17. Potrącenie w parku

  wyświetleń 188,379

Stop Cham Warszawa

13 dni temu

Klient w krawacie miał być mniej awanturujący.

►Fanpage: StopChamWarszawa
►Twitter: Stop_Cham_W_wa
►Instagram: stopchamwarszawa
►Patronite: patronite.pl/StopChamWarszawa

P R Z E C Z Y T A J Z A N I M S K O M E N T U J E S Z
Drodzy Widzowie, ci, którzy nas popierają oraz ci, którzy nienawidzą...

Kilka słów wyjaśnienia.
* Autor nagrania nie musiał wzywać Policji od razu i spędzić w tym miejscu dodatkowych dwóch godzin. Mając mocny dowód w postaci filmu możemy zgłosić kierowcę w terminie późniejszym. Natomiast dzień po publikacji Policja sama zainteresowała się sprawą i zajmuje się nią Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.
* W Parku Bródnowskim prowadzone są prace modernizacyjne zbiorników wodnych. O ile plac budowy jest ogrodzony, to droga dojazdowa na budowę nie jest zabezpieczona w ogóle. Zarządca parku wyraził zgodę na dojazd wykonawcy samochodami dostawczymi i ciężarowymi. Każdy pojazd powinien mieć umieszczony w widocznym miejscu identyfikator, a także mieć przy sobie zezwolenie z Urzędu Dzielnicy.
* Wykonawca był zobowiązany zabezpieczyć dojścia do alej stosownymi barierkami - nie zrobił tego.
* Wedle naszej wiedzy, osoba uwieczniona na filmie nie jest pracownikiem Wykonawcy.
* Wzdłuż 350 metrowej alejki jeżdżą samochody dostawcze, ciężarowe, a także samochody osobowe (bez widocznego zezwolenia). Po zachodniej stronie budowy są dwa wjazdy, między którymi kursują samochody ciężarowe, zawracają na kilka razy (co chwila cofając). Jeśli w pobliżu znajdzie się osoba starsza, osoba o kulach, na wózku bądź niewidoma - dojdzie do tragedii. Podczas manewrów wzdłuż po chodniku ginie od kilku do kilkunastu osób rocznie.
* Nagrywanie takich filmów, nawet jeśli nie zakończyło się przyjazdem Policji a kierowca nie został ukarany na miejscu ma sens. Oczywiście, że zależy nam na wyświetleniach, przez co możemy nagłośnić patologiczne zachowania kierowców na chodnikach (sic!). Dzięki zasięgowi tego filmu już dzień po publikacji:
- sprawą zainteresowała się Policja,
- odezwała się do nas Stołeczna Gazeta Wyborcza, która opisała sytuację w artykule,
- dostaliśmy mail od redakcji TVN 24 i Fakty TVN, które są zainteresowane, aby nagłośnić całe wydarzenia.

artykuł Gazety Wyborczej:
warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26811050,nagral-samochod-jadacy-alejkami-w-parku-kierowca-go-zwyzywal.html

przykładowe artykuły na temat śmiertelnych potrąceń pieszych przez kierowców jeżdżących pojazdami silnikowymi wzdłuż po chodniku:
www.transport-publiczny.pl/mobile/w-polsce-piesi-gina-nawet-na-chodnikach-59769.html
tvn24.pl/katowice/tychy-zginal-na-chodniku-pod-kolami-ciezarowki-ra994798-2613154
poranny.pl/smiertelne-potracenie-pieszej-na-chodniku-przy-ul-sklodowskiej-w-bialymstoku-kierowca-dostawczaka-trafi-do-wiezienia-na-16/ar/c1-14241769
---------------------------------------------------------

1. Art. 26 pkt. 3 ust. 3 "Kierującemu pojazdem zabrania się jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych."
Na chodniku nie stawia się znaków drogowych bo to chodnik. Nie ma znaku drogowego zakazującego jazdę wzdłuż po chodniku ponieważ.... jest to chodnik.
Zakaz jazdy wzdłuż po chodniku i przejściu dla pieszych zapisany jest w Prawie o Ruchu Drogowym (powyżej)
2. Zgodnie z art. 47 PORD zabroniony jest postój na chodniku z dala od krawędzi jezdni. Z dala od krawędzi, tj. np.: za słupkami, trawnikiem, drzewem lub innym pojazdem.
3. Większość zaprezentowanych nagrań przekazujemy na policję.
4. Nie planujemy obklejać szyb karnymi naklejkami, m.in. ze względu na kwestie prawne z tym związane.
5. Tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi. Dlatego ich nie cenzurujemy.
6. Nieważne, że jest szeroko i zmieszczą się „3 wózki dla dzieci i 3 TIRy”. Chodniki nie są przystosowane, by stały na nich samochody. Auta deformują ułożoną kostkę, a płyty chodnikowe pękają i ruszają się. Koszty naprawy ponoszą później podatnicy.
7. Tak, wzywamy Straż Miejską jeśli mamy do czynienia z nielegalnym parkowaniem.
8. Nie interesują nas żadne niuanse formalno-prawne, spory, niesnaski, brak miejsc parkingowych ani to, że ktoś się śpieszy, bo śpieszą się wszyscy i że „wszyscy tak robią," bo wszyscy tak nie robią.
9. Wiemy, że jazda rowerem po chodniku, czy przechodzenie pieszych w miejscach niedozwolonych to też jest problem, ale obecnie tym się nie zajmujemy.
stopchamwarszawa@gmail.com

Komentarze
Stop Cham Warszawa
Stop Cham Warszawa 10 dni temu
Drodzy Widzowie, ci, którzy nas popierają oraz ci, którzy nienawidzą... Kilka słów wyjaśnienia. ► Autor nagrania nie musiał wzywać Policji od razu i spędzić w tym miejscu dodatkowych dwóch godzin. Mając mocny dowód w postaci filmu możemy zgłosić kierowcę w terminie późniejszym. Natomiast dzień po publikacji Policja sama zainteresowała się sprawą i zajmuje się nią Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. ► W Parku Bródnowskim prowadzone są prace modernizacyjne zbiorników wodnych. O ile plac budowy jest ogrodzony, to droga dojazdowa na budowę nie jest zabezpieczona w ogóle. Zarządca parku wyraził zgodę na dojazd wykonawcy samochodami dostawczymi i ciężarowymi. Każdy pojazd powinien mieć umieszczony w widocznym miejscu identyfikator, a także mieć przy sobie zezwolenie z Urzędu Dzielnicy. ► Wykonawca był zobowiązany zabezpieczyć dojścia do alej stosownymi barierkami - nie zrobił tego. ► Wedle naszej wiedzy, osoba uwieczniona na filmie nie jest pracownikiem Wykonawcy. ► Wzdłuż 350 metrowej alejki jeżdżą samochody dostawcze, ciężarowe, a także samochody osobowe (bez widocznego zezwolenia). Po zachodniej stronie budowy są dwa wjazdy, między którymi kursują samochody ciężarowe, zawracają na kilka razy (co chwila cofając). Jeśli w pobliżu znajdzie się osoba starsza, osoba o kulach, na wózku bądź niewidoma - dojdzie do tragedii. Podczas manewrów wzdłuż po chodniku ginie od kilku do kilkunastu osób rocznie. ► Nagrywanie takich filmów, nawet jeśli nie zakończyło się przyjazdem Policji a kierowca nie został ukarany na miejscu MA SENS. Oczywiście, że zależy nam na wyświetleniach, przez co możemy nagłośnić patologiczne zachowania kierowców na CHODNIKACH (sic!). Dzięki zasięgowi tego filmu już dzień po publikacji: - sprawą zainteresowała się Policja, - odezwała się do nas Stołeczna Gazeta Wyborcza, która opisała sytuację w artykule, - dostaliśmy mail od redakcji TVN 24 i Fakty TVN, które są zainteresowane, aby nagłośnić całe wydarzenia. ► artykuł Gazety Wyborczej: warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26811050,nagral-samochod-jadacy-alejkami-w-parku-kierowca-go-zwyzywal.html ► przykładowe artykuły na temat śmiertelnych potrąceń pieszych przez kierowców jeżdżących pojazdami silnikowymi wzdłuż po chodniku: www.transport-publiczny.pl/mobile/w-polsce-piesi-gina-nawet-na-chodnikach-59769.html tvn24.pl/katowice/tychy-zginal-na-chodniku-pod-kolami-ciezarowki-ra994798-2613154 poranny.pl/smiertelne-potracenie-pieszej-na-chodniku-przy-ul-sklodowskiej-w-bialymstoku-kierowca-dostawczaka-trafi-do-wiezienia-na-16/ar/c1-14241769 Z wyrazami szacunku Stop Cham Warszawa
Kamil Mróz
Kamil Mróz 31 minuta temu
@FurinKazan Nie prosiłem, żebyś się przedstawił ale witam Panie przygłupie.
FurinKazan
FurinKazan 2 godzin temu
@Kamil Mróz ale z ciebie przygłup :)) pisz więcej bo zabawne w ch...
Kamil Mróz
Kamil Mróz 8 godzin temu
@Konrad Kirtz Ułomny to jest koleś który powołuje się na przepisy których nie ma. Tak mówię o tobie inteligencie
Konrad Kirtz
Konrad Kirtz 18 godzin temu
@Kamil Mróz taki jestes ulomny ze sam nie potrafisz znalezc, tylko prosisz o to innych? Komentarze tez ktos ci pisze bo literek nie umiesz znalezc? Nie osmieszaj sie.
Kamil Mróz
Kamil Mróz 3 dni temu
@Konrad Kirtz Oj czyżby jednak nie było takich przepisów a dupa piecze, że trzeba się przyznać do pisania bzdur? :D Taki obeznany w przepisach a nawet zacytować nie potrafi... :D
PanAndrzej 666
PanAndrzej 666 2 godzin temu
rozumiem ,że tak tego nie zostawiłeś ?
LooperX2
LooperX2 Dzień temu
Grzecznie prosił wypierdalać.
Jacek M
Jacek M Dzień temu
O cwaniaczek...no spokojny jesteś na maxa.... ja wiem nie warto...no ale po pierwszym tekście wypier...i próbie przejazdu wale mu lepa na pysk, bo szkoda z takim pajacem gadać
Karalajna Ka
Karalajna Ka Dzień temu
Bez urazy, ale wasz kanał w porównaniu do rosyjskiego, jest cienki.
anula1301
anula1301 Dzień temu
Do tego typa z samochodu: jesteś nikim, takim chodzącym gównem .
Mariusz Kołodziej
Mariusz Kołodziej Dzień temu
patologia sie robi na polskich ulicach... szkoda
Krzysztof Khn
Krzysztof Khn Dzień temu
Proszę o zakończenie ! To, ewidentnie kwalifikuje się do prokuratora.
Tomasz G
Tomasz G 2 dni temu
Aż ciężko uwierzyć, że ktoś świadom tego, że jest nagrwany popełnia gorsze wykroczenie niż do tej pory było udokumentowane.
Grzegorz Skiba
Grzegorz Skiba 2 dni temu
Jaki final akcji? Sprawa zgloszona na policje i delikwent ukarany?
Hubert J
Hubert J 2 dni temu
Kilkukrotne potrącenie pieszego. Jazda pojazdem silnikowym w parku. Jazda pojazdem silnikowym po chodniku. Rękoczyny. Wulgaryzmy. Groźby. W dodatku ciągnie tym Yarisem "przyczepkę" a do tego ten Yaris chyba nie jest przystosowany. Podziwiam za wstrzemięźliwość i zimną krew, ja bym nie dał rady, na bank bym coś mu rozjebał. Jak to się zakończyło?
Łukasz Jot
Łukasz Jot Dzień temu
Dla porządku - wypisz teraz "złe" rzeczy, które zrobił nagrywający.
Memorelo
Memorelo 3 dni temu
Jestem z Zielonej Góry, widać, sporo bliżej nam do zachodu. To co tutaj widzę to jakaś abstrakcja.
Cezar cezar
Cezar cezar 3 dni temu
Przecież ten kanał żyje z prowokowania kierowców. Obudźcie się. Stał i czekał, aż się doczekał, bo wiedział. Ponad 57k sub, bo Polacy naiwniacy myślą, że on to w dobrej wierze czyni🤣🤣🤣😭👍
Adrian Pajor
Adrian Pajor 3 dni temu
ludzie jesteście jebnięci czy tak kurwa ciężko było przejść obok auta.. pewnie autor nie raz wjechał pod zakaz bądź zaparkował na trawniku ale oczywiście chiał gościa ujebać i licze ze w nie dalekiej przyszłości karma wróci :)
Piotr M
Piotr M 3 dni temu
Sposób na kanał na YT? Patronite jest? A no jest. Rosyjski STOP CHAM już nie istnieje ale jest za to SADB World. Starsi panowie, odpowiedniej postury zrobili z tego niezły przemysł - taki reality show. Kanał można oczywiście dotować przez różnego rodzaje usługi typu Patronite. Wiadomo, racja jest zawsze po naszej stronie bo takie są przepisy ruchu drogowego i dbamy o bezpieczeństwo ale czy to nie jest przypadkiem sposób na zarabianie pieniędzy? Emocje, agresja dobrze się sprzedają.
Karlen
Karlen 3 dni temu
Haha pięknie Pan z Toyoty zrobił. Jeszcze liścia powinien udzielić nagrywającemu.
PanzerGlowa
PanzerGlowa 3 dni temu
Ja pierdziele ludzie... Nie zachowujcie się jak ameby... Skończy się to tak, że Pan dostanie mandat co najwyżej. A jakbyś mu wskoczył na maskę w parku i rozwalił szybę - to by sam wezwał policję, sprawa skończyłaby się w sądzie i musiałby się tłumaczyć czemu potrącił pieszego w parku. Facet jesteś dorosły, kiedy dyskusja z pospólstwem coś dała - Ci ludzie rozumieją tylko straty finansowe i przemoc. Rzucił się na Ciebie dajesz w mordę, potrącił skaczesz na maskę. W tej sytuacji jak pisałem prawem nic nie zdziałasz, a i prostak nic nie zrozumie... Następnym razem może być matka z dzieckiem i wtedy będzie "mondry" pszak po szkodzie.
DaneekPL Gra
DaneekPL Gra 3 dni temu
No widzę że w Warszawie więcej samochodów jeździ po chodniku niż po jezdni skandal. Popieram tych którzy pilnują tych oszołomów. Pozdrawiam
Rafał Trójmiasto
Rafał Trójmiasto 4 dni temu
👏
Dawid Socha
Dawid Socha 4 dni temu
Nagrajcie odcinek z warszawskimi koksami. Ciekawe jak wtedy będą reagować ,,warszafscy" kierowcy chodnikowi? Jak reagują rosyjscy wiemy. Potulnieją i z baranów robią się owieczki.
Nodi
Nodi 4 dni temu
I ci walnieci warszawiacy w akcji ach
Nodi
Nodi 4 dni temu
Ja bym ci od razu fange sprzedal. Juz mialem tak dwa razy. Zanim zaczeli nagrywac lezeli w krzakach.
Donlollo
Donlollo 4 dni temu
nagrywający się obsrał i nic mu nie zrobił buhahaha
totakie proste
totakie proste 4 dni temu
Warszawa to jednak pojebane miejsce. Mieszkają tam debile i idioci. Samo wybranie mr łajzy czaski świadczy o poziomie debilizmu mieszkańców. Sram na WAS🤣🤣🤣
d-_-b
d-_-b 4 dni temu
W 101% popieram eliminowanie patologii drogowej. Podziwiam Cię za cierpliwość bo po pierwszym popchnięciu u mnie zadziałałby system "albo on mnie do**bie albo ja jego" innej drogi by nie było...
1Fismol
1Fismol 4 dni temu
Zbierałem się jakiś czas żeby zostać waszym patronem i w końcu się zebrałem! Życzę wytrwałości :)
Michał Łaszczych
Michał Łaszczych 4 dni temu
Ja bym kolankiem po lampie poszedł, takiej ładnej, amerykańskiej...
Krzysztof Mościcki
Krzysztof Mościcki 4 dni temu
powiem szczerze mnie takie filmy juz nie wzruszaja , POLICJA ma to w dupie czy ktoś jeżdzi po parku, chodniku czy rozjeżdża ludzi, priorytetem POLICJI jest łapanie tych co biorą udział w demonstracjach, i lanie pałami tych co nie maja masek, reszta to HUJ
Bulka40000
Bulka40000 4 dni temu
No ja bym nie zachował tak zimnej krwi na miejscu Pana nagrywającego. Mam nadzieję, że kierowca będzie czesany bez mydła.
AlvarezTheDevil
AlvarezTheDevil 5 dni temu
Podziwiam Twoje opanowanie. Poważnie. Ja, już po pierwszym celowym uderzeniu samochodem w moje nogi, odśnieżyłbym pacjentem pół tego parku. To może i nie byłoby rozsądne, ale nie potrafiłbym się powstrzymać. Szacunek.
Tomasz Zabielski
Tomasz Zabielski 5 dni temu
Się nadajesz typ Cię prawie pobił i przejechał a Ty żadnej reakcji, po pierwsze gaz odrazu na mordę jak tylko z łapami wystartował po drugie jak Cię potrącił to bierzesz klucz lub coś i robisz ładny wzorek na masce
syldziki88
syldziki88 5 dni temu
Dwa kroki w prawo albo w lewo, ale nie - lepiej zrobić zadymę, niż nie robić problemów. Kierowca cham; pieszy matoł i pieniacz.
Karamasi
Karamasi 5 dni temu
Usuńcie tego psychopatę z naszych dróg! Policja i prokuratura do dzieła. Co za psychol.
Klaudiusz Kalm
Klaudiusz Kalm 5 dni temu
Zwykły prowokator, nie ma w życiu prawdziwych problemów tylko się kłaść komuś pod auto
Tomasz Bobkowski
Tomasz Bobkowski 5 dni temu
Dożywotnio zabrać prawo jazdy !!!
limaczek
limaczek 5 dni temu
ta "ścieżka" w parku wygląda jakby tam więcej aut jeździło.
Świadek mimo woli
Świadek mimo woli 5 dni temu
Czy przestępca z samochodu został zatrzymany, czy jak to w Polsce, dalej "róbta, co chceta"?
Lolo Lolek
Lolo Lolek 5 dni temu
Jak ja uwielbiam tych samozwanczych szeryfow... Jak nie bedzie pilnowal alejki to bedzie pilnowal lewego pasu na autostradzie.... Ale to wszystko do czasu, smialbym sie gdyby porysowal ta maske lub wgniutl i przyszloby mu zaplacic z 2000zl...
Radoll
Radoll 5 dni temu
Nowy film Barei?
mario z
mario z 5 dni temu
Lepiej jak w 3 się poruszcie, bezpieczniej .ale ogólnie szacun wielkie za to co robicie ,
Andrzej Bieżuński
Andrzej Bieżuński 5 dni temu
O czym tu dyskutować. Przepisy ogólne mówią, że jeśli z jakichkolwiek powodów ruch pieszy i kołowy jest na tej samej drodze, to samochód bezwzględnie musi ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Dureń w samochodzie myślał, że jest ponad prawem bo kopie rowy w parku.
Makss Gamer83
Makss Gamer83 5 dni temu
więcej filmów prosimy
Sweet Johnson
Sweet Johnson 5 dni temu
A drugiego pojazdu dlaczego nie zatrzymał?
donlevy1978
donlevy1978 5 dni temu
Bo drugi to pojazd służb miejskich z żółtym kogutem.
ramirezgregor
ramirezgregor 5 dni temu
Niby krawat i drogi samochód, ale koleś to zwykły cham i prostak. Na dodatek ma ewidentny problemy z kontrolowaniem emocji.
XghostlockX
XghostlockX 5 dni temu
Mógł Ci wpierdolilc telefon zabrać i po problemie
Ku Kiz
Ku Kiz 5 dni temu
Studenciki szukali zadymy bo nie mają co robić. Szkoda ze go nie przejechał..
NesTo
NesTo 5 dni temu
Co chlopowi przeszkadza że typ sobie przejedzie przez park musi się przyjebać od razu spoleczniak głupi
NesTo
NesTo 5 dni temu
Co za patologia, jeden lepszy od drugiego 😭
Bartłomiej Plichta
Bartłomiej Plichta 5 dni temu
Cały dzień czekałeś żeby to nakręcić???🤣 czytałem trochę i to faktycznie jest „droga” aby wszyscy którzy poprawiają ten park mogli tam dojechać, rozumiem zdenerwowanie pretensje problem z infrastrukturą ale ludzie dajcie sobie trochę na wstrzymanie - wszyscy... i Pan nagrywający i Pan jadący. Zazdroszczę... żebym ja miał tylko takie problemy w życiu.
Piotr Kurek
Piotr Kurek 5 dni temu
To oprócz potrącenia, co jest wykroczeniem, jest naruszenie nietykalności cielesnej co jest przestępstwem art. 217 KK rok pierdla oraz narażenie zdrowia i życia co również jest przestępstwem art. 160 KK 3 lata pierdla.
Wiktor Pawłowski
Wiktor Pawłowski 5 dni temu
A można by przeprosić .Przecież na co dzień nie jeżdżą tam samochody .
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
Zarządca terenu puścił tam samochody dostawcze i ciężarowe na budowę. Trochę nie w ten sposób powinna tam wyglądać organizacja ruchu wśród pieszych, a ta osobówka nie miała praw się tam znaleźć.
artur zalewski
artur zalewski 6 dni temu
piwko dla kierowcy, też takich "społeczniaków" nie trawię
XxX XxX
XxX XxX 6 dni temu
W krawaciku haha
Gi gi
Gi gi 6 dni temu
To był człowiek niebezpieczny dla społeczeństwa
Raf Wwa
Raf Wwa 6 dni temu
Szkoda Twoich rąk. Zaopatrz się w rękawiczki taktyczne np mechanixy czy inne
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
@gtoss chddy Nagrywający był chamem? A jakie szkody spowodował?
gtoss chddy
gtoss chddy 6 dni temu
Tak się zapomniał w nagrywaniu chamów, że nagrał sam siebie :) Miejmy nadzieję, że filmowiec beknie za wywołanie awantury i szkody jakie spowodował.
Otas
Otas 6 dni temu
Kamerzysta dal dupy !Zamiast po potraceniu upasc na ziemie i wzywac policje to sie brandzlowal z kierowca.Lipa !!!
gtoss chddy
gtoss chddy 6 dni temu
Kierujący definitywnie ma wszystko w dupie heh.
Karol Zab
Karol Zab 6 dni temu
Jelopem to ten pomaranczowy
Paweł Mistrzyk
Paweł Mistrzyk 6 dni temu
Autor nagrania to totalny kretyn. Skąd wie po co gość tam jechał itd. Żenada
Adam Majewski
Adam Majewski 4 dni temu
@Paweł Mistrzyk Wykonywanie pracy nie zwalnia z przestrzegania prawa. Bus z rębakiem to służby miejskie z żółtym kogutem.
Paweł Mistrzyk
Paweł Mistrzyk 5 dni temu
@Adam Majewski a jeśli wykonywał tam pracę więc miał helikopterem lecieć? Ten bus z rębakiem też tam był, może na innej drodze
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
A co to jest za różnica skoro kierujący nie miał prawa tam być?
christian6x
christian6x 6 dni temu
Gość co to nagrywa powinien zostać przejechany - wpierdala się pod maskę, pyskuje i dziwi się reakcji. Naprawdę, trochę rozsądku
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
W którym miejscu pyskuje?
Phoenix06 Aneser
Phoenix06 Aneser 6 dni temu
Kary pieniężne nic nie dają, w tym przypafku trzeba złamać obie ręce To dużo lepiej go nauczy
beedsj roiue
beedsj roiue 6 dni temu
Ale światła niewidzialności są :)
Jakto Jest
Jakto Jest 6 dni temu
Wielu nierozgarniętych pisze tu o potrąceniu. Czy wy rozumu nie macie? Pięścią zatrzymałby samochód i obronił się przed potrąceniem? A przecież celowe wejście pod nadjeżdżający pojazd, to wtargnięcie. Czyn karalny! Autorowi należy się kara jak psu buda!
Łukasz Jot
Łukasz Jot Dzień temu
@beedsj roiue Na początku ich filmy były nawet spoko, grzecznie tłumaczyli, zeby tu i tam nie stawać, ale najwidoczniej to nie przynosiło "profitów". Bo albo chodzi o kasę, albo o łechtanie swojego "ego". Przecież w takim miejscu, jak widzisz, że jest remont i samochody tam dojeżdząją... nikt normalny nie staje tam i nie przeszkadza w taki sposób xD rzucając się pod auto, bo jemu wolno tam stać. Oczywiście kierowce Yarisa poniosły trochę nerwy, ale litości - starszy typ, nawet jak ma prawo tam przejechać, bo dostął pozwolenie a park na czas remontuj jest pod ich zarządem - to nie ma obowiązku się tłumaczyć jakiemuś napaleńcowi z kamerą.
beedsj roiue
beedsj roiue 6 dni temu
Mam Wrażenie że tylko wkurwiacie ludzi. Byle jako szeryf pokazać że to ja mam rację i chooy.
szymon sobiecki
szymon sobiecki 6 dni temu
Ja osobiście hejtuje. Przecież wiadomo że ten człowiek jechał do pracy pewnie podstawić tą przyczepę jako socjal czy coś, a nie rozbić obóz w parku, no trochę pomyślunku.
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
@szymon sobiecki Zarządca terenu chciał być dobry i pozwolił na dojazd do budowy samochodom dostawczym i ciężarowym na dojazd alejką wśród pieszych. To jest zagrożenie gdyż 150 m dalej samochody ciężarowe wykręcają i cofają i są zagrożeniem dla seniorów, ludzi niewidomych i niepełnosprawnych. Samochodów osobowych tam nie powinno być w ogóle. Zarządca terenu powinien wyznaczyć inny dojazd albo zamknąć tą aleję dla pieszych. Za chwilę dojdzie do tragedii.
szymon sobiecki
szymon sobiecki 5 dni temu
@Adam Majewski wytłumacz mi proszę
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
Nie widzisz prawdziwego problemu tego remontu
Jacek Jacek
Jacek Jacek 6 dni temu
Najdziwniejsze w tym filmie jest yaris ciągnący camping 😁
Sara xxx
Sara xxx 6 dni temu
pierwszy raz widze na tym kanale że przegrał z kierowcą auta
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
@Jakto Jest A jakie przestępstwo popełnił?
Jakto Jest
Jakto Jest 6 dni temu
Przesadził z szeryfowaniem. Miejmy nadzieję że przegra też w sądzie.
sannio komi
sannio komi 6 dni temu
Ale światła niewidzialności są :)
Moriesto
Moriesto 6 dni temu
ja proponuje miec jakies ostre narzedzie i jak taki FRAJER nastepnym razem bedzie tak kozaczyl to przejsc obok i mu to auto slicznie zmodyfikowac ale nie nagrywac juz tego ;)
Moriesto
Moriesto 6 dni temu
@Jakto Jest i niby skad wiesz takie rzeczy? masz jakies dowody by poprzec swoje slowa?
Jakto Jest
Jakto Jest 6 dni temu
Nie jesteś pierwszym który na to wpadł i realizował. Problem w tym, że takich jak ty też "modyfikowano".
M K
M K 7 dni temu
łoooo gratuluję nerwów. Ja bym nie wytrzymał...
maiusz Krzyszkowski
maiusz Krzyszkowski 7 dni temu
,, Ja remontuje ten park''. Wielki pan prywaciarz cham zasrany.
Krzysztof Przewoźny
Krzysztof Przewoźny 7 dni temu
Nigdy, nigdy, ale to k... przenigdy nie będę się zwracał "proszę Pana" do kogoś kto kazał mi spierdalać. Rozumiem, że nagrywający chciał chamstwu przeciwstawić kulturę, ale to jego "proszę Pana" było bardzo nie na miejscu, ja się poczułem zażenowany. Cham odczytuje to jako oznakę twojej słabości, a nie moralnej wyższości, którą on i tak ma w dupie. Człowiek który mówi do mnie prosto w oczy żebym spierdalał musi liczyć się z możliwością, że dostanie ode mnie w ryj. Człowiek który celowo by mnie potrącił na chodniku, a potem lekkomyślnie wysiadłby z samochodu i kazał mi spierdalać z całą pewnością nie usłyszałby ode mnie "proszę Pana" tylko bym mu wyjebał w ten głupi ryj ktokolwiek by to nie był. Nawet w sensie prawnym nagrywający miał do tego prawo, został staranowany samochodem i zwyzywany, miał prawo się bronić. A on, pizda taka, na proszę Pana do niego, z jakim szacunkiem do Pana złamasa z Toyoty, aż mi wstyd za niego. Kulturalnie to należy traktować ludzi kulturalnych, a chama jak chama. Nie zawsze warto przypierdolić takiemu bo jak rozumiem nie to było intencją nagrywającego żeby eskalować konflikt, ale zawsze warto przynajmniej odpuścić sobie okazywanie chamowi szacunku poprzez formę "proszę Pana".
chding zuure
chding zuure 7 dni temu
Nagrywający to kretyn
Kamii1987
Kamii1987 7 dni temu
Kierujący definitywnie ma wszystko w dupie heh.
Ale Jaja
Ale Jaja 7 dni temu
Tak się zapomniał w nagrywaniu chamów, że nagrał sam siebie :) Miejmy nadzieję, że filmowiec beknie za wywołanie awantury i szkody jakie spowodował.
Adam Majewski
Adam Majewski 5 dni temu
Jakie szkody?
y x
y x 7 dni temu
Kierwoca Mógł poruszać się alejką parkową, jeśli stanowiłą np dojazd do posesji, a zapewne tak było, mógł posiadać adekwatne pozowlenia na poruszanie się tą drogą, lub wcale, jeśli administrator obszaru nie zapewnilinnego dostępu do jego posesji, pomijam kwestie zachowania kierowcy, to już są sprawy poza przepisami, z którymi walzcy pan obsztyfity samochodoza, ale dodać należy, że pan obsztyfity samochodoza sam sobie jest winien prowokacyjnym zachowaniem, a nie każdy jest mamą z dzieckiem i nie będzie grzeczny, zwlaszcza jeśli, np z jakiś wzlęgdów ma na przyklad robote do zrobienia na swojej posesji, brak dojazdu bo organa zawalily i nie ma innej drogi jak przez park, a na dordze jedynej możliwej stoi jakiś tam nagrywający i jescze się awanturuje....
Julita Matysiak
Julita Matysiak 7 dni temu
Kawał chama reszta kurwy
kmpwta
kmpwta 7 dni temu
Onet napisał, że "szeryf z kamerą" zniszczył auto i w ogóle sapał się zamiast przepuścić.
kmpwta
kmpwta 6 dni temu
@Ale Jaja przecieŻ widać, że został potrącony.
Ale Jaja
Ale Jaja 7 dni temu
Przecierz widać że niszczył!
Leszek Zatyka
Leszek Zatyka 7 dni temu
Mam nadzieje że ten ..el z Mokotowa będzie miał rozmowę z niebieski?? To jest napaść kwalifikowana z niebezpiecznym narzędziem 5 lat i jako taka powinna być zgłoszona . A nie jako wypadek czy potrącenie. PS. Zachowanie tego buraka uprawnia do obrony koniecznej i zatrzymania obywatelskiego. Gaz, paralizator , baton mogły by iść w ruch bo koleś stanowił zagrożenie dla życia i zdrowia. Dlatego proponuje noszenie i nie banie się używania przez waszą ekipę takich akcesoriów. Pozdrawiam.
SEKI
SEKI 7 dni temu
Czy po naruszeniu Twojej nietykalności (popychanie itp.) nie miałeś prawa się bronić? Np. Tekst: Właśnie została naruszona moja nietykalność, zostałem zaatakowany przez agresywnego osobnika. Teraz będę się bronił... I obić gościa. O próbie przejechania nie wspominając.
Ale Jaja
Ale Jaja 7 dni temu
Nagrał film jak napadł na kierowcę, to trudno będzie kitować że bronił się.
PIOTR WIŚNIEWSKI
PIOTR WIŚNIEWSKI 7 dni temu
Mam Wrażenie że tylko wkurwiacie ludzi. Byle jako szeryf pokazać że to ja mam rację i chooy.
donlevy1978
donlevy1978 6 dni temu
@Ale Jaja Jakie szkody?
Ale Jaja
Ale Jaja 7 dni temu
Może im przejdzie gdy zapłaci za szkody. Sam nagrał jak niszczy samochód.
FaraON
FaraON 7 dni temu
Dziś byliście w Esce
donlevy1978
donlevy1978 6 dni temu
Poka linka
szary tapicer
szary tapicer 7 dni temu
W momencie potrącenia automatycznie broniąc się wskakuję na przednią szybę próbując uniknąć uszkodzeń ciała i pan dalej nie jedzie ...
donlevy1978
donlevy1978 6 dni temu
@Ale Jaja ale jaja z Tobą
Ale Jaja
Ale Jaja 7 dni temu
Dzięki temu więcej zapłacisz za naprawę samochodu.
Soinas Doyi
Soinas Doyi 7 dni temu
Kary zalezne od dochodu, wysokie kary to jedyna szansa na to, zeby bylo w miare normalnie.
Robimy Kółka
Robimy Kółka 7 dni temu
Dlatego powinno się nosić gaz, popycha Cię raz, drugi i dostaje gazem po głupim ryju przez co nie jedzie dalej.
Soinas Doyi
Soinas Doyi 7 dni temu
rzeczywiście cham i prostak - oczywiście autor nagrania, taka menda - ormowiec z zamiłowania
chding zuure
chding zuure 7 dni temu
Chciałem coś napisać, ale nie mam zamiaru się wkurwiać.
parsiwalus
parsiwalus 7 dni temu
Nie odpuścił bym za chuja
parsiwalus
parsiwalus 6 dni temu
@donlevy1978 Szkoda wchodzić nawet w polemikę, właśnie takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że wiele osób jest w jakiś sposób, albo nie wykształcona albo uboga intelektualnie
donlevy1978
donlevy1978 6 dni temu
@parsiwalus On już drugi raz napisał byłysnOłeś. A już raz go poprawiałem.
parsiwalus
parsiwalus 7 dni temu
@chding zuure bystry jesteś jak woda w klozecie ***
chding zuure
chding zuure 7 dni temu
no ale błysnołeś!!!!jak flesz od smieny!!!!
Boguś
Boguś 7 dni temu
następnym razem polecam trzymać w ręce pęk kluczy ;)
Boguś
Boguś 6 dni temu
@y x przecież go potrącił xDDD Mówię o kluczach do domu na przykład, nie do srub xD Wywracasz się na maskę z kluczami w ręce i pamiątka zostaje ;)
y x
y x 6 dni temu
Oj nonto zwyczajnie się doigra jak tak zrobi wyłapie sztukę a w sądzie nic nie ugra ktoś powie, że bronił mienia
NoMoney
NoMoney 7 dni temu
policja się tym już zajmuje , to zgłosić na tv...szkoda że z liścia nie dostał , aaaa skoda ręki bo to by go kultury i tak by nie nauczyło....ale szacunku do innych może????Z liścia mu bym dał jako pouczenie od obywatela(wcześniej pauze w tel)
gotchisc
gotchisc 7 dni temu
Według mnie autor to dzban
ignac brzęczyszczykiewicz
ignac brzęczyszczykiewicz 7 dni temu
Nagrywający to kretyn
Piotr Bojar
Piotr Bojar 7 dni temu
No właśnie.. A co mnie to obchodzi.. Tekst samolubnego szeryfa. Powinno cie to interesować nadgorliwy trolu.. Tego drugiego auta pod koniec filmu nie zatrzymywales? Wszystko można załatwić z klasą a tobie tej klasy zabrakło. Kiedyś trafi kosa na kamień...i popukasz ale głową o asfalt;)
Logik
Logik 8 dni temu
Za takie zachowanie to już go z domu żona wywaliła, więc jedzie królewicz...
Logik
Logik 8 dni temu
Noś gaz ze sobą i duże klucze od domu. Zawsze się możesz ratować przed upadkiem... mając klucze w dłoni.
eMDe
eMDe 8 dni temu
Chamisko. On prosi rugając i wyzywając - no no. Matka go tego nauczyła, czy kolega gdy sprzedawał przyczepkę? Nasze przepisy powinny takich jegomości ładnie karać. A nie odwalać cyrk i traktować pobłażliwie no bo... Nie ma no bo. Pizdusie tak ochoczo wlepiają mandaty za maseczki, to niech zrobią coś z tymi niedzielnymi kierowcami.
Remixios
Remixios 8 dni temu
Tak jestem w pracy, kurwa remontuje ten park, spierdalaj ahahha wyjaśnił leszcza hahahahaha, dla Pana z Toyoty zimne duże piwo może zrobimy rzutke żeby jakby to osobnik zgłosił ewentualnie pomoc dla Pana prawna?
Logan11thMEU
Logan11thMEU 8 dni temu
zalatwcie sobie naklejki na szybe zeby nie moznabylo odjechac
darknes750
darknes750 8 dni temu
Ciekawe jak byś miał 2 metry i 140 kg to co by zrobil
Rafal Brodowicz
Rafal Brodowicz 8 dni temu
Najciekawsze jest to, że nikt nie zauważył jak dużą manipulacja ze strony nagrywającego jest ten filmik. Gość wraca alejką z miejsca gdzie prowadzone są prace w parku. Czeka na przejazd samochodu jadącego do miejsca robót ,nagrywa zgrywając nieświadomego jakichkolwiek prac z tyłu biednego pieszego. I myśli sobie nagram go, będę szeryfem i go wylegitymuje. A co? Przecież mogę , bo tak sobie pomyślałem. A wkurzę gościa i to pewnie nieźle. A co ja mam czas , mam telefon, nagram będę miał fajna oglądalność. Może jak go dobrze zablokuje i się wkurzy to odwali jakiś cyrk albo choć łaciną zarzuci🙃 ale mam chytry plan. No i proszę, udało się. Trafił na zdenerwowanego dzbana, który odwalił cyrk! Udało się!
Bartłomiej Pastuszczak
Bartłomiej Pastuszczak 8 dni temu
rzeczywiście cham i prostak - oczywiście autor nagrania, taka menda - ormowiec z zamiłowania
Jan Skiba
Jan Skiba 8 dni temu
Kary zalezne od dochodu, wysokie kary to jedyna szansa na to, zeby bylo w miare normalnie.
vinasu maaj
vinasu maaj 8 dni temu
zachował
Wojtek m
Wojtek m 8 dni temu
Samochodoza -choroba psychiczna w Polin,swój początek zaczęła w roku 2004 Brak reakcji milicji granatowej
vinasu maaj
vinasu maaj 8 dni temu
Z całym szacunkiem dla nagrywającego ale nie musicie szukać afery na siłę. Widać że gościu jedzie na budowę. Fakt jego zachowanie tragiczne. Mógł zadzwonić na police i
Pati B
Pati B 8 dni temu
no ale błysnołeś!!!!jak flesz od smieny!!!!
Adam Majewski
Adam Majewski 8 dni temu
BłysnĄłeś
ChrisZ
ChrisZ 8 dni temu
Gdzie on będzie kurwa wycofywać z tą przyczepą, ciężko jest mu pozwolić przejechać? Strata czasu obu stron. No cóż... nagrywającego ego nie pozwala ustąpić.
Dlaczego Sony nagle pokochało pecety
11:12
URSUS PIERWSZE ODPALENIE PO 10 LATACH STANIA W STODOLE
23:18
16. Znaki są po to, by je łamać
07:43
Stop Cham Warszawa
wyświetleń 109K
Kompilacja kierowców, rowerzystów i pieszych na Warszawskich ulicach
09:09
COŚ POSZŁO GRUBO NIE TAK!!! Takich FUR MARZEŃ NIE BYŁO!!!
1:11:10
Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam
wyświetleń 618K
15. Na cmentarz nie można przyjeżdżać (Powązki cz. 2)
23:47
nienawidzimy pieszych
09:57
samochodoza
wyświetleń 86K
SDZ99/1 Cejrowski: ŚWIAT UPADA 2021/2/22 Radio WNET
31:02
Wojciech Cejrowski
wyświetleń 401K
ANDRZEJ IWAN - MÓJ PIERWSZY RAZ #36
1:48:55
Kanał Sportowy
wyświetleń 198K
URSUS PIERWSZE ODPALENIE PO 10 LATACH STANIA W STODOLE
23:18
POWRÓT NA QUADA! GONILI NAS!?
8:09
Szumciak
wyświetleń 31K
E36 Full Body Workout
19:13
Buba Montuje
wyświetleń 35K