Pacjenci szpitala w Poznaniu: W nocy jesteśmy sami. Ludzie umierają (UWAGA! TVN)

  wyświetleń 1,279,783

Uwaga! TVN

14 dni temu

"Umieralnia", tak o jednym z oddziałów covidowych szpitala miejskiego w Poznaniu mówią pacjenci. - Zostawia się ludzi na całą noc i nie wolno nikomu wciskać przycisków alarmowych. Chorzy umierają, mimo wołania i krzyków - usłyszeliśmy.
Więcej reportaży tutaj: uwaga.tvn.pl/uwaga
Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn - pt g. 19.50. Sb-nd 19.45.
Subskrybuj: plpost.info
Skontaktuj się z nami: plpost.info/chat/37G6pGXSz6NqqoY/wideo.html

Komentarze
Łukasz
Łukasz 14 godzin temu
Łowcy skór drugi etap. Niewiadomo,o co chodzi o kasę. Empatia u medyków sprzedana. Pobudka!!!
Chris G
Chris G 15 godzin temu
W kwietniu udowodniono, ze Iwermektyna zabija koronawirusa. Od tego czasu wiele naukowych badan dookola swiata potwierdzilo, ze jest to fantastyczny lek na Covid-19. Na stronie Trial Site News/Ivermectin mozna znalezc wiele pozytywnych raportow z naukowych badan. Australijski profesor juz kilka miesiecy temu opracowal potrojna terapie na leczenie chorych na koronawirusa jak i na zapobiegiwanie jego zakazeniem: plpost.info/chat/npnNfGio0mmyn5g/wideo.html
Leszek Kowalski
Leszek Kowalski 17 godzin temu
GDZIE JEST ICH PRZYSIEGA
Jadwiga Buczyk
Jadwiga Buczyk Dzień temu
Nie do uwierzenia. Covid to Oszustwo, testy to Oszustwo, szczepionki to zmuszanie do samozaglady bo sa pelne smieci i smiertelnie.Syjonisci co rzadza swiatem chca naszej zaglady.
Kuśonn _
Kuśonn _ Dzień temu
Pora rozjebac ten kraj protestami XDDDD
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Dzień temu
rozumiem, że niewydolność systemu braki personalne, ale poszanowanie godności drugiego człowieka powinno być zawsze.
Mariola Kuryłło
Mariola Kuryłło 2 dni temu
Horror
Paweł Starczewski
Paweł Starczewski 2 dni temu
Myślałem że "służba zdrowia" i "system ubezpieczeń społecznych" umrą śmiercią naturalną, a tu zdycha na cov19 rozpętanego politycznie. Czy lekarze będą mieli możliwość leczenia ludzi?
Mona Liza
Mona Liza 2 dni temu
Wstyd mordercy
Mona Liza
Mona Liza Dzień temu
@zijuiy wttuy raczej po tym co sama przeszłam żadna propaganda tak to naprawdę wygląda
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Dzień temu
PROPAGANDA POLSKI WALCZ
Alicja Tkaczuk
Alicja Tkaczuk 2 dni temu
Ciesze sie,ze mieszkam teraz w holandii i tu sie lecze a opieka medyczna jest super!
MsGrzesiek10
MsGrzesiek10 2 dni temu
A w TV dalej będą nawijać że sa bardzo duże plusy bo zakażeń coraz mniej tylko po to by uspokoić ciemnote ..
Bolek Bolek
Bolek Bolek 2 dni temu
Wystarczy wejść w opinie o tym śpi talu nic dobrego.
niduoe stre
niduoe stre 2 dni temu
Boże, co to się dzieje w tych szpitalach...
EMILIANzsw
EMILIANzsw 2 dni temu
Co za syf..... wstyd mieszkać w takim kraju.....
Łukasz S.
Łukasz S. 3 dni temu
plpost.info/chat/utCXpGTCvrCHrJw/wideo.html Minuta 4:49 widać napis: SALA CHORYCH i pokój w szpitalu. Jak wygląda koronawirus Covid-19 w szpitalach - szokująca relacja z zachodniej Polski zakażeni koronawirusem, walka z koronawirusem, koronawirus szpital, koronawirus w Polsce, przeszli koronawirus, koronawirus poradnik, test na covid-19, walka z epidemią.
Alojz Ss
Alojz Ss 3 dni temu
Juz wiem z kąd taka umieralność na C19
niduoe stre
niduoe stre 2 dni temu
do użycia , mimo że oni nie wiedzą , jakie są jej niekorzystne działania na organizm , efekty tegoż będą monitorować po zaszczepieniu ludzi ...to są słowa lekarza (❓❓) , który
Barbara Kowalska
Barbara Kowalska 3 dni temu
Boże do czego to doszło 😬 pielęgniarki a pielęgniarki lekarze a lekarze i podwyszki chcą tragedia poprostu tragedia 😡
Ursula Kubica
Ursula Kubica 3 dni temu
To nie jest napewno zadna fikcja- czyli film.To jest rzeczywistosc! Dokladnie osoby w pewnej rodzinie przezyly smierc bliskiego, do ktörego personel cala noc nie przyszedl, pomimo ciezkiego stanu i wielokrotnych prösb m.inn. za pomoca dzwonka !!!. Polska sluzba zdrowia nie byla chyba nigdy az tak zdemoralizowana? Nie mozna znalezc slöw na to upodlenie! Wstyd, hanba i zbrodnia! Za to powinno sie tych ludzi karac, bo wykraczaja przeciw najwyzszemu dobru : ZYCIU I ZDROWIU ! Swiadomie!!! I to jako medycy !!! A i Ci, ktörzy sie do tego przyczyniaja i toleruja to, zasluguja takze na potepienie i ciezkie kary !!! Inaczej nie naucza sie, bo poczucie odpowiedzialnosci za tych im " pod opieke POWIERZONYCH" juz dawno zatracili !!!
Ella Bella
Ella Bella 3 dni temu
To jest szpital!!!!! czy mordownia ludzi ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ WSTYD I HANBA‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Marwil
Marwil 4 dni temu
Coś ta konferencja video zbyt dobrej jakości bez szumów, lagów, bijących klatek....podejrzane. Wygląda jakby nagrane i zmontowane.
Doti Lux
Doti Lux 4 dni temu
Jestem wstrząśnięta po obejrzeniu tego filmu, bo niedawno rozmawiałam z koleżanką ze Świdnicy, której umarła mama. Miała problemy z sercem i trafiła do szpitala, wykonano jakąś operacje. Po tygodniu stwierdzono u niej koronawirusa, z ledwością rozmawiała, była kompletnie osłabiona, ale zdążyła opowiedzieć jak pielęgniarki urządziły sobie jakąś imprezę i nie reagują na wołanie. W pierwszym momencie jej nie wierzyłam ale później pomyślałam sobie, że faktycznie... teraz kiedy nie ma odwiedzin czują się bezkarne. Niestety już nie żyje, więc nic więcej się nie dowiemy :( W kostnicy nie pozwolono obejrzeć jej ciała. Dziwne, wszystko dziwne hmm...
Łukasz w
Łukasz w 4 dni temu
I tego chciałeś Kaczyński żeby ludzie wzdychali i to jest lepsza twoja zmiana mam nadzieję że Bóg cie za to rozliczy
53 57
53 57 4 dni temu
polska służba zdrowia to sluzba ale chyba domom pogrzebowym
Mateusz Zawada
Mateusz Zawada 4 dni temu
PROPAGANDA POLSKI WALCZ
Michał Michał
Michał Michał 4 dni temu
"Saturacja spadł do zera" 😂😂😂 to chyba trup nieuku
Paula KB
Paula KB 4 dni temu
Brak lekarzy i pielęgniarek! To było do przewidzenia już lata temu. Absolutnie żadna partia nie zabrała się za to co jest najważniejsze! Nawet nie pomyśleli-że kiedyś sami będą potrzebować pomocy. Rzucili 500+ jak resztki ze stołu i mają ubaw. Służba zdrowia niestety jest już nie do podniesienia!
TO MMM
TO MMM 4 dni temu
To nie tylko w Poznaniu
Kamila Vicentini
Kamila Vicentini 4 dni temu
JA JESTEM PRZERAŻONA TO JEST NIE NORMALNE ...
Przemysław W
Przemysław W 4 dni temu
Juz wiadomo skąd duże liczby zgonów
Krzysztof Danielski
Krzysztof Danielski 4 dni temu
To dlatego nie wolno już mówić o służbie zdrowia tylko o ochronie...
Galeria 365
Galeria 365 4 dni temu
www.koronawiruswpigulce.pl - wypowiedzi niezależnych profesorów i lekarzy na temat epidemii. Ocenzurowane filmy, niewygodne fakty. Wyłącz tv, włącz myślenie.
Barbara Zebrowska
Barbara Zebrowska 4 dni temu
Oglądałam wywiad w telewizji niemieckiej RZĄDOWEJ‼️‼️‼️ ( pr.II ) , gdzie profesor (❓) wypowiadał się otwarcie na temat szczepionki 666, że jest dopuszczona w trybie awaryjnym do użycia , mimo że oni nie wiedzą , jakie są jej niekorzystne działania na organizm , efekty tegoż będą monitorować po zaszczepieniu ludzi ...to są słowa lekarza (❓❓) , który absolutnie nie krył się z tym , to jest PUBLICZNA TELEWIZJA , którą słuchają miliony , jaka jest reakcja ludzi z wypranym mózgiem , prawdopodobnie żadna i czekają na cudotwórczą „szczepionkę” 💉💀
soinu foig
soinu foig 4 dni temu
Boże to jest przerażające 🙁🙁🙁🙁 niech ktos im pomoże proszę !
Michal Szablonow
Michal Szablonow 4 dni temu
Do wszystkich 1 263 487 oglądających - materiał wygląda na zmanipulowany, brodaty (bart staszewski?) kręci rzekomo w nocy, a za oknami jest dzień ;) przyjrzyjcie się dokładnie, to daje do myślenia, że cała reszta teżniewiarygodna ... i cały misterny, politycznie kompromitujący plan TVN w pi*du! (podziękowanie dla DużegoBucha za spostrzegawczość)
Rafał Micoko
Rafał Micoko 4 dni temu
Lakarze i pielegniarki wywalczyly podwyzki. A teraz nagle ich brakuje ? Przed pandemia w nocy byly. Teraz nie ma personelu?
Michal Szablonow
Michal Szablonow 4 dni temu
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia podlega władzom samorządowym Poznania. Podziękujmy raz jeszcze tłumom na ulicach mimo obostrzeń, oraz przezydentowi miasta Poznania - Panu Jaśkowiakowi z PO (I piętro, sekretariat pokój 108, tel. 61 646 33 44, email: prezydent@um.poznan.pl), a tutaj kontakt do rzecznika szpitala staszek.rusek@szpital-strusia.poznan.pl ... TVN liczyło tylko na tanią sensację, hucpę i wizerunkowy atak, a tu trzeba działać!
soinu foig
soinu foig 4 dni temu
4 miliardy na TVP kilka tys kościołów 300 szpitali żal dalej idźcie ciemna maso głosować na PiS
Michal Szablonow
Michal Szablonow 4 dni temu
Jak widać kto zamieścił - "Uwaga! TVN", to już taki materiał śmierdzi na kilometr !!!!!!!! Pamiętamy ustawki TVN z "nazistami w lesie", ustawkę TVN z facetem, który kładł się na ulicy rzekomo pobity przez policję, ustawkę TVN z operatorami podrzucającymi butelki na śmietniku by je potem sfilmować, i wiele innych. TVN nie jest stacją informacyjną, jest telewizyjnym tabloidem, kreuje rzeczywistość alternatywną, żyje z manipulacji, w niej się wyspecjalizował do perfekcji, a ludzie którzy dali się ogłupić i bojkotują TVP, dali się de facto odciąć od informacji !!! Generalnie nie jest łatwo, mamy pandemię, szpitale pełne, personel walczy 24h/dobę, i majstrowanie obrazem/dźwiękiem tak by ich obśmiać lub krytykować jest conajmniej niegodziwe. Tymczasem femi-furatiatki z wulgaryzmami na pyskach, i błyskawicami w awatarach, właśnie na wezwanie TVN i opozycji chcą "obalać" rząd tłocząc się (par excellance) na ulicach .... dziękujemy TVN i opozycji za podtrzymywanie pandemii w kraju. Teraz TVN buduje dramaturgię, oczywiście obarczając za wszystko ... rząd ;) i podległe mu placówki. Kolejna ustawka ? Która to już ??? 1. Czy to szpital wojewódzki, a może podległy prezydentowi Poznania, bo jeśli to drugie to możemy podziękować władzom samorządowym/opozycyjnym, a takich niektórzy chcieli widzieć jako włodarzy całego państwa, zgroza i niedoczekanie! 2. Dlaczego komentujący brodacz (wygląda jak bart staszewski) tak spokojnie przechodzi, nie pomoże, i głupawo się odzywa do człowieka na podłodze, sam nie wygląda na przejętego jego losem, raczej kręci swój materiał i ma starca w d*pie? Coś jest nie tak. 3. "Halo pomocy" to może być podkład zmajstrowany w studio, obrazek faceta na podłodze może być zaczerpnięty z innego miejca i czasu. Takie deicinne tricki TVN ma opracowane. 4. Jak słusznie ludzie zauważają w komentarzach pod filmem, jeżeli to faktyczna sytuacja, czy została zgłoszona do prokuratury ? czy raczej nie, bo jakżeby, skoro to kolejna fikcja wyprodukowana przez TVN ? 5. I może manipulację TVN należałoby zgłosić do prokuratury, i włączyć do materiału dowodowego odbierając tej stacji raz na zawsze koncesję na psucie krwi Polakom, napuszczanie jednych na drugich, obsr*wanie wizerunku naszego kraju za granicą i dostarczanie fikcyjnych dowodów na wyssany z holenderskiej d*py problem "praworządności". Dziękuję za uwagę. Wszystko w temacie. Zachęcam internautów do analizowania filmu pod kątem technicznym, a wszystkich bez wyjątku do noszenia maseczek, higieny i dystansu społecznego (o tym wciąż w TVP, a TVN ma w d*pie).
Agnes Rej
Agnes Rej 4 dni temu
Moja babcia bylam 3 tyg w szpitalu w lomzy i ani razu jej nie umyli rece to miala czarne nogi tez masakra tylek odpazony!! karmili przez kroplowke bo babcia jest po dwoch wylewach i ma aichalmera !! Nie moze chodzic itd no zesz kur... mac !!
Tomekemgeoka drabka
Tomekemgeoka drabka 4 dni temu
www.psychodelicznystolarz.pl/?page_id=1040
bszosa
bszosa 4 dni temu
Moja mama była w tym szpitalu z zapaleniem płuc i pęcherza. Lekarze, nie wiem jakim cudem, leczyli jedynie to zapalenie pęcherza. Jak jeździłem do niej to częste były w tym szpitalu wędrówki do kostnicy (której drzwi były przy poczekalni). Co do pobytu mojej mamy, jedna z lekarek w ogóle nie szanowała mojej mamy, raz nawet weszła ona i jej koleżanka i powiedziała „patrz jaka młoda a do jakiego stanu się doprowadziła”. Jak dostawała dreszczy od temperatury i wołała siostrę, żeby jej tę temperaturę zmierzyła, ta powiedziała, że to 37 stopni, po czym zaczęli ją obkładać lodem. Mama nie była sama w stanie sama ustać na nogach, potrzebowała pomocy, aby dojść do toalety, nikt nie chciał jej pomóc w tym, pacjentka obok, która wypróżniała się tak, jak leżała, często jak zrobiła to w nocy, to do rana czekała z tym. Inna sytuacja, o której mama mówi przez śmiech trochę, a pokazuje jedynie poziom obsługi tam: raz do jej pokoju wszedł doktor, którego nigdy przedtem ani potem nie widziała na oczy, zadał jej kilka pytań ze sfery łóżkowej i wyszedł. Leżała w tym szpitalu miesiąc czasu, z wizyty na wizytę było z nią gorzej, miałem 15 lat jak widziałem jak kona, często nie umiałem powstrzymać przy niej łez. W pewnym momencie została przewieziona, do szpitala na ulicy Samarzewskiego. Okazało się, że nieleczone zapalenie płuc spowodowało ropniem. Miała tego na tyle sporo, że pod koniec kuracji nie miali się jej już gdzie wkłuwać. Dowiedziałem się tylko, że jak w tym drugim szpitalu stan mamy się ustabilizował, to lekarze jej powiedzieli, że gdyby weekend tam jeszcze została, to poniedziałku by nie dożyła. Koniec końców mama żyje, ma się dobrze, a szpital Strusia omijamy szerokim łukiem.
Agnieszka M
Agnieszka M 4 dni temu
Trzydzieści lat temu gdy nie było odwiedzin w szpitalach też tak było.
Sylwia Mikulska
Sylwia Mikulska 5 dni temu
Co za bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iwona Gabrys
Iwona Gabrys 5 dni temu
Matko jedyna co oni robią. Wyłączcie dziadkom telewizje bo ci ludzie zginą upodleni.
Staszek Grzybek
Staszek Grzybek 5 dni temu
Mordercy
k3vlar
k3vlar 5 dni temu
Niech wojsko przejmie szpitale i będzie spokój
LazyDay88
LazyDay88 5 dni temu
Państwo z przemoczonego kartonu.
Anna Tyszka
Anna Tyszka 5 dni temu
Tak jest w calej europie, oni robia de populace starych. Takiego leokaustu nigdy nie bylo. Czy Bug tego nie widzi.?lekarze to zwykli platni m,........
Mar Mark
Mar Mark 5 dni temu
Raczej powinien sie nazywac , Imienia jozefa Stalina , 250pln za godzine maja , tylko za co ?. Nie dosc ze w polsce lekarze to dno , i imbecyle, to jeszcze szlital pusty , to gdzie te nieuki lekarskie wtedy sa ?.
won spierdalc
won spierdalc 5 dni temu
NOŚCIE MASKI PACANY OD TEGO SIĘ NIE ZDYCHA
Eskimos 69
Eskimos 69 5 dni temu
Za nagrywanie smartfonem pionowo, powinna być kara śmierci...
eniek geniu
eniek geniu 5 dni temu
4 miliardy na TVP kilka tys kościołów 300 szpitali żal dalej idźcie ciemna maso głosować na PiS
Dalej Lama
Dalej Lama 5 dni temu
Przykro mi, że jesteście sami, ale mogę was pocieszyć wiadomością, że HEY, ludzie też się RODZĄ LMAO ;D
Art Bydzia
Art Bydzia 5 dni temu
problem jest globalny a te nasze sejmowe łajzy tylko wykonują z góry określone zadania i robią dobrą minę do złej gry.
soinhu foitu
soinhu foitu 5 dni temu
Jestem 4 dzień na kwarantannie, nikt mnie nie sprawdza, nikt nie dzwoni, to jest jeden wielki pic na wodę...
Bogdan Keler
Bogdan Keler 5 dni temu
Kochani moi zacznijcie kochać swoich rodziców, odwiedzajcie ich w szpitalach niech lekarze widzą, że nie są śmieciami porzuconymi przez rodzinę, nie żądajcie dla nich kary śmierci wykonywanej przez eutanazję - wtedy lekarze widząc, że nie pozwolicie rodziców źle traktować przestaną to robić. Pracuję w bardzo dobrze dofinansowanym prywatnym domu tzw. "Spokojnej starości" gdzie rodziny płacą 3.500 - 5000 tyś. zł miesięcznie od osoby ale i tam się zdarza, że opiekunki zwracają się szczególnie do starszych niedołężnych pensjonariuszek słowami: " podnoś kurwo tą obsraną dupę bo cię dźwigań nie będę". Szczególnie kobiety wobec siebie nawzajem w tym okrucieństwie brylują. Zmierzam tą pisanin do tego, że nawet zarabiane duże pieniądze nie wzbudzą w nas empatii, współczucia, ludzkiego serca, i jeśli dziecko nie kocha i nie okazuje w widoczny sposób szacunku rodzicowi to obcy widząc to będzie TWOJĄ matkę jak szmatę traktował bo TY mu pokazałeś jak ma to robić. Gorąco pozdrawiam
Adam Bizi
Adam Bizi 5 dni temu
No to medykom oklaski .......
BiAłE cOś StUdiO
BiAłE cOś StUdiO 5 dni temu
PROPAGANDA
soinhu foitu
soinhu foitu 5 dni temu
jakie to zarobione , dyżuru po 30 godzin a połowa to przespana , albo co innego . To samo po przychodniach , z premedytacją nie odbierane telefony w rejestracji , sam byłem
Heythrop Memories
Heythrop Memories 6 dni temu
W 'KATOLICKIEJ POLSCE' KOSZMAR. WSTYD. KARAC DRANI DYSCIPLINARKA ZAMIAST W LAPE.
MURAT SEYİTHALİLOGLU
MURAT SEYİTHALİLOGLU 6 dni temu
plpost.info/chat/ltiZamKp1n6xrqA/wideo.html
Andrzej Paje
Andrzej Paje 6 dni temu
TVN i prawda 😀
Łu kasz
Łu kasz 6 dni temu
Hahaha ciekawe jak tam wszedłeś panie redaktorku 🤣 coś czuję że to kamera akcja 🤣
sebastian krajewski
sebastian krajewski 6 dni temu
Lekarze wszyscy prawie jak inni skorumpowane bydlaki macie chyba funkcyjny srovid kawkę se pijecie i biurach piepszycie szkoda ze was nie nagralem jak przyjmującej pacjentów na pokaz w swoich wdziankach i miasteczkach na pokaz potm se sciagacie i kawkę pijecie tam gdzie bylem zadnych pacjentów i przepelnionych sal niebylo parę osób na krzyż wstyd chanba siejecie dezinformacje bydlaki Mengele jak ta skorumpowana tel.cala i Rządy politycy przekupni na calym swiecie wam jest wygodnie nic nie robic brać mamone i nikogo nie leczyć ale zato prywatnie za kasiore to przyjmującie zeby was Wszystkich skorumpowanych bydlakow pokaralo
Mat eusz
Mat eusz 6 dni temu
Lekarze i pielegniarki już przed covidem alarmowali o braki w personelu, jeżeli pielęgniarka do tej pory zajmowała się 15 łóżkami (co już było przesadą) a teraz zajmuje się 35 łóżkami to nic dziwnego, że tak to wygląda. Dostawić łóżka do żaden problem ale ludzi nie sklonują. Jak ktoś twierdzi, że to wina personelu to po prostu nie ma wyobraźni i myśli jak dziecko
Wioletta Lubowska
Wioletta Lubowska 6 dni temu
A czego się można lepszego spodziewać. We wszystkich kowidiwych szpitalach jest podobnie. Tam nie ma kto pracować. Kto mógł już stamtad odejść już odszedł. Ale mydli się ludziom oczy szpitalem narodowym. Jedno jest pewne, nie dość że pacjenci w kowidiwych szpitalach umierają, to jeszcze do tego umierają w straszliwych warunkach i bez możliwości pożegnania się z najbliższymi! To jest największą zbrodnia, tych którzy rozpętali to piekło.
Natalka Kościelniak
Natalka Kościelniak 6 dni temu
Ten kraj to jakiś nieśmieszny żart :). Zaniedługo inne kraje będą nas palcami wytykać. Żeby tak traktować ludzi...
Pawlo Pawlo
Pawlo Pawlo 6 dni temu
A ludzie siedzą i pierdla zamiast wziąść się za tych konowalow, jeszcze im płacą bonusy. Na szubienice z dziada.i na każdym rynku szubienica.
Wiesław M
Wiesław M 6 dni temu
Przecież to ustawka jak nagrał film na oddziale gdzie nikogo nie wpuszczają
Wiesław M
Wiesław M 5 dni temu
@LazyDay88 wystarczy że ty się zastanawiasz i jadem jedziesz.
LazyDay88
LazyDay88 5 dni temu
ustawa bo tak w TVP Ci powiedzieli? Zastanów się nad sobą troche.
Wiesław M
Wiesław M 5 dni temu
@Pepe Peace poszedłbyś na oddział kowidowy kręcić film chyba życie ci niemiłe.
Pepe Peace
Pepe Peace 6 dni temu
jak mają nie wpuszczać jak na noc poszli na chatę
Agata D
Agata D 6 dni temu
W stanach to samo plpost.info/chat/qJm7h6qV2YSnoHY/wideo.html
Agata D
Agata D 6 dni temu
A tak w USA plpost.info/chat/qJm7h6qV2YSnoHY/wideo.html
Killer PL lul
Killer PL lul 6 dni temu
jeszcze raz Morawiecki powie że nasza służba zdrowia jest w dobrej kondycji
Michał D.
Michał D. 6 dni temu
plpost.info/chat/mM-5kovA1IqcjWU/wideo.html obejrzyjcie sobie a potem poczytajcie ile mamy masztów 5g w polsce i od kiedy do tego dodać że tak jak we wspominanym filmie jest mowa o przekształcaniu stadionów i przygotowań ich na nadejście "chorych" u nas jest to samo.
marek pfeifer
marek pfeifer 6 dni temu
To jest standard od wielu wielu lat . Pielęgniarki i lekarze śpią w nocy po kanciapach i broń borze przeszkadzać , a jak się już musi ruszyć to wielka obraza . A w telewizji to pieprzą jakie to zarobione , dyżuru po 30 godzin a połowa to przespana , albo co innego . To samo po przychodniach , z premedytacją nie odbierane telefony w rejestracji , sam byłem świadkiem , rano telefon dzwoni trzy babki kawka , gadka szmatka i czas leci . Lekarze nie lepsi , ma przyjmować od 7.30 , przylezie na 8 , ale oczywiście najpierw ploty i kawunia . Borze uchowaj od ich "usłóg" .
Dorota Kępa
Dorota Kępa 6 dni temu
BYŁAM NIEWIERZĄCA i bardzo daleko od Pana Boga, lecz On powiedział mi: "JESTEM!". Dosłownie wymienił mi serce na nowe, wyczyścił moją pamięć i pokazał mi prawdę o Sobie i o nas - ludziach. Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . Oto świadectwo tego, KIM MY NAPRAWDĘ JESTEŚMY.
Joanna C
Joanna C 6 dni temu
Mam nadzieję, że jak się już to wszystko skończy, będzie jeden pozew za drugim do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu przeciwko konkretnym lekarzom i pielęgniarkom, a także przeciwko temu rządowi.
Joanna C
Joanna C 6 dni temu
PiS dał władzę medykom dzięki ustawie, która zdejmuje z nich wszelką odpowiedzialność, czyli wiadomo, że pozwów nie będzie, są bezkarni a więc hulaj dusza piekła nie ma! I tu poznaje się człowieka. Te pielęgniarki i lekarze to banda psychopatów, powinni przejść obowiązkowe szkolenia w szpitalach w cywilizowanych krajach, gdzie nauczono by ich co to znaczy kultura. Polska to Rosja, której się wydaje, że jest Francją.
Artur Błaszczak
Artur Błaszczak 6 dni temu
jest tani i bardzo skuteczny lek na covid, ale niedostępny w aptece bo rząd i ministerstwo zdrowia blokuje ten lek aby był niedostępny dla ludzi korso24.pl/wiadomosci/wylecze-covid-19-w-48-godzin-przez-naciski-z-gory-lekarz-nie-moze-zajmowac-sie-koronawirusem-aktualizacja/IVy9sZG90G9MSqXv6FMM lek nazywa się viregyt k i kosztuje 20 zł
John Standford
John Standford 6 dni temu
Tęczowy Jacek zarządził kiedyś podcieranie się własnym ubraniem oraz jedzenie z podłogi, poznaniacy z chęcią to uczynili
raktywacja chińskej republiki ludowej
raktywacja chińskej republiki ludowej 6 dni temu
plpost.info/chat/1K2Zo3bQ0neEo20/wideo.html. Uc
Tomasz Mms
Tomasz Mms 6 dni temu
I czemu nikt z tym nic nie robi?
Hello Hello
Hello Hello 6 dni temu
😡
Hello Hello
Hello Hello 6 dni temu
Unacceptable
Paweł Sękowski
Paweł Sękowski 6 dni temu
Dajcie podwyżki,wyślijcie pizzę i klaskajcie na balkonach.nie pomoże ale i nie zaszkodzi
prawiejaksprawiedliwy
prawiejaksprawiedliwy 6 dni temu
Więcej marszy to podobno pomaga
Marcin Cios
Marcin Cios 6 dni temu
Masakra...
Ma niek
Ma niek 6 dni temu
Bezkarnosć+,w szpitalach robia potomkowie ...derow.ow i gestapowcow
ProQixPolaczeq
ProQixPolaczeq 6 dni temu
Kolejny sukces PISu BRAWO!
MegaMyriem
MegaMyriem 6 dni temu
Szpital Wojewodzki Lutycka, tam jest od kilku lat tragedia, maja w nosie w ogole ludziom nie udzialaja pomocy...mialam z nimi kilkakrotnie starcie. Dobrze, ze w koncu telewizja sie tym zajela bo co sie tam dzieje to jest skandal!
cezary pawelkiewicz
cezary pawelkiewicz 6 dni temu
Co za tragedia w tym szpitalu jak tak można?!
MotoBartek TV
MotoBartek TV 6 dni temu
A ty im jakoś nie pomogłeś
Alisa K
Alisa K 6 dni temu
Przecież te waluty okropne ludzi zabiją
Krzysztof Gębicki
Krzysztof Gębicki 6 dni temu
Najgorzej funkcjonują szpitale, którymi zarządzają marszałkowie z Platformy Obywatelskiej. Szpitale mają zadłużone, a zarobki wypłacają sobie 3X wyższe niż zarabia min. zdrowia np. szpital w Gorzowie Wielkopolskim
Nowy1926
Nowy1926 6 dni temu
Trzeba spierdalac z tego zjebanego kraju
Chris G
Chris G 6 dni temu
Jak ratowac zycie chorych na Covid-19. Dla Lekarzy. plpost.info/chat/y5fOomKYs3dsgKQ/wideo.html
Ela Sam
Ela Sam 6 dni temu
Wszyscy płacimy na fundusz nadal mimo że nie mamy zapewnionej podstawowej opieki zdrowotnej to dlaczego nadal płacimy podatki Do przychodni nie bo teleporada a prywatnie proszę bardzo Masakra
Kocham Noc
Kocham Noc 7 dni temu
Macie polaczki czego chcieliście i wybieracie do dziesięcioleci. Popis i państwowe.
Beata Borowska
Beata Borowska 7 dni temu
Ale kase zbieraja boze widzisz i nie grzmisz masakra jaka znieczulica
Michal Michał
Michal Michał 7 dni temu
I gdzie macie niby koronawirusa? Oszukance
iwona iwona
iwona iwona 7 dni temu
Ewa Kopacz negocjuje przetarg na dostarczenie szczepionki mRNA plpost.info/chat/3tSWeJ2w0aeHemU/wideo.html
Andrzej Misiak
Andrzej Misiak 7 dni temu
😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
Xxx Xxx
Xxx Xxx 7 dni temu
PolExit Pilne.
Xxx Xxx
Xxx Xxx 7 dni temu
Banda czworga z Magdalenki musi odejść.
mijuo roui
mijuo roui 7 dni temu
Masakra
DEJW - Rarytasy (Oficjalny Teledysk) 2020
3:37
DEJW Official
wyświetleń 31K
WIELKIE SZCZĘŚCIE | Poszukiwacz #461
6:43
Poszukiwacz
wyświetleń 251K
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
wyświetleń 40M
Jak mówić, żeby nas słuchano? - Prof. Jerzy Bralczyk
1:20:03
NICK VUJICIC WE WROCŁAWIU | całe wystąpienie! #ODNFEST
1:31:51
Kotlety z kiszonej kapusty i ziemniaków w sosie grzybowym /Oddaszfartucha
13:47
DEJW - Rarytasy (Oficjalny Teledysk) 2020
3:37
DEJW Official
wyświetleń 31K
WIELKIE SZCZĘŚCIE | Poszukiwacz #461
6:43
Poszukiwacz
wyświetleń 251K
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
wyświetleń 40M
Kali x Major - HUCPA prod Worek
3:09
KaliGanjaMafia
wyświetleń 345K