WYSTĄPIENIE SPECJALNE SZYMONA HOŁOWNI 23.10.2020

  wyświetleń 204,676

Szymon Hołownia

Miesiąc temu

Komentarze
TWARDOWSKY
TWARDOWSKY 10 dni temu
Mam pytanie, dlaczego jeśli chodzi o nas to jest to aborcja a jeśli to kurczak to jest to omlet?
TWARDOWSKY
TWARDOWSKY 10 dni temu
George Carlin o aborcji, konserwatyści proszę zapiać pasy: plpost.info/chat/08ytoafHvJ5rjqg/wideo.html
JAROSLAW BRZEZINSKI
JAROSLAW BRZEZINSKI 10 dni temu
Sekciarz
KubsoNik Official
KubsoNik Official 13 dni temu
Czekaj czekaj, przecież Ty płakałeś nad konstytucją a teraz już jesteś jej przeciwny?
Pawel Gabrysiewicz
Pawel Gabrysiewicz 16 dni temu
Proszę "Staję dzisiaj przed wami" i "przejmie pałeczkę" więcej nie wstawiać w pierwsze 15 sekund wystąpienia! 😂
grzeskoo2
grzeskoo2 16 dni temu
To mowil moj Prezydent ,Prezydent mojego kraju! Dziekuje Panie Szymonie za ta nadzieje ktora Pan nam daje. Pelne poparcie dla Pana. Pozdrawiam.
Malka Art
Malka Art 20 dni temu
Dwa cytaty: 'W moim systemie wartości aborcja zawsze jest złem'. Oraz kolejne stwierdzenie: 'Chętnie będę dyskutował z lekarzami, psychologami, etykami, a przede wszystkim z kobietami, czy np. zespół Downa powinien być przesłanką umożliwiającą aborcję". Jak chce pan dyskutować z kimkolwiek, zaczynając z pozycji pierwszego aksjomatu? Pan zabiera właśnie miejsce na tę dyskusję, likwiduje je. Co w pana 'systemie' oznacza termin 'zło'? Widzę z dalszych wypowiedzi, że najbardziej pana boli w poczynaniach tego patologicznego mezaliansu prawicowej władzy z kościołem właśnie możliwość wywołania odwrotnej reakcji społeczeństwa, mianowicie legalizacji aborcji do 3ciego miesiąca bez żadnego powodu - to jest pana problem. Tego się pan obawia. Wg pana, to jest zło. Bije z pańskiej wypowiedzi potworny fałsz, obłuda wręcz, ponieważ jasno deklaruje pan orientację na uniemożliwianie kobietom aborcji. Obawia się, jasno to artykułując, zjazdu zaufania do kościoła. To jest wręcz niewiarygodne! Niedopuszczalne w przypadku człowieka z ambicjami sięgającymi najwyższych stanowisk państwowych. Pan nie może rządzić. Ma pan umysłowość przesiąkniętą swoją własną wersją duchowości i bogobojności, i to jest dokładnie to, z czego Polska i jej obywatele powinni się wyleczyć i czego powinni unikać za wszelką cenę! Skandaliczne jest to, że tele-ewangelista wpycha się na stołki władzy, która z definicji powinna być świecka. Wszystkie aktualnie obudzone demony, wszystko, co najgorsze w historii Polski, to 'zasługa' kościoła właśnie i wyprania umysłów ludzi, uczynienia ich niewolnikami tej instytucji. Przestrzegam wszystkich ludzi przed popieraniem Szymona Hołowni, to jest neo-prawica, której nie wolno dopuszczać do władzy.
Zuza Wszędybył
Zuza Wszędybył 22 dni temu
Podziwiam w Panu to, że jest Pan w stanie oddzielić swoje poglądy (jednoczesnie ich nie tracąc) od tego, co jest dobre/pożądane dla ogółu. Niesamowicie tez imponuje mi pokojowe podejście - żeby rozmawiać. Chcoiaż nie wiem czy w tym kraju ludzie umieją w ogóle to robić, bez rzucania się sobie do gardeł. Jest też parę rzeczy, z którymi się z Panem nie zgodzę, z różnych racji. Jednakże to jest w tej chwili mniej istotne, bo jak najbardziej popieram to, że powinnismy w tym momencie stać razem. Jest w historii wiele przykładów na to, że podzieloną grupą - krajem, narodem, jakimś stowarzyszeniem - prościej jest rządzić, prościej jest manipulować, robić z nimi co się chce. A jak jesteśmy razem to co innego. Jak to mówią w kupie siła, bo kupy nikt nie ruszy ;) Mam tylko nadzieję, że więcej osób to zobaczy i zamiast dzielić się na frakcje najpierw pozbędziemy się tego paskudztwa, które ktoś nazwał "rządem", a dopiero potem bedziemy dyskutować nad resztą.
Małgorzata Noszczyk
Małgorzata Noszczyk 23 dni temu
Masz moje poparcie.
Adam Cenian
Adam Cenian 26 dni temu
Super Panie Hołownia
krzysztof K
krzysztof K 26 dni temu
Popieram w 100 % .Wspaniała przemowa. Już wiem na kogo będę głosował. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Malgorzata Malgorzata
Malgorzata Malgorzata 27 dni temu
Marze o takim przywodcy jak Pan dla kolejnych pokolen, dosyc juz prywaty Kaczynskiego.
Robert Janas
Robert Janas 28 dni temu
Panie Hołownia - opowiada Pan brednie. Chce Pan na tym co się dzieje aktualnie zebrać trochę punktów. Pan poczyta Konstytucję.
marek parapter
marek parapter 29 dni temu
Brawo!!!!
alternative history
alternative history Miesiąc temu
No i to rozumiem, a nie jakiś płacz.
Robert Cholewka
Robert Cholewka Miesiąc temu
Szymonie jesteś Wielki masz mnie aż się wzruszyłem. Jarosław i jego pisiory tak łatwo nie odpuszczą może być wojsko na ulicach lub cenzura i wyłączony internet! Łatwo nie będzie
Elżbieta Sz.
Elżbieta Sz. Miesiąc temu
wpolityce.pl/spoleczenstwo/524483-swiatowy-zakon-szatana-odprawil-czarna-msze o aborcję w Polsce prosili złego, ludzie otwórzcie oczy szerzej i włączcie może myślenie, Hołownia gada szybko ale głupio
Jerzy Bandura
Jerzy Bandura Miesiąc temu
Jest Pan mądrym człowiekiem Panie Szymonie. Aż miło Pana posłuchać.
Odbyt Konia
Odbyt Konia Miesiąc temu
To będzie MÓJ prezydent, a nie ta miernota na smyczy tego leśnego dziada.
Iwona Adamska
Iwona Adamska Miesiąc temu
Jestem pod wrażeniem!,!🤔👽
Adam Nowak
Adam Nowak Miesiąc temu
Nie jest pan wierzacy Nie ufam panu po tych slowach
Adam Nowak
Adam Nowak Miesiąc temu
Nie zgadzam sie
bofooit gojo
bofooit gojo Miesiąc temu
Brawo!
Elzbieta Armata
Elzbieta Armata Miesiąc temu
Dziękuję!
Emily An
Emily An Miesiąc temu
Wspaniałe
DyzioTheDreamer
DyzioTheDreamer Miesiąc temu
Powtórka z rozrywki. Kilka miesięcy po wyborach wezwania do walki o władzę poprzez manifestacje i burdy uliczne. A może trzeba było odważnie zadeklarować chęć zmiany zapisu o aborcji w Konstytucji podczas kampanii prezydenckiej parę miesięcy temu? Skoro jest w kraju tak powszechne poparcie dla takiej zmiany, fotel prezydenta był w kieszeni, tak czy nie? Dlaczego p. Hołownia tego tak nie załatwił? Przegapił okazję, czy może raczej dobrze wiedział, że taki ruch mógł osłabić jego szanse wyborcze? Jestem ciekaw odpowiedzi na to pytanie.
bofooit gojo
bofooit gojo Miesiąc temu
Popieram przedstawione mysli i rozwazania. Rodacy weżcie to sobie do serca
hen ko
hen ko Miesiąc temu
Dokładnie tak..jakie to pokrzepiające że jest taki człowiek jak Szymon, mówi dokładnie to co wielu ludzi ma w sercach gdzieś głęboko..
Piotr C.
Piotr C. Miesiąc temu
Mądra wypowiedź. Bez obrażania.
Kasia Balu
Kasia Balu Miesiąc temu
Tylko sam Hołownia ,bez żadnych przydupasów ,bo inaczej skończy jak Petru.!
Emily An
Emily An Miesiąc temu
Piękne słowa. Perfekcyjna treść. Mądrość. Prawda. Przekazuję dalej.
teresa zajac
teresa zajac Miesiąc temu
Dziekuje P. Szymonie poruszajace slowa
kazimierz głaz
kazimierz głaz Miesiąc temu
Szkoda, że Mama nie skorzystała z tego pseudo prawa wobec takiego madrali....
Kazimierz Meler
Kazimierz Meler Miesiąc temu
Jestem za Mądrą słowa
hen ko
hen ko Miesiąc temu
Szkoda ze sie nie popłakał
Ksabi
Ksabi Miesiąc temu
Bardzo podobała mi się ta wypowiedź mimo, ze dotąd Pana nie wspierałem. Zacznę z większym zainteresowaniem śledzić Panskie wypowiedzi i działania. Pozdrawiam, obywatel, ojciec, mąż
Mateusz Błachut
Mateusz Błachut Miesiąc temu
Szkoda ze nie wspomniał Pan o podjudzaniu ludzi również przez lewice nie bacząc na epidemie i potencjalne ofiary. Tak to zgadzam się z Panem w pełni. Pozdrawiam.
Czarli W
Czarli W Miesiąc temu
Jeżeli pan J. Kaczyński tworzy II PRL, to kim był gdy Solidarność obalała PRL-wską władze? Daje to wiele do myślenia. Człowiek umęczony starym komunistycznym systemem ucieka od jego rozwiązań i dyktatury. A może zwyczajnie podszył się pod zasługi innych tamtych czasów i zabrał ich chwałę dla siebie ?
the attic
the attic Miesiąc temu
Pitolenie o pitoleniu. Takich złotych słówek słuchaliśmy już wiele razy. Hołownia jest pacynką telewizyjną i robi show , którego nauczył się w tv. Nie wierze w te jego żałosne wypowiedzi. Jest niewiarygodny . I żaden z niego polityk. Ma poparcie ludzi , którzy znają go z tv i są na poziomie rozrywki , którą on oferował w tejże tv. Współczuję wyznawcom poziomu intelektualnego.
Łukasz Paluch
Łukasz Paluch Miesiąc temu
Komik musi pozostać komikiem. Oredzie komika.... no ja pier.... :DDDDDD
Andrzej Urban
Andrzej Urban Miesiąc temu
Kaczor tchórzem był zawsze dobrze pamiętam lata 80-e miałem już 30 chował się za innych i dalej to czyni im szybciej go usuniemy tym szybciej młodzi ludzie zmienią zdanie o jak najszybszym wyjeździe z tego naszegt i ich fomu
Marek Potepa
Marek Potepa Miesiąc temu
Popieram przedstawione mysli i rozwazania. Rodacy weżcie to sobie do serca
krzysztof m
krzysztof m Miesiąc temu
No to gdzie ty byłeś Polski patriotyczny katoliku jak działo się to : plpost.info/chat/ybqqbHKivomqiH4/wideo.html Trzeba był myśleć, teraz to im możecie , soli na ogon nasypać , Ustawa 1066.
Bartosz Cacko
Bartosz Cacko Miesiąc temu
Jak facet nie przeszedł w turze na prezydenta to dałem sobie spokój bo wiedziałem że będzie rozpierdol. Mi bliscy nie wierzyli, z kilkoma w rodzinie po rozmowach politycznych nie rozmawiam, cieszyli się ze pierd**ony PiS.... daje. Są dotacje, są pieniądze. Teraz placza że zakład jego mały się nie utrzyma, że pierdoli te 500+bo jego standard był wyższy, bo to chore itd, nagle robi wsparcie dla kobiet i jest razem z nami, że oszuści. Panie Szymonie szacunek i czekam na wcześniejsze wybory. Oby Pan w jakikolwiek dobry sposób ta nasza ziemie wyprostował.
Ada Ad
Ada Ad Miesiąc temu
Konstytucja Konstytucja Kwaśniewskiego i Trybunał Jaruzelskiego
sannio komi
sannio komi Miesiąc temu
Piękne wystąpienie!
hermann sprenga
hermann sprenga Miesiąc temu
Szanowny Panie ! Swoim wystäpieniem uchylil Pan niebo dla poniewieranych w godnosci Matek ktöre w chwale dziecka bozego dobrze zrozumianej, decydujä sie na obrone wlasnej godnosci poprzez wziecie na siebie odpowiedzialnosci za czyn do ktörego zmusza ich wolnosc dziecka bozego oraz dbalosc o godne zycie ich dziecka. Skazywanie na potepienie takich kobiet jest bezprawiem i gwaltem na ich prawie do wolnosci decyzji w imie swietej dbalosci o dobro dziecka. Zaden system spoleczny nie ma prawa do wymuszania na nich przyzwolenia by w swietle bezprawnej tyranii rodzily przyszle ofiary dla rezimu ktöry doprowadzil swojä opiekä zdrowotnä i spolecznä do tragedii coraz wiekszej ilosci niewinnych ofiar zrodzonych z tych warunköw. Dziekuje Panu z calego serca za obrone shanbionej i hanbionej godnosci kobiet. Pan jest takze po Twojej stronie Szymonie.
sannio komi
sannio komi Miesiąc temu
Zgadzam sie. Z panem w 100% tak trzymac podnosi pan na duchu nas matki dziewczyny i babcie pozdrawiam
P. Ch.
P. Ch. Miesiąc temu
Piękne słowa. Perfekcyjna treść. Mądrość. Prawda. Przekazuję dalej.
mlexone
mlexone Miesiąc temu
Szkoda ze sie nie popłakał
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak Miesiąc temu
Szymon Holownia przemawia, a nasz Pan Prezydent , pierwszy obywatel RP z glowa w piasku . Brawo Panie Szymonie ! Az milo posluchac!
jadziazbysiu
jadziazbysiu Miesiąc temu
Brawo Szymon - takiego Szymona kocham i podziwiam
Joanna Chlebek
Joanna Chlebek Miesiąc temu
Patrzę z dumą na to, jak mój głos, który jak wielu twierdziło był głupi - "bo za pół roku słuch po Nim zaginie" - nie zmarnował się. Dziękuję.
Marta Bochenkiewicz
Marta Bochenkiewicz Miesiąc temu
To było bardzo potrzebne. Dzięki!
Adam Grol
Adam Grol Miesiąc temu
Ostre bardzo ostre ale jakże prawdziwe i bez doszukiwanie się kontekstu słowa. Pozdrawiam Pana.
Marta Saweczko
Marta Saweczko Miesiąc temu
Panie Szymonie ,jest Pan niesamowity .Mowi Pan dla nas i o nas .Dziekuje za te slowa .Czekam z rodzina na lepsze JUTRO .
Dawid S
Dawid S Miesiąc temu
Dobra już się nie podłączaj, jesteś taki sam jak ci z politycznego establishmentu.
Waldemar Sobieraj
Waldemar Sobieraj Miesiąc temu
Dlaczego Pana nie wybrano.Ja też nie popieram aborcji ale to każdy sam ma prawo decydować.
Natalia Jumping Freak
Natalia Jumping Freak Miesiąc temu
❤️
Nikola Kopa
Nikola Kopa Miesiąc temu
Trzymaj się Szymon! Do zobaczenia na wyborach !
Maryla Grandelis
Maryla Grandelis Miesiąc temu
Standing ovation!!!!!!
Barbara Walota
Barbara Walota Miesiąc temu
Zgadzam sie. Z panem w 100% tak trzymac podnosi pan na duchu nas matki dziewczyny i babcie pozdrawiam
Kubaws 19
Kubaws 19 Miesiąc temu
Piękne wystąpienie!
Lelushop
Lelushop Miesiąc temu
dla zasięgu, niech się niesie!
Bożena C.
Bożena C. Miesiąc temu
I to powinien być Prezydent
Maria Kowalska
Maria Kowalska Miesiąc temu
A po Kaczyńskim spłyną te słowa jak po nomen omen kaczce.
Krzysztof Kapliński
Krzysztof Kapliński Miesiąc temu
Czemu to gówno mi się pokazuje na głównej YT?
Tomasz Kajetan
Tomasz Kajetan Miesiąc temu
Panie Hołownia pan jest wydmuszka. Konstytucja konstytucja
Eла Elunia # STRAJK KOBIET
Eла Elunia # STRAJK KOBIET Miesiąc temu
Podoba mi się przemówienie, ale już mi się rzygać chce od namawiania do rozmów. Rozmowy nic nie dają, trzeba konkretnych działań. *Jestem za aborcją na życzenie kobiety* Kto chce, niech rodzi paskudztwa.
Waldek Smulkowski
Waldek Smulkowski Miesiąc temu
Głosowałem na Pana w Wyborach. Potem - przyznaję - przestałem śledzić rozwój Ruchu Polska 2050. Jednak dziś, po obejrzeniu tego filmu wiem, że głosowałem na właściwego człowieka!
Kazimierz Kołodziejczyk
Kazimierz Kołodziejczyk Miesiąc temu
Co to za bzdury? Gdyby nie Kaczyński, to z pewnością Polski już by nie było,gdyż wyprzedalibyście wszystko co Polakom przynosiło zysk Niemcom i Rosjanom,a przeciętnych Polaków wydalibyście na pastwę niemieckich i rosyjskich liberałów. Ziemię, też by wykupili za waszą zgodą,w zamian za lukratywne posady,a polskie rodziny wydalibyście na tułaczkę. Co do postawy wobec aborcji, jest pan za zabijaniem bezbronnych dzieci,a przy tym za swawolą seksualną i brakiem brania jakiejkolwiek odpowiedzialności,gdy pojawią się problemy po zapłodnieniu.
Biała Dama
Biała Dama Miesiąc temu
@Kazimierz Kołodziejczyk Ale Cię wzięło... I dobrze, o to mi chodziło. Jeszcze powinieneś razem z tymi setkami tysięcy kobiet i mężczyzn maszerować codziennie NA KOLANACH i żałować, że głosowałeś na PiS...
Kazimierz Kołodziejczyk
Kazimierz Kołodziejczyk Miesiąc temu
Tak w zasadzie to jesteś złośliwym agenturalnym trollem, dzaiłającym na szkodę Polaków.
Kazimierz Kołodziejczyk
Kazimierz Kołodziejczyk Miesiąc temu
@Biała Dama Ty jesteś nie białą damą,a czarną ,dama śmierci!
Biała Dama
Biała Dama Miesiąc temu
Bezbronny to Ty jesteś... z taką mądrością, z taką elokwencją, z taką znajomością rzeczy...
Mario Fij
Mario Fij Miesiąc temu
Ten gosciu moze tylko w TVN sprzatac
seeriu ciihy
seeriu ciihy Miesiąc temu
stanu stał na czele mojej Ojczyzny.
Mario Fij
Mario Fij Miesiąc temu
Pusta twarz ten czlowiek nie ma nic do zaoferowania kompletne zero
seeriu ciihy
seeriu ciihy Miesiąc temu
Jestem człowiekiem wierzącym, kobietą, matką dwóch adoptowanych chłopców. Jestem dumna, że głosowałam w wyborach na prezydenta, na Pana Szymona. Tak, chcę
Biała Dama
Biała Dama Miesiąc temu
Wystąpienie niewątpliwie było doskonałe, jeśli miało taaaki odzew wśród przeciwników!!! Ponad komentarzy!!!
Tomasz Pajewski
Tomasz Pajewski Miesiąc temu
Bardzo dobrze powiedziane.
lu kas
lu kas Miesiąc temu
Mam tyle lat co Pan Panie Hołownia, ale pierwszy raz w tym śmiesznym kraju słyszę człowieka który mówi z sensem. Niech Pan się nigdy nie poddaje, NIGDY!!!
Rob Kowal
Rob Kowal Miesiąc temu
Brawo
Michal Korzen
Michal Korzen Miesiąc temu
Super, walczymy kulturalnie z obłąkańcami z wiadomo skąd
Malone
Malone Miesiąc temu
ehhhh i właśnie tacy ludzie jak Hołownia będą wołać "Panie, Panie!" a Jezus im odpowie "nie znam Was"
ewa biwi
ewa biwi Miesiąc temu
Nie masz ty belki w oku przypadkiem?
Treneiro Vlog
Treneiro Vlog Miesiąc temu
Zdecydowanie najrozsądniejszym głos w tym całym syfie
Flash Thunder
Flash Thunder Miesiąc temu
Ale ma wory pod oczami...
Dawid Bernat
Dawid Bernat Miesiąc temu
🇵🇱
Andrzej Hołownia
Andrzej Hołownia Miesiąc temu
Rewelacyjne niezwykle mądre przemówienie
MONOLIT22
MONOLIT22 Miesiąc temu
Tylko żebyś znów nie płakał
Kris BIEGunka team
Kris BIEGunka team Miesiąc temu
Atak policji! Wojna! Marsz o Wolność! Zostaliśmy zagazowani! Brutalne aresztowania! plpost.info/chat/173LY5CVvGtsa5w/wideo.html
K. Z.
K. Z. Miesiąc temu
Nie głosowałem na Pana, tylko na Pana Bosaka. Od niedawna odciąłem się od wspierania Konfederacji, w tym i Pana Bosaka, a do Pana, Panie Hołownia, nabrałem po tym filmie większego szacunku. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Nie dajmy sobie zwariować w tym chorym kraju.
Agnieszka Klimas
Agnieszka Klimas Miesiąc temu
Jestem człowiekiem wierzącym, kobietą, matką dwóch adoptowanych chłopców. Jestem dumna, że głosowałam w wyborach na prezydenta, na Pana Szymona. Tak, chcę takiego Prezydenta. Podpisuję się w całości pod jego wypowiedzią. Wiedza, rozsądek, kultura osobista, szacunek dla drugiego człowieka i jego poglądów-tak, chcę aby taki mąż stanu stał na czele mojej Ojczyzny.
nt tb
nt tb Miesiąc temu
za to o zycie wieczne corki juz sie pan nie martwi. mega hipokryzja
nt tb
nt tb Miesiąc temu
a pan to robi z empatii czy gra na tym temacie??
nt tb
nt tb Miesiąc temu
Szymon Hołownia 66,6 tys. subskrypcji przypadek?
ewa biwi
ewa biwi Miesiąc temu
66,8 i rośnie. Przypadek ? Czasem jedziemy z prędkością 66,6 . Przypadek ?
lif i już
lif i już Miesiąc temu
Żaden Katolik żałosne Hołownia pokazuje lewackie korzenie
lif i już
lif i już Miesiąc temu
Faryzeusz
ewa biwi
ewa biwi Miesiąc temu
Tak, znam kilku, ładnie się ubierają i mają okrągłe brzuszki
gtoss chddy
gtoss chddy Miesiąc temu
Panie Szymonie jest Pan przykładem, że gdyby wygrałby Pan prezydenturę, to byłby to najlepszy wybór. Potrzeba Polakom dialogu, nie agresji.
Mariusz B.
Mariusz B. Miesiąc temu
Panie Szymonie - to jest wypowiedź godna prawdziwego prezydenta wszystkich Polaków. Popieram Pana w 100%
Danuta Kuźbicka
Danuta Kuźbicka Miesiąc temu
Takich ludzi nam potrzeba.Dziekuje panie Szymonie bardzo.⚘
Krzy K
Krzy K Miesiąc temu
Slaby ten katolik - zly nienawistny i klamczuch ....
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
Powiedziała prawa ręka Chrystusa, weź się nie ośmieszaj tym szczekaniem.
Jolanta
Jolanta Miesiąc temu
madrze mowi i bravo za prawde!! pozdrawiam z Galway Tj..Rydzyk I Kaczor dwie falszywe osoby...potwory!!!
gtoss chddy
gtoss chddy Miesiąc temu
PiS oraz Konfederacja to partie które nigdy nie powinny mieć wpływów i władzy,A kler nie powinien mieszać się do polityki. Głosowałam na Holownie i nadal to popieram.
Elka 14
Elka 14 Miesiąc temu
Panie Szymonie, wielki szacun, brak mi slow uznania dla Pana za tresci ktore Pan glosi. Jestem z Panem...
Kasia Cygan
Kasia Cygan Miesiąc temu
Popieram w stu procentach, nie dajmy się podzielić! Miał Pan mój głos i nadal to podtrzymuje💛. Najwyzszy czas, aby Pan Kaczyński usunął się z polityki.
tarik akhmed
tarik akhmed Miesiąc temu
Aborcja prawem kobiety, nie klechy, kaczora, Rydzyka, średniowiecze, zacofanie, ciemnogród, polski grajdoł Europy, polski obóz pracy taniej siły roboczej Oświęcim 21 wieku koszmar milionów Polaków
leopold dunajewski
leopold dunajewski Miesiąc temu
SZACUNEK,PANIE SZYMONIE
WOLF
WOLF Miesiąc temu
BE ZE DU RA: "dzisiejsze prawo staje się jutrzejszym zwyczajem".
Madzia12344
Madzia12344 Miesiąc temu
Dobrze powiedziane, brawo.
adam stepien
adam stepien Miesiąc temu
Fajny ten katolik,taki nie za katolicki
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
@adam stepien To ty jesteś marionetkią walocą przekazami dnia - tłumaczę wprost, bo nie dotarło. Zapewne i tak nie dotrze...
adam stepien
adam stepien Miesiąc temu
@Anna Anna no tak napisalem k tym kto jest marionetka kom. U góry.
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
@adam stepien No i jednak walnąłeś przekazem dnia- już się dookreśliłeś, kto jest marionetką.
adam stepien
adam stepien Miesiąc temu
@Anna Anna eee nie sekciarstwo xd. Szymon holownia to marionetka, ale nie Katolik,
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
@adam stepien Jakoś do mnie przemawiają czyny Hołowni, a zupełnie nie trafia twoje literalne sekciarstwo. Zanim coś zakażesz, stwórz warunki do godności, a nie odwrotnie- to zasada państwa świeckiego i patrz katolik Hołownia to rozumie. AMEN.
baba dziada
baba dziada Miesiąc temu
0:55 "W moim systemie wartości zabijanie ludzi, którzy się na mnie krzywo spojrzą jest złem, ale [...] jestem świadomy tego, że w Polsce nie żyję dziś sam, i że miliny rodaków mojego poglądu w tej sprawie nie podzielają". Panie Szymonie, nie jesteś moim rodakiem, ale zwykłym barbarzyńcą okupującym ten kraj jak miliony tobie podobnych polaków. Tylko barbarzyńcy czynią tematem debaty publicznej możliwość zabijania bezbronnych istot. Zwierzętom byście tego nie zrobili, ale ludziom dajecie możliwość wyboru. Bóg cię wilku w owczej skórze jeszcze z tego rozliczy!
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
@baba dziada Jak braknie argumentów, to bydlę wyłazi, klasyczny przykład prezentujesz. Agresja przy uzależnieniu też jest typowa.
baba dziada
baba dziada Miesiąc temu
@Anna Anna ...ale za to musisz zdobyć atencję i się pomądrzyć jak każda głupia baba. Nie żebrz o nią już więcej. Abortuję cię z tej dyskusji na moje życzenie youtubowym przyciskiem "Ignoruj szczekaczkę".
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
@baba dziada Nie muszę znać się na dragach żeby rozpoznawać człowieka na haju, podobnie jak nie muszę pić, żeby rozpoznać pijaka.
baba dziada
baba dziada Miesiąc temu
@Anna Anna Widzę, że znasz się na dragach. Nie chcę wiedzieć skąd.
Anna Anna
Anna Anna Miesiąc temu
Przestań brać tak silne dragi.
Steal This $100,000 Diamond, You Keep It
14:03
RUTKOWSKI I BOREK - HEJT PARK #109
1:53:03
Kanał Sportowy
wyświetleń 414K
"NIE, PANIE KACZYŃSKI!"
07:31
Szymon Hołownia
wyświetleń 204K
Szymon Hołownia o wierze, ewangelii, kościele
26:44
Andrzej Wrzołek
wyświetleń 174K
Analiza oświadczenia Jarosława Kaczyńskiego
20:00
Steal This $100,000 Diamond, You Keep It
14:03
RUTKOWSKI I BOREK - HEJT PARK #109
1:53:03
Kanał Sportowy
wyświetleń 414K
5 Times Diego Maradona Shocked The World!
5:01
10 Największych WPADEK na świecie
13:44
TOP10Wszystkiego
wyświetleń 408K
Słoń - X | Prod. Chris Carson (OFICJALNY TELEDYSK)
3:41
Brain Dead Familia
wyświetleń 387K