomosci/
Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

Komentarze: 1 138

 1. seminol 1
  seminol 1

  Historia się powtarza, ludzie umierają przez chore ambicje ludzi którzy sami dla tych ambicji zginąć nie mają zamiaru . Boże miej litość nad duszami zmarłych , pociesz tych którzy po nich płaczą i nie pozwól żeby nienawiść zawładnęła ich sercami .

 2. doire aintu
  doire aintu

  Dobro i zło tkwi w każdym z Nas! Bóg dał Nam wolną wolę, zachowajmy i umocnijmy nasze człowieczeństwo, nigdy więcej wojen w imię, ideologi, wiary, rasy!!

 3. bagsikboss
  bagsikboss

  Alosza był oozycjonistą. Więc poszedł w kamasze. I w ten sposób stał się sławnym na cały świat bohaterem. No ,niestety, bohaterowie zwyczajowo mają bardzo krótkie życie. Ta scena przypomina mi odsłuchiwanie rzekomej rozmowy pasażera samolotu,przy widowisku WTC, rozmawiającrgo ze swoją matką. Na pewno pamiętacie . 10 km nad ziemią telefony nie działają!

 4. Andrzej Kindler
  Andrzej Kindler

  Historia wielokrotnie pokazała czym kończy się władza jednego człowieka. Tak jest za każdym razem. Nie wolno dopuszczać do takich sytuacji bo za ambicje jednego cierpią miliony.

 5. wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  To jest nie do przeżycia! płaczę

 6. YtyskiLazyPlayerek
  YtyskiLazyPlayerek

  Bogaci się bogacą, biedni giną. Nie ma podziału na narody, tylko na tych co służą mamonie i zaprzedali dla niej duszę i cała resztę, która cierpi tak...lub inaczej. Ten świat lepszy niż zawsze nie będzie, bo od zarania jest taki sam. Tylko opakowanie się wymienia.

 7. SYLWIA POŹNIAK
  SYLWIA POŹNIAK

  Straszne tragedia obów narodow💔😪

 8. Marcie Corda
  Marcie Corda

  Heartbreaking.... for so many people

 9. Juiles Cieg.
  Juiles Cieg.

  Stark! Strong moment!

 10. Błękitna laguna
  Błękitna laguna

  Pęka serce 😭😭😭😭.

 11. Bonifacja Nowak
  Bonifacja Nowak

  Życie tych młodych ludzi jest najważniejsze, Boże miej miłosierdzie dla nas i świata całego.

 12. Krzysztof Maciek
  Krzysztof Maciek

  A jak poszedł król na wojnę

 13. Peter Gierlowski
  Peter Gierlowski

  taka jest prawda tych biednych ludzi co mama kochala i potem musi zginac ,walczyc o cos zwariowanego

 14. Ge Ol
  Ge Ol

  😥😭😭Panie Boże ratuj świat od wojny,spraw Maryjo abyśmy byli mocni w chwilach nieszczęść i życiowych trudności. Wspieraj nas ,i wszystkich walczących na wojnie żołnierzy i ludność cywilną.By mężnie znosili cierpienie. Święty Michale Archaniele patronie Ukrainy wypraszaj Miłosierdzie Boże dla tego walczącego narodu.🙏😥🙏

 15. Mayka Henien
  Mayka Henien

  Jak politycy chcą wojny to niech spotkają się na Saharze i tam się biją między sobą a nie mordują niewinnych ,rękami naszych ojców , synów, braci

 16. Radosław Jankowski
  Radosław Jankowski

  "Tylko umarli widzieli koniec wojny". Platon.

 17. Am&lm 0
  Am&lm 0

  Dlatego na ZADNEJ wojnie nie ma wygranych. Nie znalazlo sie paru odwaznych generalow, zeby usunac Putina…co te dzieci sa winne, i jedne i drugie. Wszyscy zyjemy tu “ za kare” bo na swiat sie nikt nie prosił. Kiedy ludzie wreszcie to zrozumieja. Jedyne co mozemy robic yo pomagac sobie nawzajem 🙏

 18. O D
  O D

  Może najlepszym wyjściem było by zapewnić żołnierzom rosyjskimi możliwości ucieczki i poinformowania ich że to nie jest tak jak mówi Putin

 19. Ewa Nowicki
  Ewa Nowicki

  Wspaniale pozdrowienia z Salzburga z Austri ♥️🇵🇱

 20. Jolanta Nielsen
  Jolanta Nielsen

  Z dwóch stron giną młodzi ludzie w imie politycznych planów.A ludzie wierza ze to przypadek.