Ordynator: „Czemu pani płacze? Przecież pani wie, że to dziecko może umrzeć” - 7 metrów pod ziemią

  wyświetleń 605,602

7 metrów pod ziemią

Miesiąc temu

🎬 Dołącz do społeczności Patronite i pomóż mi zrealizować film dokumentalny o pracy seksualnej w Polsce 👉 patronite.pl/7MPZ
👤 Gościem odcinka jest Agata Morawska.
Jestem też tutaj:
🚧 Instagram: rafal_gebura
🚧 Facebook: 7metrowpodziemia/
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
👔 O styl i elegancję dba marka Lancerto 👉 www.lancerto.com/pl/golf-sterling-czarny-sw003217000010-czarny.html
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
„7 metrów pod ziemią” w formie podcastów:
🎙Spotify 👉 spoti.fi/2UsCz7w
🎙Apple Podcasts 👉 apple.co/2Ksv7ER
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
„7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Zaciszna atmosfera garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rozmawia Rafał Gębura.
👥 Team „7 metrów pod ziemią” współtworzą: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki.
🎵 Oprawa muzyczna: www.niceguys.pl

Komentarze
art ek
art ek Dzień temu
O wyświetliła mi się akurat ta reklama jak by w myślach wyczytała że chce napisać o tym że wszystkiemu winna jest dziurawa i zakłamana polityka żywnościowa w Polsce. Wniosek jeden na pytanie - czy kiedyś było tyle takich przypadków ? Nie. Wszystko regulują normy europejskie po to by nas wybić.
Rejestrator Warszawski
Rejestrator Warszawski 2 dni temu
Historia która nadaje się na film dramatyczny. Pozdrawiam i współczuję.
Beutiful Girl
Beutiful Girl 3 dni temu
Chętnie odpowiem o tym jak byłam traktowana przez psychologów i innych ze względu na Zespół Aspergera.
Kasia
Kasia 4 dni temu
Do tego odcinka podchodziłam kilka razy, odkąd został opublikowany. Nie byłam w stanie obejrzeć go w całości na raz. Emocje targają człowiekiem od samego słuchania, sam ton głosu Pani Agaty i sposób mówienia przeszywa człowieka po całości. Podziwiam Panią, chociaż wiem, że mamy niepełnosprawnych dzieci nie zawsze lubią to słyszeć, ale naprawdę tak jest. Ktoś kto nie przeżył podobnej sytuacji, choćby bardzo chciał, nie zrozumie do końca co Pani przeszła. Ja życzę Pani dużo siły! Pozdrawiam
Noc Kupaly
Noc Kupaly 4 dni temu
Wyrazy podziwu za odwage i ten wywiad.
X koala superek
X koala superek 4 dni temu
Wspaniała kobieta....naprawdę
ren
ren 4 dni temu
Życzę wiele sily❤️
Sylwia Dyduch
Sylwia Dyduch 5 dni temu
Jak to mówią katolicy.widocznie bóg tak chciał
AliProkopczuk
AliProkopczuk 6 dni temu
Śmierć dziecka jest bardzo ale to bardzo Bolesnym przeżyciem. Moja córeczka żyła zaledwie 13 dni. I każdy dzień był dla mnie nie wiadomą.. Największym urządzeniem było dla mnie chyba tom kiedy mąż zadzwonił i powiedział że Majeczka dostała wylewu 4 stopnia i że w główce ma 5cm dziure. Wtedy poprostu upadłam na chodnik i si rozwtlam. Zapytałam za co Boże tak Nas ukarales. ( Oboje z mężem jesteśmy po przeszczepie nerki i po dordze wiele przeszliśmy) Ale to co przeszliśmy z córeczką było największym koszmarem. Pewnej niedzieli poszłam do spowiedzi powiedział tylko proszę zaopiekuj się moim dzieckiem. Nie chce aby cierpiała nie chciałam aby wegetowała jak roślinka wystarczająco się napatrzyłam na takie dzieci i sama myśl o tym zaczynała mnie od środka. I Majeczka zmarła na drugi dzień.
Tomasz Zajdel
Tomasz Zajdel 7 dni temu
Teraz mieszkamy o kilkunastu lat w Gdańsku i nasz starszy syn (36 l.), trochę ćwiczył w siłowni. Poznał ortopedę. Ten był na szkoleniu w Lublinie u dr-a Tomasza Raganowicza. Ten dr pomógł synowi, bo syn miał zniekształcone stopy i przykurcze (odblokował i zrekonstruował stopy). Syn chodzi, ale trzeba go wspomagać. Bez tego byłoby nieciekawie.
Tomasz Zajdel
Tomasz Zajdel 7 dni temu
Mamy syna niepełnosprawnego (4-kończynowe porażenie mózgowe, syn nie mówi i nie chodzi samodzielnie). Zona miała krwotok, przewieziona została do szpitala u nas w Zgorzelcu (16.05.1997). Z tego szpitala przewieźli żonę do Legnicy (tam był respirator). Chamy chcieli ją wypisać w poniedziałek... i wtedy doszło do ponownego krwotoku... i wtedy dopiero zdecydowali się na "cesarkę"... ale było za późno, syn jest w takim stanie jakim jest... KOCHAMY GO... mamy szczęście, że żyje (ma 24 lata i komputer z ekranem ze specjalnym oprogramowaniem C-Eye). Nam udało się.
Agata Brzęczyszczykiewicz
Agata Brzęczyszczykiewicz 7 dni temu
Trudny odcinek...Długo zwlekałam z obejrzeniem to, bo urodzenie nieuleczalnie chorego dziecka jest jednym z moich największych lęków. Ogromne wyrazy współczucia i wyrazy wielkiego uznania za siłę w trakcie walki o Filipka i przede wszystkim za walkę teraz. Trzymam mocno kciuki
Olga Swiechowicz
Olga Swiechowicz 9 dni temu
Wiem co przeżywasz...
Olga Swiechowicz
Olga Swiechowicz 9 dni temu
Współczuję ...
Olga Swiechowicz
Olga Swiechowicz 9 dni temu
Przykro.mi ,jestem po 4 stratach ciąż....
NATALIA ZMUDA
NATALIA ZMUDA 9 dni temu
Wspolczuje
andrzej machejus
andrzej machejus 10 dni temu
Bardzo smutna historia. Suplementem jest to w jakim kraju żyjecie. Przesyłam tej pani dużo miłości, ciepła i współczucia.
Agata Maci
Agata Maci 11 dni temu
Bardzo Pani współczuję. Straszne to jest. Ale dobrze że Pani o tym mówi. Zwłaszcza ze względu na to co się dzieje przez decyzję trybunału Konstytucjonalnego. Mam nadzieję że ktoś w końcu otworzy oczy politykom
Agata Maci
Agata Maci 10 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady ciekawe kto będzie płacił za wszystko jak takich dzieci będzie rodzić się 10 000. Rehabilitację, środki higieniczne, itd. Pamiętajmy ze jedno z rodziców (w 95% przypadków matka bo ojcowie odchodzą w większości przypadków w ciągu pierwszych 2 lat) MUSZĄ ZREZYGNOWAĆ Z PRACY. (nikt nie chce żyć a raczej wegetować!!! Bo z takim dzieckiem NIE MA ŻYCIA!!! nie wyjdziesz na przysłowiowe piwo, do kina, na kolację, nie ma wakacji, pracy marzeń NIE MA NIC PRÓCZ TEGO DZIECKA). A jak umrze to nawet Pani z filmu mówi że NIE MA WSPARCIA dla rodziców zmarłego dziecka. i taka kobieta po śmierci dziecka jest sama. Nie ma z czego żyć, do pracy ciężko będzie wrócić (jest o tym mowa w filmie) bo "kto zatrudni kogoś kto ma 10 lat luki w CV?? Poza tym ciekawa jestem czy TY zrezygnowalabys ze WSZYSTKIEGO? Pamiętajmy też, że nie każdy jest w stanie zając się nieuleczalnie chorym dzieckiem. I wtedy takie dziecko będzie ofiara znęcania w placówce opieki. (nie oszukujmy się, niestety tak jest nie ważne jak bardzo będziemy przekonywać ze nie). Wiem co mówię. To nie jest życie. Każdy powinien mieć wybór czy chce takiego życia. Skoro Jesteś przeciw aborcji to idź zgłoś się do placówki dla niepełnosprawnych dzieci. Zobaczysz jak one cierpią. Założę się że długo nie wytrzymasz. To ciężka praca przede wszystkim dla psychiki. A przy własnym dziecku jest jeszcze gorzej
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 10 dni temu
Aborcja nie jest rozwiązaniem problemów. To jest pójście na łatwiznę. Każdy ma prawo do życia. #stopaborcji
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 10 dni temu
Dobrą decyzję podjął trybunał konstytucyjny. Skończy się wreszcie to mordowanie nienarodzonych dzieci z roznymi chorobami
Szkocki Lordzik :D
Szkocki Lordzik :D 11 dni temu
Straszne 😥
Evelynn Adamsky
Evelynn Adamsky 13 dni temu
Jak można zrobić sobie i dziecku coś takiego... Ja bym nie była w stanie.
Sylwia
Sylwia 13 dni temu
Jak nazywa się profil tej mamy na Instagramie? Wspomina o nim w rozmowie.
Jan Kowalski
Jan Kowalski 14 dni temu
Propaganda jakich mało, lewica przejęła ten kraj, niedługo będziecie mieli drugie czasy komunizmu jak w pore się nie opamiętacie bo lewica i komunizm to praktycznie to samo, dziękuje i pozdrawiam
__GELO__ KNIVES
__GELO__ KNIVES 14 dni temu
Ja chłop 110kg, 183 wzrostu a jak dziecko popłakałem się...... Mam do Pani wielki szacunek, nawet nie wiem co mam jeszcze napisać.
Stanisław Witkowski
Stanisław Witkowski 14 dni temu
po obejrzeniu tego materiału to nie wiem czy panie Godek , Pawłowicz , Przyłębska . kobiety czy diabły ? .
Basiek Ptasiek
Basiek Ptasiek 14 dni temu
kochane maleństwo.ZYCZĘ PANI JUŻ TYLKO RADOŚCI-płakać mi się chce
Ola Kkk
Ola Kkk 14 dni temu
Jest pani niesamowicie silna
Alicja M.
Alicja M. 15 dni temu
Bardzo mi przykro, sama jestem po dwóch porodach, poród jeszcze wspominam okej, położne super, natomiast lekarze to totalne DNO! Mojej córce zanikało tętno na ktg to tez zamiast coś zrobić to chcieli czekać w nieskończoność i byłam zdana tylko i wyłącznie na ich łaskę. Coś strasznego. Jest Pani bardzo silna i życzę Pani wszystkiego dobrego!
Monika Gabrylewicz
Monika Gabrylewicz 16 dni temu
Moje serce płacze jak to słyszę.. Czy był w 7 mpz odcinek o opiekunie osoby chorej na Alzheimera? Czy ludzie wiedzą, że w Polsce hospicja nie obejmują opieką terminalnie chorych na Alzheimera? Uważam, że ten skandal trzeba nagłośnić.
Agi S
Agi S 16 dni temu
Tylko Pan potrafi przeprowadzić wywiad w tak ciezkiej sytuacji życiowej.
Aga L.
Aga L. 17 dni temu
Dziękuję za tę rozmowę, człowiek dzięki temu docenia, że ma zdrowe, szczęśliwe i beztroskie dziecko. Duży szacunek dla Pani i męża za oddanie i wolę walki 🙏
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
A waznosc to nie co się ma na koncie panie adwokacie tak się nie uczy dzieci jak się jest adwokatem sędzia czy prawnikiem to trzeba mieć mądrość życiowa i nie tylko nie kierować się tylko pieniążkami.
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
A co do panów adwokatów to dobrze by było zeby posprzątali u siebie zamiast pouczać innych a co niektórzy mają duże,o do roboty na swoim podwórku .
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
!?
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
A mąż akceptował tą sytuację?
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
Ogarnąć się można ale codziennie widzisz tą niemoc dzień na dzień.
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
Tu się w państwie polskim dużo tuszuje a adwokaci to tam jak słyszałam z ust zony adwokata że to są adwokaci diabła i coś w tym jest.
Maria Tendera
Maria Tendera 18 dni temu
Nie wszyscy lekarze chcą się zajmowac taki chorymi dziećmi a państwo polskie daje ochłapy na zamknięcie ust młodym mama
Aurela Partyka
Aurela Partyka 18 dni temu
Ból ściska za serce .Aurelia z Roosendaal w NL
Py Śka
Py Śka 18 dni temu
Bardzo mi przykro z powodu tego co wydarzyło się w Pani życiu. Jest to ból nie do wyobrażenia. To okropne, że teraz w Polsce będzie przechodzić to tyle kobiet. Ja sama jestem w ciąży z drugim dzieckiem i szczerze bardzo się boję.
Kody Meyers
Kody Meyers 10 dni temu
to po co jestes w ciąży? dlaczego masz dzieci? poważnie pytam
Karolina Murat
Karolina Murat 18 dni temu
Wspolczuje bardzo jest to ogromny bol,ale rozne sa w zyciu sytuacje.W wypadku samochodowy m zginal moj maz a mnie Bog zostawil przy zyciu ,nie bylam zdolna do pracy wyslali mnie na chorobowe .caly proces trwal pare miesiecy I pieniazki dostalam za pol roku ,pomogli mi obcy ludzie .a na dodatek zostalam sama z dziecmi uczeszczajacych do szkoly .to tak w skrocie przetrwalam .
ppgzst
ppgzst 18 dni temu
Wspaniała Kobieta, wzór Matki, wzór Dobrego Człowieka.
Małgorzata Janik
Małgorzata Janik 19 dni temu
Wspaniala Kobieta....wpaniala matka.... wspanialy Czlowiek
Iga
Iga 19 dni temu
Z całego serca współczuję. Też to przezylam. Zrobiłam wszystko co mogę by dac synowi to co najlepsze w jego krótkim życiu. A gdy umierał w Poznanskim szpitalu, pani anestezjolog oraz ordynator ponizaly Nas, rodziców jak smieci. Nigdy im tego nie wybacze.
Anonim
Anonim 20 dni temu
Biedna, współczuję ci bardzo i niech szlag trafi tych wszystkich zajebistych lekarzy którzy gówno wiedzą!!! Zjeby
Kamila
Kamila 21 dzień temu
Co za silna i mądra kobieta.. bardzo jej współczuje. Takie wywiady dużo uczą, szczególnie mnie- bo tak naprawdę nie widzimy jak wiele dobrego mamy w swoim życiu.
Legion Sonata
Legion Sonata 22 dni temu
Widziałem kilka wywiadów z Matkami które straciły swoje dziecko ale ten chyba był dla mnie najbardziej przerażający. Ta Kobieta wygląda jak cień samego siebie, w jej głosie prawie nie widać życia, mam nadzieje że mimo takiej tragedii dojdzie do siebie
Revert FPV
Revert FPV 22 dni temu
Niby wszystko fajnie historia itp. Ale nic nie było wytłumaczone żadne skróty choroby itp wiec to jest tak jakby ktoś mówił kodem
Gosia Gosia
Gosia Gosia 23 dni temu
Większość personelu w polskich szpitalach jest takich .... przeżyłam to z własnym dzieckiem
soniusska
soniusska 23 dni temu
Cudowna i silna kobieta. Zycie się jeszcze do niej uśmiechnie. Wierze w to.
Mara Nocna
Mara Nocna 23 dni temu
Kiedy lekarze mówili mi o tym, że prawdopodobnie mam raka też zrobili to bez żadnych emocji, jakby od niechcenia... Pamiętam, że i ja, i moja mama wyszłyśmy stamtąd zapłakane, bo dopiero co wróciłam do normalności po poprzedniej operacji... Lekarze są bohaterami, ale niestety większość z nich nie ma za grosz empatii...
Justyna Kittner
Justyna Kittner 24 dni temu
Podziwiam szczerość 💘 współczuje z całego serca życzę dużo siły / będzie lepiej 🥰
reddish007
reddish007 26 dni temu
wszystkiego dobrego kochana... wspaniala z Ciebie mama
Random Team
Random Team 26 dni temu
I mówią, że kobiety to słaba płeć... 💔
Krisfifty27
Krisfifty27 26 dni temu
dziękuję i życzę zdrowia, siły i radości.
Patryk Stef
Patryk Stef 27 dni temu
Wspaniała matka nie poddała się o do końca walczyła i co najważniejsze trwała przy dziecku. Absolutne przeciwieństwo rozszalałych z nienawiści feministek
Mara Nocna
Mara Nocna 23 dni temu
Wiesz, że ta kobieta popiera aborcję, prawda?
MsSpa2007
MsSpa2007 27 dni temu
Ogromnie wzruszająca historia p.Agaty i jej synka. Nie mogłam powstrzymać płaczu, tyle cierpienia... zdążył powiedzieć "mamo"....
Kapucynka
Kapucynka 27 dni temu
Ten film pokazuje w końcu całą prawdę. Tu akurat sytuacja, że okazało sie pod koniec ciąży. Jednak ile kobiet jest skazanych(od początku ciąży) na takie cierpienie przez to, że wszedł zakaz aborcji z powodu wady płodu. Trzymaj się
Kapucynka
Kapucynka 20 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady Sama sobie odpowiedziałaś. Część by wybrała tak część tak. Jednak decyzja powinna należeć to matki. Jak się znajdziesz w takiej sytuacji zrozumiesz. (chociaż mam nadzieje, że nigdy się w niej nie znajdziesz. Ani w niej nie byłaś). Owszem dziecko zdrowe może być agresywne. Ale można mu wytłumaczyć, że to coś złego. Zresztą ono nawet wie, że to coś złego. Dziecko z zespołem downa często tego nie rozumie. Możesz to nazywać morderswem, ale szczerze bez wahania od razu bym takie dziecko zamordowała. Dla swojego dobra bo jestem egoistką, ale i dla dobra dziecka. Bo uważam, że nie zasługuje na takie życie. Nikt kto nie choruje nie zrozumie. Sama ciężko choruje. Nabyłam chorobę (tak to można nazwać) w raz z rozwojem mojego życia. TZ. nieswoiste zapalenie jelit i inne choroby. Czasem mam ochotę krzyczeć. Jakoś się z tym żyje. Ale, gdybym urodziła się z jakimiś innymi chorobami. Jak zespół downa. Wolałabym, aby mama mnie od razu wyskrobała. Może ty byś chciała tak żyć. Mam też nadzieję, że przebywałaś wśród takich dzieci i starałaś się im pomóc.
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 22 dni temu
@Kapucynka to, że część ludzi by wybrała śmierć zamiast życia to nie znaczy, że wszyscy niepełnosprawni by tak wybrali.
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 22 dni temu
@Kapucynka aha, czyli mam rozumieć, że dziecko bez zespołu Downa, zdrowe dziecko nigdy nie będzie agresywne?
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 22 dni temu
@Kapucynka i bardzo dobrze, że te kobiety których nie stać na aborcję, nie będą miały możliwości na dokonanie tego morderstwa.
Kapucynka
Kapucynka 22 dni temu
​@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady Teraz zacznie się prawdziwy problem. Dziewczyny zaczną sobie robić prawdziwą krzywdę. Zamawiając różne specyfiki z internetu. I nie idąc potem do lekarza. Aborcja jest legalna, ale dla ludzi, którzy mają pieniądze . Co z kobietami, które ich nie mają? Nie mają jak dokonać aborcji. A skoro nie stać ich na aborcję, to jak ma ich być stać na wychowanie dziecka. Na jego kształcenie w przyszłości itd. A co mówić o dziecku upośledzonym. Nie wiesz chyba jakie są takie dzieci. To nie durny filmik z interentu, który pokazuje słodkie małe dziecko z zespołem downa. O nie nie... dzieci z zespołem downa potrafią zgwałcić własną matką. Walnąc inne dziecko krzesłem, albo zrobić swoje potrzeby na środku. Oczywiście są różne stopnie zawansowania danych chorób. Jednak ile te dziecko ma miłości, tyle równiez ma w sobie agresji. Spytaj się dorosłych z niepełnosprawnością wrodzoną oraz sprawnym w pełni wykształconym mózgiem. Znaczna część powie, że gdyby miały wybór urodzić się, a matka miała by dokonać aborcji. Wybrałyby aborcje. Bo nie musiałyby cierpieć i przechodzić tych tortur. Jak operacje, rehabilitacje i masa innych fizycznych wad. A co mówić o psychice. Znam masę z tych ludzi. Znaczna część zostaje odtrącona, ale nawet nie mowa o rówieśnikach. Mowa czesto o rodzinie od dziecka czują się ciężarem. Bo nie oszukujmy są nim. Niektóre w jakimś wieku trafiają do domu dziecka. Bo rodzice myślą, że dadzą radę, ale jednak np w wieku 6 lat uświadamiają sobie, że nie mają siły. Co czuje takie dziecko nagle trafiające do takiego miejsca? Jedyne co umiecie powiedzieć to. Wez odpowiedzialność chciałaś dziecko. Tak dużo z nas chce, ale nie takie. Albo drugi ulubiony argument. Bóg miał plan dla takiego dziecka. Z jakiegoś powodu się tu pojawiło. A ktoś myśli o tej matce? Nie każda jest tak silna jak pani z filmiku. Nie każda znajdzie w sobie tyle siły. Nie ma tu dopowiedzianej całej prawdy. Ale jak pani również mówi. jej dziecko nie ma tak dużego zaawansowania upośledzenia. Co również jest gigantycznym szczęsciem
Lena Masłowska
Lena Masłowska 27 dni temu
Bardzo współczuję.. 💔 silna ,wspaniała kobieta.
Katarzyna Zofia
Katarzyna Zofia 28 dni temu
Jedno co mogę napisać, to to że bardzo Pani współczuję. Wiem, że żadne słowa nie dadzą ulgi w cierpieniu, ale proszę wiedzieć, że jestem z Panią myślami. Mam nadzieję, że ma Pani wsparcie w rodzinie i bliskich. Trzymam za Panią kciuki.
Dawid Tulej
Dawid Tulej 28 dni temu
Sam mam MPD I sam potrzebuje pomocy innych ale tak czy sisk pełny podziwu jestem
Marteczka Marta
Marteczka Marta 28 dni temu
Pani bierze siłę z pamięci do swojego dziecka i miłości. To Filipek i jego życie, i jakby każda mama na swoje życie i dziecko....Pozdrawiam Serdecznie Panią i duzi sił i wiary życzę ..
Miki Mause
Miki Mause 28 dni temu
Płaczę...... Umarłabym razem z dzieckiem.
Devi Divine
Devi Divine 28 dni temu
i gdzie ci wszyscy pfo life ja sie pytam??? gdzie ich pomoc takim matkom, rodzinom? :(
Devi Divine
Devi Divine 7 dni temu
chyba nie masz dzieci... to tak nie działa
paula 91
paula 91 8 dni temu
O czym Ty mówisz? Mogła się nie godzić na cesarkę i dać mu odejść. Chyba miała wybór
Jan Gozdecki
Jan Gozdecki 28 dni temu
Współczuję jest mi Pani niesamowicie przykro. Doceniam za to że umie Pani o tym mówić, jest to ogromny trud. Życzę dużo siły i szczęścia ❤
Ewa Ch.
Ewa Ch. 29 dni temu
Poruszający wywiad, dający do myślenia. To bardzo przykre że ludzi spotykają takie tragedie. Wszystkiego dobrego
Walus46
Walus46 29 dni temu
I JAK??? GDZIE SĄ TERAZ TWARDZIELE I OBROŃCY "ZA ŻYCIEM" ITP??? Gotowi z uniesionym czołem podjąć się i podołać takiemu wyzwaniu? Nie ma?.... A Pani...mega szacunek. Ogromna siła, nie do opisania, doskonale rozumiem,co przeżywała. A służba zdrowia jak większość w kraju...szambo niestety i wielokrotnie bestie, nie ludzie.
Walus46
Walus46 8 dni temu
@paula 91 ktoś chyba zupełnie nie zrozumiał kontekstu..
paula 91
paula 91 8 dni temu
Condor tego mają obrońcy życia? Tragiczne życie spotkało tego chłopca. Może trzeba było go nie ratować, dać sobie spokój. Po co miała cierpieć cała rodzina?
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński 29 dni temu
7 metrów pod ziemią powinni zaprosić tego faceta na wywiad: plpost.info/chat/vNvThX-3k46veGU/wideo.html
Tilleruez
Tilleruez 29 dni temu
Rozpłakałem się, słysząc o krytycznym przełomie podczas ratowania życia na SORze... Mogę tylko próbować sobie wyobrazić jak wielki to ból, gdy matka pozwala odejść dziecku, o które tak mocno przez całe jego życie się starała i któremu całkiem się poświęciła. Dobrze, że już nie cierpi i wierzę, że spotkacie się znów w lepszym miejscu
NullPointer
NullPointer 29 dni temu
Pani Agato (mam nadzieję, że trafi Pani na ten komentarz i go przeczyta), jeżeli Pani poukłada się wewnętrznie po tym wszystkim - a wierzę, że tak się stanie - będzie Pani miała dodatkowy atut w pracy jako psychoterapeuta, ponieważ nikt nie potrafi tak skutecznie wpłynąć na osobę, która przeszła traumę, jak druga osoba, która przeszła traumę. Pacjenci z pewnością będą odczuwać przy Pani, że jest ktoś, kto ich rozumie, więc tym chętniej skorzystają z konstruktywnych rozwiązań wychodzenia z kryzysów, które będzie im miała Pani do zaoferowania. Życzę dużo siły!
Klaudia Borysiak
Klaudia Borysiak 29 dni temu
Państwo jedyne co potrafi to zakazywać aborcji a potem jak dzieciak już się urodzi nie do użytku to ,,spadaj na drzewo i radź sobie sam'' a głupie klechy potrafią tylko pieprzyć frazesy o świętości życia chociaż sami gówno robią i gówno mają pojęcie o realiach życia. W życiu nie zdecydowałabym się na wychowywanie chorego dziecka. Nie miałabym ochoty na taką wegetację.
Kody Meyers
Kody Meyers 10 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady to się ciesz i rodz ich milion
Klaudia Borysiak
Klaudia Borysiak 23 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady życzeniowe myślenie. Jeżeli kobieta chce aborcji to ją zrobi bez względu na zakazy i zrobi to zarówno w Polsce jak i za granicą.
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 23 dni temu
A ja się bardzo cieszę, że weszła ta ustawa zakazująca aborcji, przynajmniej skończy się to mordowanie nienarodzonych dzieci.
Mangozjeb w ramenie tonący
Mangozjeb w ramenie tonący 29 dni temu
Dlatego jestem za aborcją, nie każda kobieta jest w stanie udźwignąć śmierć własnego dziecka :(
Kody Meyers
Kody Meyers 10 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady wariatka
Mangozjeb w ramenie tonący
Mangozjeb w ramenie tonący 23 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady XD
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 23 dni temu
#stopaborcji #preczzestrajkiemkobiet
Alienos
Alienos 29 dni temu
Podziwiam tą Panią że mogła mówić takie straszne rzeczy bez żadnych łez
Maciej K.
Maciej K. Miesiąc temu
Tacy lekarze powinni byc pociągani do odpowiedzialności dyscyplinarnej
Mei Misaki
Mei Misaki Miesiąc temu
Zycze Pani duzo sily🥺🥺🥺
Aneta Mackowiakk
Aneta Mackowiakk Miesiąc temu
Mądra, doświadczona, młoda kobieta!
Noor Simpson
Noor Simpson Miesiąc temu
Mój syn urodził się zdrowy. Po szczepieniu w wieku 13 miesięcy przestał chodzić. Urodził się w Uk. Potem cofnął się w rozwoju do niemowlęcia. Ma 10 lat, autyzm i głębokie upośledzenie umysłowe. Od 3 godzin jestem z nim sama w szpitalu. Lekarze podejrzewają białaczkę. We wtorek punkcja szpiku i trepanobiopsja. Od 9 lat koszmar i Bóg wie jeszcze co nas czeka. Jestem u kresu sił.
Noor Simpson
Noor Simpson 27 dni temu
@Oliwka Jastrząbek Z całego serca dziękuję
Oliwka Jastrząbek
Oliwka Jastrząbek 27 dni temu
Życzę powodzenia i dużo sił!
Anna Dz.
Anna Dz. Miesiąc temu
😞przykre mocno gdy słucham Tego. BOŻE 😇😮😥
Barbara Szeląg
Barbara Szeląg Miesiąc temu
Bandczubkowanielekarzymasakratylkopaniwspolczuc
marhi153
marhi153 Miesiąc temu
Współczuję... Przytulam...
01 02
01 02 Miesiąc temu
Co na prawdę znajduje się w szczepionkach? czym jest np to-> projectspeak. net/what-is-mrc-5-who-owns-the-patent
Adrianna Szymczak
Adrianna Szymczak Miesiąc temu
Bardzo bardzo jest mi przykro, że musiałaś patrzeć na cierpienie własnego dziecka. Bądź silna.
Bastek
Bastek Miesiąc temu
Co tam się tak tłucze w tle przez cały odcinek?
x x
x x Miesiąc temu
Życzę Pani bardzo dużo siły,bardzo mi przykro,jest Pani bardzo silną Kobietą.
Katarzyna Bednarska
Katarzyna Bednarska Miesiąc temu
Czy wie ktoś jak nazywa się konto na Instagramie bohaterki?
Mest Debest
Mest Debest Miesiąc temu
5000 zł miesięcznie za podtrzymywanie dzieciora przy życiu, ładnie farmeceutyczne hieny żerują na cudzym nieszczęściu, w ogóle strata hajsu totalna, w Sparcie by to lepiej rozwiązali
Kody Meyers
Kody Meyers 10 dni temu
mogłaby mi dać
fra nia
fra nia Miesiąc temu
Czy taki szczękościsk to w skutek padaczki? Bardzo mi przykro, ściskam Panią mocno
Ewa Borkowska
Ewa Borkowska Miesiąc temu
I są tesz rodzice którzy niby mówią że kochają a robią różne rzeczy wskazujące że niedorosli do założenia rodziny bo jak się ma rodzinę to się ponosi za nią odpowiedzialność nie tylko finansową i swoją madrosciom
Mira Salvatore
Mira Salvatore Miesiąc temu
W takiej sytuacji to prawdopodobna śmierć wcale nie jest nastawianiem się na najgorsze. Wręcz przeciwnie... Co to za "życie" w takim stanie?
Edim
Edim Miesiąc temu
Jakbym usłyszał taki tekst od tej Ordynator to chyba bym ją zamordował. Powiedzieć coś takiego matce której dziecko umiera?! Nie wyobrażam sobie, przez co musiała przechodzić ta kobieta. Podziwiam jej siłę.
Beata Michalska
Beata Michalska Miesiąc temu
Dziękuję za tę szczerość i niezwykłą otwartość. Podziwiam hart ducha. Życzę Pani wszystkiego dobrego na dalsze życie
Tomasz M.
Tomasz M. Miesiąc temu
I nasuwa mi się myśl na temat protestów kobiet , czym różni się chore dziecko w łonie matki od takiego dziecka narodzonego. Aborcja! aborcja! = zabicie takiego dziecka bo przecież ono jest nieuleczalnie chore, a jednak nie jak powiedziała ta Pani "jesteś bardzo chory ale jesteś" I mimo traumy którą przeżyła jest mu wdzięczna za to że był krótko ale był i w sercu zostanie na zawsze. Było ciężko ale iskierka nadziei była i uśmiech dziecka który zapamięta na zawsze. a kobieta która dokonuje aborcji nie będzie mieć nadziei, nie zobaczy uśmiechu a wręcz przeciwnie do końca życia może mieć wyrzuty sumienia ... co by było gdyby urodziła
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 23 dni temu
@Skyla 2839 To wcale nie jest powód do tego, aby te kobiety miały prawo do zabicia własnego dziecka. To jest robienie samej sobie wygodnego życia. To jest pójście na łatwiznę.
Skyla 2839
Skyla 2839 Miesiąc temu
Może kobiety poddające się zabiegowi aborcji nie są tak silne psychicznie i lepszym dla nich rozwiązaniem będzie usunięcie (aka w Twoim rozumieniu "zabicie") dziecka, ponieważ większą traumą dla nich by było ujrzenie twarzy nowonarodzonego i już umierającego dziecka, aniżeli jego śmierć w łonie?
bookofmaniac ig
bookofmaniac ig Miesiąc temu
Proponuje rozmowę z nastoletnia matka, taka która urodziła przed pełnoletnoscia
Zaneczka
Zaneczka Miesiąc temu
Żal mi tych kobiet wystawionych przez PIS na czuwanie przy umierającym dziecku. Niedowierzanie,że państwo polskie nie pomaga wystarczająco-smutek,że to wszystko to teoria żeby szczuć ludzi i powodować tyle cierpienia. To jest ustawa za życiem czy gehenną powolnego umierania?
Zaneczka
Zaneczka 23 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady widzę chore myśli i nienawiść-proszę do mnie nie pisać.
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 23 dni temu
@Zaneczka no ja nigdy bym nie zamordowała własnego dziecka, nawet gdyby miało się urodzić z trzema głowami.
Zaneczka
Zaneczka 23 dni temu
@Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady dopóty ty lub ktoś z twoich bliskich nie przeżyje takiej traumy i nie poświęci lat,oby dni na pożegnanie dziecka. Niestety ale brak empatii nie pomaga,a życie kiedyś i do nas zapuka.
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady
Brokatowe nożyczki Słodkiej Ady 23 dni temu
Bardzo dobrze, że weszła ta ustawa zakazująca aborcji. Nareszcie skończy się to mordowanie nienarodzonych dzieci.
Dawid Holiński
Dawid Holiński Miesiąc temu
Życzę dużo siły
Woźniak Izabela
Woźniak Izabela Miesiąc temu
Tak bardzo Pani współczuję.. straciłam dziecko i płacze dziś jak słyszę Wasza historię.. modlę się za Was
Joanna Budzanowska-Pfeifer
Joanna Budzanowska-Pfeifer Miesiąc temu
Jest Pani Wspaniałą mamą. Zapewnili Państwo dziecku miłość i troskę jakiej brak wielu dzieciom. Dziękuje za to świadectwo.
alicja hresiukiewicz
alicja hresiukiewicz Miesiąc temu
Pan dr. Barszcz Zawsze witał się z Grzesiem. Jak z dorosłym - patrząc mu w oczy i podając dłoń. I zawsze powtarzał Grzesiowi, że łatwo jest zapamietać jego nazwisko, bo barszcz to zupa. I Grześ zapamiętal, że zupa i nigdy nie powiedział inaczej, niż "Pan dr. Rosół"... Nie wiem jak i dlaczego, ale był jedynym lekarzem, który potrafił porozmawiać poważnie z 8-letnim chłopcem o jego chorobie. Dlaczego jedynym ? Jest takie powiedzenie, że słowa ranią. Dlaczego lekarze - świetni specjaliści w swoich dziedzinach jednoczesnie tak bardzo potrafią ranić słowami, milczeniem, niechetnym spojrzeniem? - mama Grzesia
Rafik
Rafik Miesiąc temu
Myślę, że warto byłoby poruszyć ważny temat w ostatnim czasie - leczenie psychiatryczne w Polsce. Pieniądze, które miały być przeznaczone na wsparcie psychiatrii dziecięcej zostały oddane pewnej stacji telewizyjnej. Z chęcią opowiedziałabym jak to wygląda ze strony nieletniego, a później już pełnoletniego pacjenta
Monika Witczak
Monika Witczak Miesiąc temu
❤❤❤
Kinga Bugaj
Kinga Bugaj Miesiąc temu
Matko! Ile czlowiek jest w stanie zniesc. Okropnie smutna historia tej rodziny. ❤️
Mata - Patoreakcja
5:42
SBM Label
wyświetleń 19M
KęKę - Nie mów mi prod. Chris Carson
3:07
Takie Rzeczy Label
wyświetleń 718K
Co można wyczytać z ludzkiego ciała? - 7 metrów pod ziemią
29:00
Mata - Patoreakcja
5:42
SBM Label
wyświetleń 19M
KęKę - Nie mów mi prod. Chris Carson
3:07
Takie Rzeczy Label
wyświetleń 718K
Sarius - Biały Lew (prod. @atutowy)
3:08
ANTIHYPE
wyświetleń 597K
Sylwia Grzeszczak - Prawda o nas [Official Music Video]
3:52
RAU PERFORMANCE - JAK MAKŁOWICZ
3:52
RAU PERFORMANCE
wyświetleń 45K
Bayera - Lalę poznałem (Official Video)
3:10
BayeraMUSIC
wyświetleń 499K