Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

Oficjalny kanał PLpost Centrum Nauki Kopernik
Official channel of the Copernicus Science Centre
Oфициальный канал Центрa науки Коперник

Komentarze

 1. Wanda Karpińska
  Wanda Karpińska
  Dzień temu

  Wielka szkoda,że tak rzadko można znaleźć wykłady w wykonaniu Pana Bajtlika,świetnie przekazuje wiedzę, nikt mu nie dorównuje. Bardzo dziękuję Panu.

 2. klaudiusz Nowak
  klaudiusz Nowak
  Dzień temu

  dla mnie jest piękna zwłaszcza jej uśmiech

 3. Lui Lui
  Lui Lui
  2 dni temu

  pierdoli i pierdoli .... gdzie sa zdjecia powierzchni ksiezyca z tego teleskopu ? koniec wszechswiata mozna zobaczyc a obiektu 1 na 1 mm na ksiezycu nie :P wypierdalaj

 4. Jerzy Jucha Nowicki
  Jerzy Jucha Nowicki
  2 dni temu

  Szkoda czasu.

 5. Marie Madelaine
  Marie Madelaine
  2 dni temu

  Bzdury

 6. Alina Pasierbek
  Alina Pasierbek
  4 dni temu

  Wspaniały wykład

 7. Piotr Jackiewicz
  Piotr Jackiewicz
  7 dni temu

  Brednie

 8. Dariusz Grzelak
  Dariusz Grzelak
  7 dni temu

  Panie mgr stwórz pan urządzenie na zasadzie schodów tj. są na siłowniach i wtedy masa własnego Ciała lub nawet z obciążeniem będziemy mogli wprawić w ruch urządzenie które z odpowiednią przekładnią wytworzyło by prąd dla naszego gospodarstwa domowego.

 9. MrOjgyn
  MrOjgyn
  8 dni temu

  No tak wam pomoże !

 10. MrOjgyn
  MrOjgyn
  8 dni temu

  Jak reaguje na toksynę? Chyba uczono pana że podanie kazdej toksyny(trucizny) obniża odporność ?

 11. KS2416
  KS2416
  8 dni temu

  Fajny ten efekt cieplarniany. Taki nie za ciepły.

 12. Krystian Kania
  Krystian Kania
  8 dni temu

  O fak ... kagańce na mordzie i wsio jasne....

 13. PawelDraws
  PawelDraws
  9 dni temu

  To powinno się brać dożylnio lub wciągać, wcierać w śluzówki... Jeśli sposób oralno-gastralny uniemożliwia dotarcia tego endogennego neuroprzekaźnika i neuroregulatora do mózgu, widzi się że przemysł farmaceutyczny robi ludzi w bambuko, bo jak się wygoogluje "fenyloetyloamina", otrzymuje się setki produktów w formie kapsułek - z napisem suplement diety.

 14. Wiktor Wilk
  Wiktor Wilk
  9 dni temu

  co to kurwa jest

 15. magplin
  magplin
  12 dni temu

  3:17... 🤯

 16. Paweu Ł
  Paweu Ł
  14 dni temu

  Normę zwiększyli o 100 razy ponad ;) bo się okazało że żyjemy w napromieniowanym świecie i to po części prawda ;) stara norma to 7 V/m i 0.1 W/m także prawie wszystkie urządzenia w filmie przekroczyły. No ale co zrobić nie spać z telefonem na głowie i oddalić urządzenia od ciała na ile się da.

 17. VAGON
  VAGON
  14 dni temu

  Marta masz meża?

 18. BERTO SUDUŁ
  BERTO SUDUŁ
  15 dni temu

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 19. Kasia
  Kasia
  16 dni temu

  Jeden lubi zapach pomarańczy,drugi smrodem gówna się upaja.

 20. Jack RCC
  Jack RCC
  20 dni temu

  Cyganka co mi ręki wróży przy panu psorze wysiada. Post Scriptum : na którymś z wykładów pan profesor narzekał, że dzieci nie "uczą" tych bredni. Kwantów, teorii Zweinsteina, strun itp. Bogu dzięki że nie uczą. Jak można ufać komuś kto w celu poznania tajemnic np telewizora albo magnetofonu wali nim o ścianę i analizuje szczątki licząc że znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania, no jak ?

 21. Ziuta Ziutolek8
  Ziuta Ziutolek8
  23 dni temu

  Ja zagiąć tafle wody?Na 5km powinna być wygięta na 2 metry.A nie jest.Wytłumacz to.

 22. Marek Trzeszczkowski
  Marek Trzeszczkowski
  24 dni temu

  33 minuta. Kłamstwo że szczepionka chroni przed ciężkim przejściem i śmiercią na covid. Wtedy mogły to być domniemania, teraz wiemy jakie są fakty. Wcześniej i chwilę później kolejne kłamstwo domniemanej wysokiej skuteczności preparatów.

 23. Sanctus Lex
  Sanctus Lex
  25 dni temu

  Podobno podróż kosmiczna z jakimkolwiek napędem nadświetlnym jest niemożliwa z powodu samej struktury czasoprzestrzeni co wyklucza podróże nadświetlne. Na kanale PLpost o nazwie "Cool Worlds" prowadzonym przez doktora fizyki znajduje się ciekawy filmik pt. "Why Going Faster-Than-Light Leads to Time Paradoxes." Można ustawić polskie napisy. Tego przedstawionego w nim paradoksu nie da się chyba sensownie objeść? Czy mam rację? Jak Waszym zdaniem można rozwiązać przedstawiony w nim paradoks, aby zachować dziecięce marzenie ludzkości o byciu panami Wszechświata podróżując sobie po kosmosie jak po łysej kobyle?

 24. Małgorzata Kostrzewa
  Małgorzata Kostrzewa
  25 dni temu

  Bardzo dużo ten film mi wyjaśnił, dziękuję! Zabieram się za swoją pierwszą krajkę 😀

 25. Wiktoria
  Wiktoria
  27 dni temu

  Wow Naprawdę działa 😳🤯

 26. Adrian MTB
  Adrian MTB
  28 dni temu

  Witam wszystkich tylko że profesor zapomniał dodać że wszechświat jest jedną całością i my jako ziemia i wszyscy ludzie jesteśmy jednym kolektywem energetyczne połączonym ze sobą. Pozdrawiam serdecznie 😉

 27. Katarzyna Batory
  Katarzyna Batory
  28 dni temu

  Dziękuję.

 28. Aleksander Herman
  Aleksander Herman
  28 dni temu

  Pan profesor nie rozumie nieskończoności.

 29. Pytanie Dodcf
  Pytanie Dodcf
  29 dni temu

  Stylówa tej Pani OK ale dźwieku nie potraficie zrobić - szkoda że nawet w nauce tak stawiane są akcenty...

 30. Ehsan Bakri
  Ehsan Bakri
  Miesiąc temu

  <świetny post 🙌🏻Bardzo szczegółowy i dokładny film, który zamieściłeś, stary, uwielbiam twoje treści. To zabawne, że niektórzy ludzie wciąż nie zaakceptowali faktu, że kryptowaluty nadal zmieniają świat na całym świecie, mimo że z perspektywy tradera jestem tu od kilku dni, naprawdę potrzebowaliśmy więcej ekspertów w tej dziedzinie, aby uczyć początkujących / inwestorów, jak to zrobić pracował, aby poinformować społeczność. Cena BTC ostatnio się wahała, co oznacza, że ​​rynek jest obecnie otwarty i nie można powiedzieć, czy będzie niedźwiedzia, czy bycza. Ta niepewność odpycha większość traderów i zmusza inwestorów do trzymania się. Powiedziałbym, że całkowicie niewłaściwe jest po prostu siedzieć i czekać i być może ponieść kilka strat, co jest złym nastawieniem dla inwestora, ponieważ jako inwestor powinniśmy znajdować sposoby na dodawanie coraz większej ilości monet i doładowywanie. w celu osiągnięcia zysku. Wszystko zależy od wzorca, którym handlujesz, a także od źródła twoich strategii. Zacząłem od 2 BTC i podbiłem ponad 5,5 BTC w ciągu zaledwie 4 tygodni, z właściwą strategią handlową podaną mi przez doświadczonego tradera, MR Timona Pythiousa. Jego metody są najwyższej klasy i opłacalne i można się z nim łatwo skontaktować za pośrednictwem Telegramu [@Timonpythious01}